Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Przed chwilą dostałam od pańci informację ,że Giga zrobiła sioo na ogródku. i zjadła mięsko z kurczaka ,a chrupki były bee.

Pani jest bardzo kochana, rozumie moje niepokoje i jest bardzo cierpliwa.

Giga na razie nie macha ogonkiem i nie podchodzi do niej ,ale nie ucieka przed głaskami.

Córka pani leżała dziś na podłodze i przemawiała do Gigi. dawała jej smaczki ,ale wiadomo ,że nie wzięła. Zjadła położone do legowiska.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Przed chwilą dostałam od pańci informację ,że Giga zrobiła sioo na ogródku. i zjadła mięsko z kurczaka ,a chrupki były bee.

Pani jest bardzo kochana, rozumie moje niepokoje i jest bardzo cierpliwa.

Giga na razie nie macha ogonkiem i nie podchodzi do niej ,ale nie ucieka przed głaskami.

Córka pani leżała dziś na podłodze i przemawiała do Gigi. dawała jej smaczki ,ale wiadomo ,że nie wzięła. Zjadła położone do legowiska.

.... jak mi się ciepło na serduchu robi, jak czytam!  bardzo dobrze Gigunia ,trafiła serduszka2.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pani ok. południa. Było kolejne sioo . Wczoraj po wieczornym spacerze , gdy juz zgasiła światło. usłyszała chrup, chrup. Okazało się ,że to Giga chrupie. Opędzlowała całą porcję. Kochana dziewczynka.

Wiecie co ,ja coraz gorzej znoszę rozstania i ciążącą na mnie odpowiedzialność za losy mojego tymczaska. Muszę się zastanowić nad dalszym tymczasowaniem.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ale wspaniała wiadomość na Mikołaja ;)

Bardzo się cieszę, że Giga trafiła do tak miłej i cierpliwej Pani. Jak już się "dotrą" to będą szczęśliwe obie.

Pokerku. wielki podziw i podziękowanie za wielomiesięczną walkę o normalne życie Gigi. Jesteś Wielka. Rozumiem też wahania co do przyszłości tymczasowania.

Link to comment
Share on other sites

Wcale Ci się Pokerku nie dziwię.  Raz,  że  na zawsze jesteśmy odpowiedzialni za to,  co kiedyś oswoiliśmy i...... mamy tę świadomość,  dwa,  że długie tymczasowanie(bo tak czasem bywa)  jakiegoś psa powoduje powstawanie coraz silniejszej wzajemnej więzi,  trzy,  że,  zawsze jest się trudno rozstać z pokochanym tymczasem. Nic nie jest łatwe  :(. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam  z panią Gigi. Opowiadała o niej z uśmiechem na ustach. Mówi ,że jest coraz lepiej.Jest już sioo regularnie no i koo też była. Jadła kurczaka z ryżem i jarzynami.

Wołana na spacerek pędzie do drzwi i daje ładnie zapiąć smycz. Pani chodzi na razie z nią po ogródku , bo za płotami prawie wszystkich sąsiedzkich posesji są szczekające psy i nie chce stresować tym Gigi.

Doszło do zapoznania z psami córki. Na razie przez siatkę .Psy ujadały.Giga  w pierwszym momencie odskoczyła ,ale potem przeważyła ciekawość i wąchały się przez siatkę.

Pani nie może się doczekać kiedy Giga pomacha ogonkiem.

Myślę ,że jest dobrze jak na  3 dni.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pańci Gigi. czułam uchem ,że uśmiecha się. Na pytanie co słychać u pań, powiedziała ,że są postępy.

 Pani sprzątała w drugim pokoju ,a Giga przyszła do niej popatrzeć co się dzieje.

Na szelest kurtki albo smyczki wybiega pod drzwi. Dziś pani spuściła ją ze smyczy na ogródku, ale damulka nie chciała się brudzić i chodziła po chodniczku. Pani powiedziała na Gige " moja księżniczka".

Nadal musi zostawiać ją z jedzonkiem sam na sam. Widać ,że pani ma anielską cierpliwość.

Ja ciągle nie mogę uwierzyć ,że Giga ma taki wspaniały DS.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, anecik napisał:

Bardzo się cieszę że Gigunia ma taki wspaniały dom. Należało się dziewczynie jak nie wiem co za te ponad 14  miesięcy czekania.

Ja tam nie wiem czy Giga tak czekała na DS. To chyba bardziej my czekaliśmy. Jej było dobrze i u nas i cioci anecik na wakacjach.

Pani naprawdę jest mądra i cierpliwa. Chce ,żeby Giga ją pokochała. Mam nadzieję ,że tak się stanie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 8.12.2016 o 20:55, Poker napisał:

Ja ciągle nie mogę uwierzyć ,że Giga ma taki wspaniały DS.

Do innego Pokerku,  przecież byś Jej nie oddała.

Dzielna mała, tyle zmian a Ona musi sobie z tym wszystkim radzić. I radzi sobie !  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiści dzwoniłam do pańci. Giga powolutku zwiedza   pokoje. Spuszczona na ogródku  robi parę kroczków i siada doopce  czyli jak zawsze. Poradziłam pani by stopniowo odsuwała miskę od legowiska w  stronę kuchni, bo dama nadal ma jedzonko przy łóżeczku,.      

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...