Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

O 14.11.2016 o 00:34, anecik napisał:

Przychodzi - nieraz bardziej śmiało, nieraz mniej. Smaczków z ręki nie wzięła, ale jak położę obok niej znikają w jednej chwili.

Anetko to bardzo dużo.

Tak bym chciała Was odwiedzić ale jestem sama i ciągle coś się dzieje.

W przyszłym tygodniu musi się udać:)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, ewu napisał:

Anetko to bardzo dużo.

Tak bym chciała Was odwiedzić ale jestem sama i ciągle coś się dzieje.

W przyszłym tygodniu musi się udać:)

Nie ma problemu - poczekamy :) I nawet Zulkę zobaczysz - chociaż już miałam Ci pisać że jej u nas nie ma. A Zulka jest z powrotem :(

Link to comment
Share on other sites

Moje kochane sunieczki.

Giga jak zwykle leżakuje , a właściwie legowiskuje.  Nie wiem czy kiedy i czy się w ogóle zmieni.

Martwi mnie ,że nie ma telefonów w jej sprawie. Dziś powiesiłam plakacik w zaprzyjaźnionym , osiedlowym sklepie mięsnym i powieszę w pracy.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Moje kochane sunieczki.

Giga jak zwykle leżakuje , a właściwie legowiskuje.  Nie wiem czy kiedy i czy się w ogóle zmieni.

Martwi mnie ,że nie ma telefonów w jej sprawie. Dziś powiesiłam plakacik w zaprzyjaźnionym , osiedlowym sklepie mięsnym i powieszę w pracy.

Poker wejdź na wątek Sasanki tam kiyoshi pisała o jakiejś kobiecie która chce małą suczkę. Nie czuję się upoważniona dzwonić ale może Ty? Nr telefonu dostałam od kiyoshi sms.

Link to comment
Share on other sites

OOO, , koleżanki strachulce razem. Niesamowite. Teraz widać która jest jaka duża czy też mała. Giga jest przy Zulce malutka.

Dzwoniłam do pani. Jest z Krakowa. Szuka suni 4 -5 kg i do 3 lat ,a sama w moim odczuciu jest lekko ok. 70. Na moją sugestię ,że mogłaby wziąć starszą sunię , szybko skończyła rozmowę.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Poker napisał:

OOO, , koleżanki strachulce razem. Niesamowite. Teraz widać która jest jaka duża czy też mała. Giga jest przy Zulce malutka.

Dzwoniłam do pani. Jest z Krakowa. Szuka suni 4 -5 kg i do 3 lat ,a sama w moim odczuciu jest lekko ok. 70. Na moją sugestię ,że mogłaby wziąć starszą sunię , szybko skończyła rozmowę.

:( przykro mi Poker, że zmarnowałaś czas na tą babę:( tak sądziłam, że raczej nic z tego nie będzie, ale NIE sądziłam, że będzie mieć takie wymagania odnośnie psa:(

Link to comment
Share on other sites

Dostalam zapytanie na olx o Gige

Czy moze zamieszkac ze szczeniakiem?

Odpisalam ze sunia obecnie mieszka z 6 innymi psami z ktorymi dobrze sie dogaduje wiec raczej tak choc towarzyszem do szalenstw raczej nie bedzie

Zobaczymy czy bedzie dalszy kontakt- jesli tak zadugeruje tej osobie odwiedzin. u Gigi oczywiscie i kontakt telefoniczny

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, kiyoshi napisał:

:( przykro mi Poker, że zmarnowałaś czas na tą babę:( tak sądziłam, że raczej nic z tego nie będzie, ale NIE sądziłam, że będzie mieć takie wymagania odnośnie psa:(

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dostalam zapytanie na olx o Gige

Czy moze zamieszkac ze szczeniakiem?

Odpisalam ze sunia obecnie mieszka z 6 innymi psami z ktorymi dobrze sie dogaduje wiec raczej tak choc towarzyszem do szalenstw raczej nie bedzie

Zobaczymy czy bedzie dalszy kontakt- jesli tak zadugeruje tej osobie odwiedzin. u Gigi oczywiscie i kontakt telefoniczny

Nie ma co być przykro.To nie Twoja wina,Każdy kontakt warto sprawdzić.

Powiesiłam ogłoszenie w sklepie. Ktoś zaczął się interesować. Zobaczymy. Musi w końcu znaleźć się TEN dom.

Gonię na dół ,bo zaraz ma być pani chętna na Sisi.

Link to comment
Share on other sites

O 17.11.2016 o 15:57, Poker napisał:

OOO, , koleżanki strachulce razem. Niesamowite. Teraz widać która jest jaka duża czy też mała. Giga jest przy Zulce malutka.

Dzwoniłam do pani. Jest z Krakowa. Szuka suni 4 -5 kg i do 3 lat ,a sama w moim odczuciu jest lekko ok. 70. Na moją sugestię ,że mogłaby wziąć starszą sunię , szybko skończyła rozmowę.

cudnie sunieczki razem wyglądają :)

Ja też miałam kilka razy chętnych naprawdę wiekowych ludzi, którzy komentowali " 10 lat? Ja nie chcę takiego starego psa!" ...ojjjjj. jak mnie korciło powiedzieć "sama stara jesteś!!!! "

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Drogie cioteczki dzięki Sisi dom ma Giga !!!

Pojechałam dziś na wizytę przed adopcyjną do pani , która wczoraj  była w odwiedzinach u Sisi.  Gadu- gadu i postanowiłam zaproponować pani Gigę. Pokazałam sunie na wątku. Obejrzała, zawołała córkę i obu Giga bardzo się spodobała.  Opowiedziałam pani jej historię i dlaczego proponuję jej Gigę zamiast Sisi.

Powiedziałam,że Giga potrzebuje właśnie takiego domku, z jedną spokojną , cierpliwą osobą , która nie będzie oczekiwała od suni cudów tylko cierpliwie poczeka ,aż ta się otworzy. I że jeżeli Giga nie znajdzie DS, to my przestaniemy być DT.  Pani chyba poczuła ,że jest właśnie TĄ osobą, chyba poczuła ,że jest doceniona i obdarzona zaufaniem.

Tak więc szukamy transportu ,żeby Gigunia wróciła do Wrocławia. Planuję ,żeby sunia pojechała wprost do DS  z pominięciem naszego domu. Nie chcę jej robić z mózgu wody. Pani jest gotowa przyjąć ją w każdej chwili. Musi tylko poprawić zamykanie furtki. Płot jest OK.

Nasza panienka będzie mieszkać  w małym domku ze sporym  ogrodem . Za płotem będzie miała do towarzystwa psy córki  pani - niufka i labradorkę .

Mam już dane pani do sporządzenia umowy.

Nie macie pojęcia jak się cieszę.

Sisi nie ma domku ,ale dzięki niej domek ma Giga.

Sisi znajdzie DS bez problemu. Codziennie są telefony o nią,ale wg. mnie niewłaściwe.  W ciągu kilku dni na pewno będzie TEN właściwy.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...