Jump to content
Dogomania

Problem z "biodrami" szczeniak 4 mcs


Mikaela24

Recommended Posts

Posiew moczu chcą zrobić ale tylko pobierając mocz przez punkcję pęcherza... ;/ w niedzielę kończą się jej antybiotyki, w poniedziałek zrobię jeszcze raz mocz zobaczymy co wyjdzie i tak musi mieć przerwę od antybiotyków bo to już 14 dni a przecież wcześniej miała podawany w zastrzyku (po zabiegu łapy) przez 13 dni.

Jeśli w moczu nic się nie zmniejszy, chodzi mi o leukocyty to zrobię wymaz z pochwy i posiew moczu.

Link to comment
Share on other sites

Badanie moczu z 4 listopada 3-8 leukocytów w moczu (było 50) badanie z dziś 0 :) więc chyba już wszystko będzie dobrze. NA wszelki wypadek zbadam jeszcze w przyszłym tygodniu, żeby mieć pewność, że nie wraca. Wydzielina czasami jest czasami jej nie ma. Chcę zrobić jeszcze badania krwi podstawowe ale to pewnie około 16 listopada
Noga goi się ładnie, muszę teraz z nią "tańczyć" po 5 sekund 3 razy dziennie i mała musi ciągać oponę żeby wzmocnić zad :):):)
Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i porady co robić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nie wiem czy zakładać nowy temat czy zostać tutaj. Mianowicie Mollka ma problem z zębem. Wszystkie mleczaki wypadły zęby stałe są na miejscu, ale jeden jest cały w dziąśle. Wygląda to tak, jakby ząb nie dał rady przeciąć dziąsła i jest prawie cały w nim "oblepiony" Zaczyna chyba jej się już zbierać tam kamień czarna dziurka. Jak dotykam palcami, to widać że trochę ją to boli. Węzły chłonne są w normie. Wet twierdzi, że może (ale nie musi) zrobić jej się tam kieszonka gdzie będzie zalegał pokarm, co prowadzi do stanu zapalnego.

Problem jest w górnej szczęce na samym końcu (tuż przy gardle) Mollka je na "zdrowej" stronie. Tą oszczędza, wet u którego byłam chce robić zabieg przecięcia dziąsła, "pomoże" wyjść zębalowi. Nie jestem pewna czy już to robić czy zaczekać jeszcze trochę. Mollka ma 7 miesięcy i 20 dni :) (została już kobiętką :D)

W piątek będziemy na konsultacji u innego weta (stomatologa) Nie chciałabym podjąć pochopnej decyzji. Przesyłam zdjęcia.

12575985_1099483386763058_904758109_n.jpg

12576016_1099483350096395_472503371_n.jpg

12576288_1099483510096379_1598556099_n.jpg

zeby.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...