Jump to content
Dogomania

Megi i Skill


Lucky.

Recommended Posts

Brakowało mi posiadania galerii, więc postanowiłam założyć drugą, z racji nowego domownika. 

 

Megi - psia seniorka w typie spaniela, urodzona 07.06.2006 r. Nie robi nic specjalnego, ale po prostu jest najlepsza. 

Lubi mizianie, bieganie, od niedawna pływanie, KOCHA jeść. No i jest moim oczkiem w głowie. 

 

idchhy.jpg

 

Skill Simply The Best Elvikam - tutaj mamy psiego juniora, owsika  ur. 19.06.2015 r. Mały rozrabiacz, gryzie wszystko, pożera wszystko, robi głupie rzeczy. 

Tak jak megi KOCHA jeść, wszystko dosłownie wszystko, nawet tabletki na robaki. 

 

nqo8m1.jpg

 

Mamy dużo zdjęć więc niebawem je wstawię :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy się :)

Piękne psiska, czekam na więcej zdjęć szczyla! <3

My również witamy u nas :)

Papiś ma masę zdjęć :D

 

 

W sobotę byliśmy na zawodach Top Speed Dog oraz Rally-o w Stargardzie Szczecińskim. Megi jak to Megi, jest zawsze grzeczna, więc o nią się nie martwiłam. Miałam wątpliwośći, czy jest to dobry pomysł, żeby zabierać w takie miejsce mało ogarniętego szczeniaka, ale nie żałuję. Mogliśmy pochodzić sobie przy nodze na kontakcie, poznac nowe pieski, młody zobaczył torek agility, Megi mogła sobie poskakać, a ja spotkałam znajomych psiarzy.  Ogólnie było super. Za rok mamy nadzieję, że uda nam się wystartować :) Po zawodach pojechaliśmy z Paulą ( Omry ) Kurką i Kalim nad jezioro, gdzie spotkaliśmy Jaspera i Tosię wraz z właścicielką. Niestety pogoda dopisała nam na zawodach, nad wodą już nie i rozpadał się deszcz. 

 

Zdjęć do wstawienia więcej nie mam, zaraz padnie mi bateria w laptopie, a kochany papiś pogryzł dzisiaj zasilacz, więc czekam na Tzta, który najpierw nas za  to zabije, a później naprawi :D

2i8d2xv.jpg

 

24y75fq.jpg

Zwycięzcy, Kurka zajęła I miejsce w kategorii Small, a Kali 3 w Large

2j1prms.jpg

 

2ikvpv.jpg

moje ulubione z tego dnia <3

2l8eszd.jpg

Link to comment
Share on other sites

witamy sie i my .oj dawno sie nie widzielismy 

Ojjj bardzo dawno, myślę, że z 6 lat minęło, a u każdego z nas zmiany :)

 

Ja też się witam :)

Skill jest już chyba prawie wielkości Megi? :)

Skill powoli przerasta Megi, Ogólnie jest małym wielkopsem :D

 

Cześć :)

Śliczne psiaki :)

 

Hej, dziękuję :)

 

Od dawna widzę wielkie zmiany na dogo, ktore chyba jednak źle wpłynęły na forum. Pamiętam jak w galeriach codziennie spędzałam z godzinkę dziennie, żeby wszystko ponadrabiać, a teraz 2-3 wątki i nie ma tu nic ciekawego... 

 

9gzntx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Byłam w Waszej starej galerii, wreszcie jakaś dobra dusza mnie tutaj przekierowała :) (musisz zmienić podpis :P) Lucky masz cudne psy- piękną Megi i pełnego radości Skill'a . Co do dogomanii mam identyczne odczucia, Kiedyś prowadziłam blog mojej bokserzycy (chyba od 2005 roku) i wtedy cięzko było ogarnąc wszystkie galerie znajomych (do tej pory pozostało parę znajomości starej gwardii). Teraz nie dzieje się tu nic, wszyscy wynieśli się na fb. Jednak fejs to nie to samo, bo mam wielu znajomych, których mój pies w ogóle nie interesuje (oczywiście to rozumiem i szanuję), dlatego nie chcę bombardować fotami Shadowa. Mam nadzieję, że dogomania odżyje. Mnie też jakoś się zachciało poprowadzić bloga Shadowa, Ty też poczułaś ten zew heheh, może coś w powietrzu wisi :P

Link to comment
Share on other sites

no ja w anglii jestem 4 lata wiec napewno kolo 5 sie nie widzialysmy :) dogo sie duzo zmienilo ,kiedys chetnie siedzialo sie na watkach, a teraz.....

kiedyś to ja wracałam ze szkoł i siedziałam przez pół dnia na psich forach 

a teraz wszyscy facebook 

 

Byłam w Waszej starej galerii, wreszcie jakaś dobra dusza mnie tutaj przekierowała :) (musisz zmienić podpis :P) Lucky masz cudne psy- piękną Megi i pełnego radości Skill'a . Co do dogomanii mam identyczne odczucia, Kiedyś prowadziłam blog mojej bokserzycy (chyba od 2005 roku) i wtedy cięzko było ogarnąc wszystkie galerie znajomych (do tej pory pozostało parę znajomości starej gwardii). Teraz nie dzieje się tu nic, wszyscy wynieśli się na fb. Jednak fejs to nie to samo, bo mam wielu znajomych, których mój pies w ogóle nie interesuje (oczywiście to rozumiem i szanuję), dlatego nie chcę bombardować fotami Shadowa. Mam nadzieję, że dogomania odżyje. Mnie też jakoś się zachciało poprowadzić bloga Shadowa, Ty też poczułaś ten zew heheh, może coś w powietrzu wisi :P

 

Hihi, zapomniałam o tym, że mamy źle podlinkowany podpis, ale patrząc po dogo, to raczej więcej osób odwiedzających dzięki podpisowi nie przyciągnę :D

Mi też czasami jest głupio jak wstawiam co rusz nowe zdjęcia psów, więc staram się je dawkować, a reszta kisi się na moim dysku. 

śledzę Was na ozzikowej grupie, ale i na dogo też mogę :P Cześć.

Ktoś nas śledzi!  Witam się i ja :)

Myślę, że tutaj będzie więcej zdjęć

 

Wstawiaj, wstawiaj chętnie popatrzymy.

 

 

hehe lucky coś długo zabiera się za te wstawianie :)

 

Skill przegryzl zasilacz od lapotopa, a Tzt nie miał czasu go naprawić. Działa do piero od wczoraj więc zaraz będzie parę zdjęć. 

 

 

Mogę się pochwalić, że znalazłam nową pracę w sklepie zoologicznym. Jestem zachwycona, mogłabym tam siedzieć i siedzieć. Juz raz próbowałam tam się zatrudnić, ale właścicielka powiedziała mi, że wolałaby kogoś z doświadczeniem. Ostatecznie poszłam do niej po karme dla Megi i się mnie spytała czy dalej jestem zainteresowana, a, że nie pracowałam 3 tyg zgodziłam się od razu. Sklep jest super, bez zwierząt, bez chappi i pedigree. Sprzedajemy acane, josere, RC, orijena, lepszego miejsca dla siebie znależć nie mogłam. Co najważniejsze Megi może tam siedzieć ze mną w ciągu dnia, więc nie dostanę poraz drugi skargi do spółdzielni na szczekające psy :D

 

w tym tyogdniu zaczynam pracować po 5 h, więc w końcu znajdę czas na wszystko :) 

 

or1305.jpg

 

nf4div.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...