Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

O 30.01.2016o22:20, Marysia O. napisał:

Mari a jakich konkretnie wątków nie możesz znaleźć? Może ktoś będzie mógł pomóc :)

przede wszystkim starych wątków "moich" psiaków, tam, gdzie pamiętałam fragmenty tytułów, to przez google znalazłam, ale niektórych nie pamiętam :( no i takie "tematyczne", jak sznaucerowe, jamnicze, sporo tego było, takie "ciepłe" wspomnienia "uciekły"

O 31.01.2016o17:35, ona03 napisał:

I ja nie mogę się ogarnąć na tym nowym dogo, ale obiecuję poprawę.

Giguniu miło czytać, że się starasz :)

czyli nie jestem z tym problemem sama :).... a postępy Giguni bardzo, bardzo cieszą!

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, mari23 napisał:

przede wszystkim starych wątków "moich" psiaków, tam, gdzie pamiętałam fragmenty tytułów, to przez google znalazłam, ale niektórych nie pamiętam :( no i takie "tematyczne", jak sznaucerowe, jamnicze, sporo tego było, takie "ciepłe" wspomnienia "uciekły" [...]

Wątki, które zakładałaś sama powinnaś znaleźć bez większych problemów :) Już tłumaczę jak - klikasz w swój awatar w prawym górnym rogu ekranu, żeby wejść w swój profil. Tam, po prawej stronie, na szerokim ciemnym pasku masz jasny przycisk Moja aktywność. Klikasz go, potem wybierasz w menu po lewej tym razem stronie Tematy (drugie od dołu) i powinny Ci się wyświetlić wszystkie zakładane przez Ciebie wątki od początku aktywności na dogo. Spróbuj, powinno się udać :) Podobnie można szukać cudzych wątków tylko trzeba pamiętać kto założył wątek, którego szukamy.

Jamniczy wątek jest tu: KLIK, sznupkowy taki ogólny tu: KLIK, a sznupków pod opieką malawaszki tu: KLIK.

Mam nadzieję, ze chociaż trochę pomogłam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Marysia O. napisał:

Wątki, które zakładałaś sama powinnaś znaleźć bez większych problemów :) Już tłumaczę jak - klikasz w swój awatar w prawym górnym rogu ekranu, żeby wejść w swój profil. Tam, po prawej stronie, na szerokim ciemnym pasku masz jasny przycisk Moja aktywność. Klikasz go, potem wybierasz w menu po lewej tym razem stronie Tematy (drugie od dołu) i powinny Ci się wyświetlić wszystkie zakładane przez Ciebie wątki od początku aktywności na dogo. Spróbuj, powinno się udać :) Podobnie można szukać cudzych wątków tylko trzeba pamiętać kto założył wątek, którego szukamy.

Jamniczy wątek jest tu: KLIK, sznupkowy taki ogólny tu: KLIK, a sznupków pod opieką malawaszki tu: KLIK.

Mam nadzieję, ze chociaż trochę pomogłam :)

wow, jakie to proste! ;) Dziękuję !!!!!  Myślę, że nie tylko mnie pomogłaś :)

Gigunię, jej cudowny DT i wszystkie Giga - cioteczki serdecznie pozdrawiam !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wątki, które założyłam, znajduję po naciśnięciu "aktywności" na granatowym pasku. Tam znajdowałam również wątki, w których brałam udział. Od pewnego czasy jednak nie ma takiej możliwości. Jest to mocno denerwujące  !

Link to comment
Share on other sites

Dzień doberek wszystkim gościówom.

 

O 5.02.2016o10:53, Mattilu napisał:

A jak tam Gigusia po tłustym czwartku?

 

Giga dobrze, bo u nas psy nie dostają słodyczy. Za to moja 9.letnie wnuczka w nocy miała bóle brzucha, bo się okazało ,że zjadła 7 !!!! pączków .Nie wiem gdzie ona to zmieściła.

Dziś  po spacerze ,tak na wszelki wypadek ,żeby Giga nie miała czym się zsiusiac i skupkać , wzięłam sunię na ręce i  nawet podłożyłam jej jedną rękę pod pupę. O dziwo nie wyrywała się , nie kłapała zębami, spokojnie postawiłam ją na podłogę. Oczywiście dała szpulę na piętro i nie chciała zejść na śniadanie , ani smaczki. Ale to i tak duży postęp jak na nią.

Na psacerach spotykamy bardzo często panią z przesłodką sunią .Pani zawsze ma po kieszeniach ukryte smaczki. Dolar i Loczka już wiedzą o tym i oczywiście żebrzą. Pani próbuje podać smaczek Gidze ,ale na razie nie ma takiej opcji chociaż ostatnio powąchała go  w ręce . Zjadła z ziemi co i tak jest cudem ,że w obecności obcej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, NikaEla napisał:

Ciekawe jak Giga przyjęła koleżankę ?

Trusia ma być w przyszłym tygodniu.

16 minut temu, b-b napisał:

Wpadam i też czekam na nowe wieści :)

Wczoraj napisałam długi post i poleciał w kosmos.Zapomniałam skopiować co robię często na wszelki wypadek, a potem nie miałam cierpliwości.Ale mnie zmobilizowałyście.

Gigunia robi postępy nadal tip topkami. Niestety strachy siedzą w niej nadal. Mowy nie ma ,żeby wzięła smaczek z ręki ,ale chociaż tyle ,że go powącha.

Na spacerku spotykamy przemiłą panią z osiedla z sunią Pimpą. Nasze psy już je znają i się witają radośnie. Giga na zasadzie małpowania też się do nich przyłączyła.

I co istotne,zjada przy pani smaczek .Co prawda z ziemi, ale sukces ,że przy obcej osobie.

Suni odrosły pazury , mimo że po koo mocno drapie ziemię. Na razie nie ma szans ,żebym poobcinała.

Zastanawiam się nad terminem  sterylki. chyba poczekam jeszcze góra miesiąc i będziemy ciachać. A potem ogłaszać.

 Za 4 dni będzie już 5  !!! miesięcy  jak jest u nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...