Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

a więc, matka (czyli ja) natchnięta przez Joasię od Roniego, postanowiła sprawdzić czy nasza kurtka jest jeszcze dobra (oczywiście rzepy już klaciochy nie chcą zbytnio obejmować, za to trawa wchodzi w nie znakomicie). Aby tego wszystkiego było mało, Shadow tak się tarzał, że ortalion był idealnie wymoczony

9626cc2211a0f225.jpg

 

ale to był początek, z każdym metrem było gorzej, kulminacją był piasek hehe (najgorsze, że paszczak wycierał się we mnie, po spacerze do pralki poszło jego ubranie, obroża, moja kurtka, przemoczone skarpety i jeansy :P)- wszystkoi wyprałam razem, bo nie było różnicy w stopniu zabrudzenia :P

be90e88624158e8f.jpg

 

976df5e138b117e3.jpg

 

7797672cefbe94e6.jpg

 

1e88fde5fbe5511e.jpg

 

a459757230b8e743.jpg

Link to comment
Share on other sites

A jemu tak zimno, że kurtkę potrzebuje? :P

 

Mam pytanie, natury genetycznej ;) Czy często pojawiają się czarne boksery?

Widziałam w niedzielę pięknego, czarnego boksera, z białym krawatem i skarpetami :)

Normalnie, wizualnie cuuuuuuuuuuuudo :loveu:

Tylko, nigdy wcześniej nie widziałam boksia w takim umaszczeniu i nie wiem czy to normalne :P

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj był przymrozek, a ja tylko testowałam czy jeszcze wejdzie w tę z zeszłego roku i jak widać coś maława. Czarnych bokserów nie ma (przynajmniej FCI) są ciemno pręgowane, ale fakt faktem niektóre wyglądają jak prawie czarne.  Przynajmniej ja nie spotkałam się przez ostatni 10 lat z żadnym czarnym, a regularnie przeglądam mioty. Wg literatury, czarne pojawiały się w latach 20 lub trzydziestych u.wieku (jeśli dobrze pamiętam). Osobiście bardzo podobają mi się takie bardzo ciemne pręgowania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...