Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Łooo jaki dzieciak jeszcze :)

Widzę, że niezły koni z niego, jak i mój wysoki :)

 

A można spytać, skąd on jest ? Z jakiej hodowli ? Z ciekawości.

 

 

wysoki strasznie, zawsze się śmieje, że Agnieszka (właścicielka hodowli) miała doga po sąsiedzku ;)   (na co Aga mi odpowiada, że większy od boksera nie urośnie :P) Shadow z Serca Kamy po Kleopatra Lider i Vidzhey Denburg

No widoki bowskie, już mnie by tam łatwo nie odciągnęli od aparatu :P
łoj, ostatnio dawno temu tam byłam. Kiedyś by się przydało rodzinkę odwiedzić. Jak coś, dam znać. Obawiam się, że niestety nie prędko :

  Masz rodzinkę w Jeleniej ??? (ja pochodzę z Jeleniej- dopóki mąż mnie na wieś nie wyciągnął) Przyjeżdżaj  z aparatem, porobisz zdjęcia Shadikowi :P

Link to comment
Share on other sites

wysoki strasznie, zawsze się śmieje, że Agnieszka (właścicielka hodowli) miała doga po sąsiedzku ;)   (na co Aga mi odpowiada, że większy od boksera nie urośnie :P) Shadow z Serca Kamy po Kleopatra Lider i Vidzhey Denburg

  Masz rodzinkę w Jeleniej ??? (ja pochodzę z Jeleniej- dopóki mąż mnie na wieś nie wyciągnął) Przyjeżdżaj  z aparatem, porobisz zdjęcia Shadikowi :P

Nie znam dobrze tej hodowli, ale kojarze :)

Dokladnie to mam rodzine blizej Kamiennej Gory, za Marciszowem
Link to comment
Share on other sites

Jakie on ma długie łapy! ♡

bo to kuuuuń długonogi :P nie wiem ile wpływu na wysokość miała kastracja przed ukończeniem pierwszego roku życia (tajemnicą nie jest, że wtedy proces wapnienia kości jest wolniejszy, co za tym idzie dłużej trwa etap wzrostu) Jednakże u nas był problem z gruczołami okołoodbytowymi- trzeba było zastosować antybiotyk, na dodatek miał pare ektopowych rzęs - do czyszczenia musiał być znieczulony, bo nie dał sobie nic zrobić- dlatego za jednym zamachem zdecydowaliśmy się na kastrację (ona i tak od początku była w planach)

 

 

No dokladnie, bo mieszkaja w Wieściszowicach :)

żebym ja tak w totka trafiała :)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie kunikowi , ze tak dużo miejsca do biegania ;) przynajmniej nie musi hamować na 4 kopytka jak sie rozpędzi ;)

 

 

no on u mas ma gdzie się rozpędzać- gorzej z hamowaniem :P

 

To nie idz :#

 

no nie mogłam, to w sprawie pasowania Gabi (to już moje 3 zebranie od września- jedno u starszego, dwa u młodszej- TZ zawsze się wykręci)

 

A sesja średnio poranna :P, dzisiaj to dopiero szalał- widać po ozorze :)

 

3ee9706375878809.jpg

 

945c3a3d9ea71626.jpg

 

 

i motylek się załapał :P

d6736713f04647ce.jpg

 

kto chce buziaka hehe

09d4d6c912606b2b.jpg

 

c750d7c81e9311ff.jpg

 

e920f58c2a3f51b3.jpg

Link to comment
Share on other sites

My mieliśmy 15 drzewek owocowych, posadzonych 3 lata temu. Były 2 czereśnie, 5 gruszek i 8 jabłoni. Owocowały od zeszłego roku. Więc w tym roku, po kolejnej konsumpcji i wyborze "najlepszych", została 1 czereśnia, 3 grusze i 4 jabłonie. Reszta wykopana, a na ich miejsce posadzę sobie wiśnie, śliwkę i może morwę :)

 

A nie ma gdzieś w okolicy jakiegoś domu starców, domu dziecka itp. żeby podarować?

Link to comment
Share on other sites

u nas w ogóle wysyp jabłek, więc pewnie wszyscy mają ..poza tym tutaj w naszej gminie nic nie ma....My mamy stare drzewa, część jeszcze poniemieckich (bo to stary dom). Zawsze mi szkoda ich ścinać, ale miarka się przebrała. We wrześniu ścięliśmy czereśnię (rosła tuż przy oknie i szpaki nie dawały żyć). Najgorsze to, że teraz spaczydła zjadają jeszcze zielonawe owoce i mimo paru drzew, nawet nie pojemy- o przetworach nie wspomnę. Żadne dzwonki i odstraszacze nie pomagają....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...