Jump to content
Dogomania

Temat nieaktualny.


kinia098

Recommended Posts

hotele kosztują w zależności od wielkości psa od 300 do 450 zł. Są dobre hoteliki takie z prawdziwego zdarzenia i takie sobie. Trzeba znaleźć jakiś sprawdzony i najlepiej w Waszej okolicy abyście mieli/miały na niego oko. Jest na dogo kilka fajnych hotelików .

ania75  znasz jakieś dobre h. w tamtej okolicy ?

Link to comment
Share on other sites

kojcowy niestety - choć wiem, że pani czasem niektóre psy gości u siebie w domu ..... ale on dość duży i nie wiemy jak do innych psów. Dla niego najlepszy byłby domowy, gdzie miałby kontakt z człowiekiem bo tego mu najbardziej potrzeba 

Link to comment
Share on other sites

na początek by wystarczyło a skoro jesteście  blisko to można go odwiedzać i oczywiście szukać domu najlepszego na świecie.

Ja niestety mieszkam 500 km od Koszalina . Znam te okolice bo mam 2 siostry cioteczne w Koszalinie i ciotkę w Świeminie. W tym roku byłam na urlopie w Darłówku i szkoda ,że nie wiedziałam o nim bo bym zajrzała do biedaka. 

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszeń nie ma; wrzuciłam go tylko tutaj na dogo i na FB.

Wydaje mi się, że nawet kojec będzie dla niego dobry- byle poznać jego stosunek do innych zwierząt, zachowanie na spacerach, na smyczy.

Będzie wsparcie dla pieska: dostanie kocyk, odrobaczanie, odpchlenie i trochę karmy ! :D

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy, jest fajniutki bardzo.Ja niestety nie bylam przy jego bramie bo musialam z synkiem w aucie czekac, podeszlam tylko od ulicy go zobaczyc.Mój Tz przeskoczył płot i do niego poszedł.Nie mógł otworzyć furtki od kojca więc karmił go, głaskał przez płot.Zjadł wszystko co mu przynieslismy.Pięknie podawał łapkę, ogonek cały czas w ruchu.Jak Tz odchodzil to tak tęsknie patrzył...:(

Strasznie go szkoda, on ewidentnie potrzebuje kontaktu z człowiekiem, jak wracaliśmy to siedział przy płocie i patrzył na przejezdzające samochody.Mam dwa zdjęcia, ale takie z oddali bo Tz zapomnial telefonu jak na złość.

Psina wygląda dobrze,bude tez ma, ale chyba byśmy nie chcieli zeby w tej budzie w zimie wegetował.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zagladam do cudnego bidaczka 

z pozdrowieniem 

z kciukami ogromnymi 

za wszystko dobre 

niechaj sie stanie dla psiego serduszka 

bedzie i od gonzikow jakis pieniiazek 

w razie gdyby sii udalo jakie dt cudem

czy hotelik 

przecudny czarnulinek 

coraz zimniej coraz ciemniej 

ech piesiu piesiu 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...