Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Dziękujemy za życzenia.

W Nowy Rok rozmawiałam z pańcią . Zastałam ją na spacerze z Gigą i córką pani oraz jej Igą ( ale zbieżność imion ). Giga bała się petard ,ale nie jakoś tragicznie.  Nie chciała za nic w świecie pójść na spacer  po ogródku z wnukiem pani. Oglądała się za pańcią i stała jak wryta. Jest bardzo grzeczna, miska pomału wędruje w stronę kuchni.

Pani jest CUDOWNA....

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mattilu się objawiła, w końcu , bo już się martwiłam. Przed chwilką rozmawiałam z pańcią Gigi. Jest super.

Pani szczęśliwa, chwali sunie ,że taka grzeczna. Jeszcze nie podchodzi do pani,ale pani idzie do niej i Giga wystawia brzuszek do miziania.  W jedzeniu jest wybredna ,więc pani dogadza jej gotowanym jedzonkiem. Giga zaczęła szczekać i pani się cieszy ,że czuje się już u siebie w domu.

Pani mówi na nią Giga i myszeczka.

Od pewnego czasu Giga biega po ogródku jak szalona , zatacza koła , goni między krzakami , widać po niej radość życia. Trzeba słyszeć ile szczęścia  jest w głosie pańci jak opowiada o tym.

Opowiedziałam pani o wpisach na wątku Gigi i uznaniu przez niektóre osoby adopcję Gigi adopcją roku.  Słychać  było,że pani była bardzo miło zaskoczona.

A ja ciągle nie mogę uwierzyć , chyba zacznę się szczypać.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

Mattilu się objawiła, w końcu , bo już się martwiłam. Przed chwilką rozmawiałam z pańcią Gigi. Jest super.

Pani szczęśliwa, chwali sunie ,że taka grzeczna. Jeszcze nie podchodzi do pani,ale pani idzie do niej i Giga wystawia brzuszek do miziania.  W jedzeniu jest wybredna ,więc pani dogadza jej gotowanym jedzonkiem. Giga zaczęła szczekać i pani się cieszy ,że czuje się już u siebie w domu.

Pani mówi na nią Giga i myszeczka.

Od pewnego czasu Giga biega po ogródku jak szalona , zatacza koła , goni między krzakami , widać po niej radość życia. Trzeba słyszeć ile szczęścia  jest w głosie pańci jak opowiada o tym.

Opowiedziałam pani wpisach na wątku Gigi i uznaniu przez niektóre osoby adopcję Gigi adopcją roku.  Słychać  było,że pani było bardzo miło zaskoczona.

A ja ciągle nie mogę uwierzyć , chyba zacznę się szczypać.

wow...niesamowita Pani:) wspaniałe wieści:) a Gigusia naprawde szczęśliwa! Wybrałaś jej Poker najlepszy dom z możliwych:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
1 godzinę temu, Mattilu napisał:

Pokerku kochany, czy Ty masz jakiegoś nowego tymczasa?

Już teoretycznie nie mam , bo Foksia poszła we wtorek do DS. Mam sunię pod opieką wirtualną, która teraz jest u anecik.Jak wrócę z wyjazdu , to ma przyjechać do nas.

Tu jest Foksia

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...
Dnia 24.09.2017 o 20:52, Poker napisał:

Tak , to prawda i ma sie u pańci bardzo dobrze. Pani zmieniła jej imię na Figa.

Poker - jak tam Giga/Figa?

Rozmawialam dzis z psiolubną kolezanką m.inn o Toffiku,opowiedzialam jej też o Gidze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...