Jump to content
Dogomania

Pies ma coś pod skórą- co to może być?


Ōkami

Recommended Posts

Wczoraj czesząc psa zauważyłam, że ma coś pod skórą, można tym poruszać,przesuwać jednak nie zbyt daleko, nie widać tego ale czuć. Kiedyś też coś wyczuwałam, a potem jakby zniknęło i teraz znów coś jest. Kiedy dotykam, nie boli psa 
Nie pójdę z tym do weterynarza, bo nie wiem czy to konieczne, nie chce mi się latać ze wszystkim. 
Jeśli to może mieć znaczenie pies ma załomek ogona (tak, weterynarz o tym wie)
Na fotce mniej więcej pokazane gdzie "to" jest...
ddd1b922523a75760064db09ff3626f0.jpg
Najprawdopodobniej nie jest to chip (jednak nie mam 100% pewności czy pies go nie ma). Dowiedziałam się, że może to być  tłuszczak, jednak patrząc na zdjęcia wątpię.
 
Czy ktoś z Was wie co to może być? 
 
P.S. Nie do końca wiedziałam gdzie dać ten temat i czy jest na pewno dobry. 
Link to comment
Share on other sites

czego oczekujesz?Ze ktos ma szklaną kulę?Czy pies kiedykolwiek był u weta,że nawet nie wiesz,czy ma chipa?

 

"Dowiedziałam się, że może to być  tłuszczak, jednak patrząc na zdjęcia wątpię."

Od patrzenia na zdjęcia (zamieszczone przez Ciebie) nikt nie nabędzie żadnej wiedzy.

 

"Czy ktoś z Was wie co to może być?" 
 
Yhm.Wszystko.i - nic.
 
" nie chce mi się latać ze wszystkim."
Jasne.To nie lataj.
 
p.s - ładny piesek.
Link to comment
Share on other sites

 

czego oczekujesz?Ze ktos ma szklaną kulę?Czy pies kiedykolwiek był u weta,że nawet nie wiesz,czy ma chipa?

 

"Dowiedziałam się, że może to być  tłuszczak, jednak patrząc na zdjęcia wątpię."

Od patrzenia na zdjęcia (zamieszczone przez Ciebie) nikt nie nabędzie żadnej wiedzy.

 

"Czy ktoś z Was wie co to może być?" 
 
Yhm.Wszystko.i - nic.
 
" nie chce mi się latać ze wszystkim."
Jasne.To nie lataj.
 
p.s - ładny piesek.

 

Był w książeczce nic nie ma o chipie, a rodowód ma moja mama (i nie da mi go, bo skoro mi nie pasuje to mi go nie da, może się wydawać, że to głupie tłumaczenie, ale tak jest). Wydaje mi się, że skoro jest rodowód (nie ważne jaki) to chip lub tatuaż powinien być :/ 

Do weterynarza wcześniej chodziłam ze wszystkim, a to (chyba) rozwolnienie miał, to do weterynarza, mama zaczęła opowiadać, że żółwia pies zjadł -_- potem żółw się znalazł, pies miał prześwietlenie i ja nie widziałam, ale podobno weterynarz mamie na nim tego żółwia pokazał o.O Jak dla mnie to jakiś żart, ale mówi to śmiertelnie poważnie ;p 

Raz złapała kleszcza to od razu do weterynarza, odesłali nas do domu, obserwować psa i takie tam, potem złapał chyba w lesie kilka kleszczy 3 jak nie 4 wyciągnęłam ale miała spuchnięte itd. Na ogon też nie wiele powiedział. Większość wizyt kończyła się podobnie więc zaczęłam sobie jakoś sama radzić i jest dobrze ;) Jednak jeśli jest coś poważniejszego lub kiedy nie wiem co zrobić idziemy. Moja koleżanka często narzeka, że dramatyzuje, bo zwykle na następny dzień przechodzi. 

Co do zdjęć- patrzyłam w internecie mniej więcej jak to wygląda u mojego psa jest to nie widoczne, a ja na fotce zaznaczyłam gdzie to jest (może to mieć jakieś znaczenie)

W dodatku możliwe, że do weterynarza uda mi się jechać dopiero w poniedziałek (mama) no chyba, że z koleżanką :/

 

Chcę wiedzieć czy w ogóle muszę z tym iść czy jak zwykle "nic się nie stało". No i dobrze by było gdybym wiedziała co to może być zanim pójdę (na co się przygotować )

 

Dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

może to być - tłuszczak,kaszak,włókniak,krwiak.

(to tak z grubsza..);)

Obserwuj,jak nie rośnie I nie twardnieje,to powinno zniknąc.

jak nie zniknie po ok.3 tyg.- pokaż wetowi.

Nie martw się.

mam nadzieję,że to nic powaznego.

I -nie gniewaj się,ze tak na Ciebie naskoczyłam...

pozdrawiam.

M.

Link to comment
Share on other sites

może to być - tłuszczak,kaszak,włókniak,krwiak.

(to tak z grubsza..) ;)

Obserwuj,jak nie rośnie I nie twardnieje,to powinno zniknąc.

jak nie zniknie po ok.3 tyg.- pokaż wetowi.

Nie martw się.

mam nadzieję,że to nic powaznego.

I -nie gniewaj się,ze tak na Ciebie naskoczyłam...

pozdrawiam.

M.

Zmniejsza się chyba, a do weterynarza najbliższego jak już miałam iść z koleżanką nie zdążyłam (był tylko do 13). 

Nie ma problemu każdemu się zdarza, wiem, że to nie zbyt mądre, żeby szukać w internecie zamiast ruszyć cztery litery niestety nie zawsze jest to możliwe 

Również pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...