Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też oglądałam... ale do odcinka (3sezon) jak się spotkali, potem to już nuda kompletna... z tego, co opowiadają mi koleżanki to szkoda czasu oglądać :<
A szkoda, był ambitnym serialem.

Kiedyś oglądałam SUITS, ale w połowie 5 sezonu baaardzo się popsuł i też przestałam.
Obecnie jestem bezserialowa.

A do polskich za chiny ludowe nie umiem się przekonać. Podobał mi się pierwszy seozn Belfra, do drugiego nie dotarłam jednak. Nie miałam czasu, a teraz jakoś nie czuję potrzeby oglądać.

Teraz może zacznę WATAHĘ, koleżanka chwali. A że to nagrywane w moich rodzinnych stronach to już w ogóle powinnam oglądać... ;)

drugi sezon totalnie nie przypadł mi do gustu... 

Ja ogólnie mam pamięć welonki do serili i filmów xD Muszę objerzeć coś kilka razy, zeby mi wpadło na dłuzej do łba ;P Aktualnie jak w nocy nie śpię to oglądam NaSygnale :D Na an i na złe oglądałam dłuuugo, teraz ostatnio miałam okres ze nie ogłądałam i teraz znowu zaczynnam oglądać. Na wspólnej też długo oglądałam, teraz już nie oglądam. Aż po sufit uwielbiałam, to skończyli nagrywać. :P I na noże :) 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, angineuuka napisał:

drugi sezon totalnie nie przypadł mi do gustu... 

Ja ogólnie mam pamięć welonki do serili i filmów xD Muszę objerzeć coś kilka razy, zeby mi wpadło na dłuzej do łba ;P Aktualnie jak w nocy nie śpię to oglądam NaSygnale :D Na an i na złe oglądałam dłuuugo, teraz ostatnio miałam okres ze nie ogłądałam i teraz znowu zaczynnam oglądać. Na wspólnej też długo oglądałam, teraz już nie oglądam. Aż po sufit uwielbiałam, to skończyli nagrywać. :P I na noże :) 

na dobre i na złe kiedyś też ogladałam, ale już chyba dwóch ostatnich sezonów kompletnie nic :p jakoś mi się zapomniało o tym serialu xd to samo z na wspólnej :P też kiedyś namiętnie, a teraz nic xd 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2018 o 22:05, Aleksa. napisał:

Uff, nie jestem sama 

 

Już wole na wspólnej, diagnoze, przyjaciółki :D


Nie jesteś, nie jesteś ;)

To ja tylko "Na Wspólnej" ;) Diagnozę obejrzałam pierwszy odcinek i mi się nie spodobało :P A Przyjaciółek nigdy nie oglądałam i nawet nie mam ochoty sprawdzać co to :P

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tam poza "Grą o tron" nie oglądam seriali. Każdy się okazuje beznadziejny. Już nie mówiąc o polskich tasiemcach bo to już w ogóle jest dla mnie czysta abstrakcja ;)

Za to nowego sezonu mojego kochanego GOTa to się doczekać nie mogę.

 

Jakiś dobry film bym zobaczyła. Ktoś, coś? ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, łamAga napisał:

A ja oglądam chłopaków do wzięcia zawsze :D a jak nie mam czasu to zła jestem :P

A poza tym oglądam "Pierwszą milość " i "Przyjaciółki" , teraz w czwartek leci pierwszy odcinek kolejnej serii a ja będę w pracy popołudniu ;(

Opowiem Ci, bo ja będę oglądać :p :p 

Do GOT było mi ciężko się przekonać, ale w końcu po namowach brata obejrzałam jeden, drugi, trzeci odc i się wciagnelam :D i uwielbiam Tyriona chyba najbardziej ze wszystkich  :)))) 

A dzisiaj w końcu po około miesiącu przerwy kolejny odc TWD <3 i Lucyfera xd 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.02.2018 o 11:50, Ania :) napisał:

Do GOT było mi ciężko się przekonać, ale w końcu po namowach brata obejrzałam jeden, drugi, trzeci odc i się wciagnelam :D i uwielbiam Tyriona chyba najbardziej ze wszystkich  :)))) 

No ba! Najlepsza postać :D

A z kobitek Arya :)

 

Dnia 25.02.2018 o 22:05, Tyś(ka) napisał:

GoT nie przypadł mi do gustu i czuję się z tym dziwnie, bo wiele osób ogląda, a mi w ogóle nie pasuje...

A jakie filmy lubisz?

Właśnie sęk w tym, że w GoT się trzeba odpowiednio wkręcić. Później przepadasz ;P

A filmy? Hmmm. Ja nie mam konkretnego typu. Lubię SF, historyczne, komedie, thrillery, horrory. W zasadzie każdy gatunek, oprócz komedii romantycznych. Ale... no właśnie. Film musi mieć "to coś", a z tym ciężko bo w sumie nie można określić czym "to coś" jest. Ostatnio podobały mi się np. Interstellar, Incepcja (tak wiem, staroć - ale nadal pozostaje jednym z naj), Chappie (ogólnie filmy Blomkampa, ale Chappie jak dla mnie wymiata :P). Taaaa i wychodzi na to, że SF są moim naj haha. O i lubię też filmy typu "Dziewczyna w czerwonej pelerynie", gdzie to nie fabuła robi największą robotę, a obraz - realizacja zdjęć, kolor, kompozycja obrazu.

Tak wiem, ciężki orzech z takim odbiorcą jak ja ;)) Pytam tak ogólnie bo czasem coś na kimś zrobi wrażenie i może się okazać, że na mnie też zrobi. A na reklamach/trailerach nie polegam bo najczęściej się mocno rozczarowuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2018 o 11:50, Ania :) napisał:

Opowiem Ci, bo ja będę oglądać :p :p 

Do GOT było mi ciężko się przekonać, ale w końcu po namowach brata obejrzałam jeden, drugi, trzeci odc i się wciagnelam :D i uwielbiam Tyriona chyba najbardziej ze wszystkich  :)))) 

A dzisiaj w końcu po około miesiącu przerwy kolejny odc TWD <3 i Lucyfera xd 

TWD czyli? bo mi się kojarzy tylko z jednym, ale to na pewno nie o to chodzi 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

A proszę....zdjęcie robione minutę temu, ale jest mi głupio bo nie zajrzę do Waszych galerii w tym momencie. Wiem, że u Joli nowy nabytek, bo Madzia mòwiła. U Ali i Jusi nie mam pojęcia co (wstyd), a z Olą mam kontakt na whatsaapie .

20190521_094228-774x1032.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...