Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Helo, chciałam zauważyć, że net nad morzem nie chce hulać (miałam plusa, Damian playa i łapało w paru miejscach w Pobierowie). W Poddąbiu z tego co wiem tez problem z netem, na Mazurach nie mam pojęcia.

Wracając do rzeczywistości, mam dość zimna (dzisiaj przemarzłam na kość!!!). Widziałam w pogodzie jakieś zmiany od 8 marca i tego się trzymam, pamiętam w dzieciństwie nieraz mama już pantofle na dzień kobiet ubierała (chyba w każdym zakładzie były impry z powodu dnia babeczek, oczywiście w prezencie goździk, szklanki lub rajtuzy heheh)

022.JPG.09a77fc9a56161eba8c64f88aaf1704b030.JPG.1ffed804dd5eba2cbab50b0218d5a7a0093.JPG.442678652aec04f6378f2af163394ce1152.JPG.9518387a20787923814089fc24454852

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, majoka napisał:

jeszcze dosypało, a taki mokry i ciężki- tuje połamało :(

U nas też mokry i ciezki.. odsniezalam dzisiaj z chodnika bo nie chciałam żeby później stały wielkie kałuże to się musiałam nadzwigac :p 

Link to comment
Share on other sites

oj śnieg to jeszcze jakoś przeżyłam, ale błota za oknem to już nie mogę (Shadow zdarł trawę tymi wielgachnymi łapskami, trzeba będzie o jakiejś wylewce pomyśleć (przynajmniej wzdłuż głównych tras wokół domu, bo teraz to ja się zabijam na tym błocie)

Zauważyłyście jaki już dzień długi :)) Jeszcze przed 18 tą u nas szarawo :) W sklepach już wszędzie wielkanocnie, jutro mamy w szkole Gabi koncert na dzień kobiet- swoją droga pierwszy jej pokaz taneczny z partnerem (więc nie wiem kto bardziej rozentuzjazmowany- ja czy ona heh).

 

No byleby te błoto wyschło :P

15 godzin temu, Gabryjella napisał:

Nie ma śniegu - marudzą; jest śnieg też narzekają. Nie dogodzisz, panie, nie dogodzisz ;)

ten typ tak już ma- Gabrysia (jak ja lubię te imię) masz galerię (kiedyś juch chciałam się ciebie zapytać)???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...