Jump to content
Dogomania
BlackSheWolf

Właścicielka zmarła. Cygan został sam, potrzebuje domu na już:(

Recommended Posts

Witajcie !
Psiak jest aniołkiem z charakteru, łagodny w stosunku do ludzi, posłuszny, zna podstawowe komendy, umie chodzić na smyczy, nauczony jest załatwiania się na dworku. Uwielbia dzieci, zabawę, a najlepiej gdyby ktoś go non stop głaskał . Może mieszkać za równo w mieszkaniu w bloku, jak i na podwórku.

Cygan jest zdrowym, dość małym psem, o krótkich łapkach i bez ogonka. Waży ok. 8kg. Ma ok.5 lat.

Niestety jego Pani zachorowała i nie ma kto się nim zająć. Szukam dla niego PILNIE nowego domku, ponieważ widać, że cierpi z tego powodu. Brakuje mu towarzystwa człowieka, opieki, całe dnie spędza sam w budzie, wyje… Niestety powoli zbliżają się zimne noce i dni, a ja nie mogę go zabrać do siebie… Bardzo proszę o ratunek dla niego. Zarówno dom tymczasowy, jak i stały !

Każda pomoc w robieniu ogłoszeń, szukaniu DT lub DS potrzebna !

Kontakt: 886 – 222 – 773
Psiak przebywa w Ozorkowie (woj. Łódzkie)

Zdjcie0227.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, zrobiłam mu ogłoszenia tam. Potrzebuje pilnie jakiegoś kąta :( nie jest w najlepszej formie, jeść powoli nie chce, zimno się robi, jakiś wystraszony biedak jest.

http://olx.pl/oferta/wlascicielka-zachorowala-cygan-zostal-sam-i-szuka-domu-pies-CID103-IDbXfzw.html

 

Zrobiłaś olx na Ozorków, ja zrobiłam na Łódź: http://olx.pl/oferta/pani-zmarla-maly-nieklopotliwy-piesek-zostal-sam-pomoz-przygarnij-CID103-IDcr9rb.html#b9cf19e284. Wrzuciłam go też na FB z podaniem linku do wydarzenia: KLKINIJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze olx na Warszawę - http://olx.pl/oferta/maly-piesek-blaga-o-dom-po-smierci-pani-zostal-sam-kto-mu-pomoze-CID103-IDcrX2T.html#bf76934dc2

 

Niedługo powinno ukazać się ogłoszenie ze zdjęciem w krakowskiej gazecie. W razie czego transport można jakoś zorganizować - np. jubu przewozi psiaki (wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/64622-oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-łódźw-wa-dowolne-miejsce-w-polsce-łódźw-wa/).

 

Trzymam kciuki! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałam na wydarzeniu, że w sprawie adopcji pieska cisza. Czy możesz mu zrobić więcej zdjęć? Imię Cygan jest mało sympatyczne. Może warto zrobić jakiś bazarek na wizytę u weta, szczepienia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×