Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

Nie o matko, tylko o suczko! ;) Marysia już mnie dziś zdążyła nastraszyć, że za dużo osób wie o mnie i mojej "asertywności" i ma mój nr telefonu :)

 

A Pokrzywcia wygląda jak szczotka kominiarza - lekko oprószona sadzą :D

 

A propos imienia i zdrobnień - pomroczność jasna mnie nawiedziła i nic nie mogę wymyślić dla tej małej, a chciałyśmy ją już z Kasią ogłosić...

Link to comment
Share on other sites

Pokerku tak na dobrą sprawę to ją całą przydałoby się wytrymować ale ona ma tyle tych kudłów, że nie jestem pewna czy sama dam radę a wytrymowana tylko do połowy może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie ;)

 

Nutusiu może tak ją ogłoszę - "Oddam zaszczepioną przeciw wściekliźnie szczotkę kominiarską - za darmo" ;) :D Moze ktoś się skusi :D

 

A dla małej może Fifka? :)

Link to comment
Share on other sites

O rany, jaki fajny banerek dostałyśmy w prezencie! Dziękuję Jolu :)

Pokrzywa sprawuje się dobrze, podczas mojej nieobecności w domu (niestety aktualnie dość długiej kilka dni w tygodniu) niczego nie niszczy ani nie demoluje. Kiedy wczoraj wychodziłam przez chwilę popiskiwała i drapała drzwi ale dzisiaj wydaje mi się, że było lepiej (co prawda nie miałam czasu długo stać pod drzwiami ale takie odniosłam wrażenie). Jutro postaram się wyjść chwilkę wcześniej i posłuchać. Kiedy wracam okropnie się cieszy, aż piszczy z radości, pcha się do głaskania, biega dookoła i skacze jak na sprężynce :)

Ma niestety zwyczaj zaglądania na wszystkie szafki, blaty i stoły - opiera się łapami o krawędź i sprawdza czy coś ciekawego nie leży na danym meblu ;) Nie pozwalam jej na to więc mam nadzieję, że niedługo załapie, że to nie jest dobry pomysł. Zdarza jej się też odgonić inne psy od miejsca w którym leży - wyskakuje wtedy na nie z okropnym jazgotem i zaraz wraca na swoje miejsce (bardzo dobrze to znam bo moja Czika robi identycznie ;)). Ale poza tym bez problemu odnajduje się w stadzie.

 

Naprawdę fajna z niej sunia i myślę, że powoli muszę zacząć myśleć nad tekstem do ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Pokrzywa wprawiła mnie w nieme zdumienie kiedy bez najmniejszego rozpędu, z podłogi wskoczyła prosto na kuchenny blat! Nutusiu, wygląda na to, że trafiła mi się godna następczyni Alutki ;) :D Podejrzewam, że łazi po nim bez krępacji kiedy nie mam mnie w domu. Na szczęście niczego nie wyciąga ani nie zjada. Chyba głównie wygląda przez okna ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...