Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Helo, przypomniało mi się jak kiedyś koleżanka mojej mamy ekshumowała ciało swojego ojca i z tego co pamiętam, szokiem były dla niej skarpetki (wykonane ze sztucznego włókna były jak nówki!!!)

a wracając do pieskiej galerii- foty z poniedziałku (nic mi się nie pomerdało, na polach kwitnie rzepak :)):

a.jpgaa.jpgaaa.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

O 30.09.2016 o 22:29, Ania :) napisał:

Chciałam ostatnio zamówić te szelki i zastanawiam się cały czas który rozmiar :/ czy ten 70-90 czy 80-105 , bo Brando ma teraz w klacie 85 i czy jak zamówię te drugie to czy przód nie będzie za duży ... jaki wy macie rozmiar ? 

mam dokładnie te

http://www.pitbull-shop.pl/szelki-szkoleniowe-z-przypieciem-z-przodu-p-68.html

rozmiar c (jak dla mnie najlepiej wykonane z easy walków, na grubej taśmie i właśnie my mamy tez ponad 80 w klatce)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej....

Wczoraj były urodziny Gabi ( w ogóle masakra z imprezami- Gabi poszła do szkoły z połową rocznika 2008 i w sumie wszyscy na hura mają  urodziny). Nawet w tej chwili jest u kolegi, przyszły weekend (sobota i niedzielą też zajęte). Na dodatek ,że trzeba za portfel się trzymać, to jeszcze przekichane, gdyż nie można z domu się ruszyć. Imprezę robiliśmy w MGOKU, bo sprosić do domu 13 dzieci jest niemożliwe (a jakoś tak dziwnie nie zaprosić tych, u których była).

t_zpsfh1hvc49.jpg

tt_zpsjzqc47hl.jpg

ttt_zpsq3tmqrt4.jpg

 

Na dworze od tygodnia leje i zimno- ale to pewnie w całej Polsce. A bym całkiem zapomniała- mamy nowe zwierzątko- Gabi dostała od chrzestnej chomiczkę - Kruszynkę :) A więc nowy śmierdziel w domu :P A oto stary, robiący miny do lustra heh

tttt_zpsppefhhal.jpg

 

ttttt_zpsiapkihjv.jpg

ta_zps6dk3v5r9.jpg

taa_zpszz8uofcm.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ania :) napisał:

 

A już jesteście na swoim ? 

Już na swoim

19 godzin temu, *Magda* napisał:

Jeszcze raz Sto Lat dla mojej synowej :*

 

 

19 godzin temu, dOgLoV napisał:

Wszystkiego Najlepszego dla ślicznej Gabi :*

22 godzin temu, Tyś napisał:

To moje spóźnione najlepsze życzenia dla Gabi :)
 

 

Dzięki w imieniu Gabi

a oto chomik:

017.JPG

i od dup....strony :P

007.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...