Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

U nas petardami strzelają rzadko ,ale niestety na naszej ulicy, tak z ok. 300 m od nas, jest sala weselna.Często zamawiane są pokazy sztucznych ogni , więc wiadomo co się wtedy dzieje.

Mam zamiar zrobić akcję zbierania podpisów pod pismem zakazującym tej pseudo rozrywki.

Link to comment
Share on other sites

pojawię się tu, jeszcze nie przeczytałam wszystkiego, ale juz widzę, że trudny przypadek się wam trafił (jak zazwyczaj)

nie wiem, czy to stosujecie:

http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4965

lub:

http://www.bitiba.pl/shop/sklep_dla_psa/maszynki_do_siersci/adaptil/526470?gclid=CJqAptbp6ckCFYPPcgodkZwLPg

po tygodniu od zastosowania widać wyraźne efekty - ten preparat do kontaktu , to warto włączać już na dwa dni przed pojawieniem się nowego psa - pomieszczenie zdąży nasycić się zapachem i dla nowego jest to sytuacja bardziej komfortowa

stosowanie obu daje najlepsze efekty - czyli preparat w kontakt i obroża na szyję - bo z obrożą pies wychodzi również na zewnątrz, a preparat działa w pomieszczeniu non stop

za to te psikacze na posłanko działają krócej, zapach utrwala się na dwa dni (a co , jak na skutek awarii trzeba często prać posłanka?) i trzeba pilnować psikania, dlatego ja stosuję adaptil do kontaktu i dodatkowo obroże na psa - naprawdę daje efekty

Link to comment
Share on other sites

U nas petardami strzelają rzadko ,ale niestety na naszej ulicy, tak z ok. 300 m od nas, jest sala weselna.Często zamawiane są pokazy sztucznych ogni , więc wiadomo co się wtedy dzieje.

Mam zamiar zrobić akcję zbierania podpisów pod pismem zakazującym tej pseudo rozrywki.

Ciekawe czy dostają na to pozwolenie czy to samowolka.

Link to comment
Share on other sites

Ja psikam adaptil na posłanka co 12 godzin. Na szczęście żaden z futrzaków nie zanieczyszcza ich.

U nas włączanie do kontaktu nie zda egzaminu, bo  dom jest dość duży i staramy się ,aby Giga przebywała z nami w różnych pomieszczeniach. Musiałabym kupić co najmniej 4 sztuki i używać jednocześnie.

Giga ma wąską parcianą obrożę.Psikanie na założoną jest niemożliwe. Musiałabym mieć na zmianę ,żeby psikać poza sunią. Zamiana obroży byłaby  bardzo trudna, bo wszelkie manipulacje przy szyi wywołują stres i wielką nieufność oraz przerażenie w oczach i sztywność całego ciała, jakby miała włożony metalowy pręt.

Nie wiem jaka obroża nadawałaby się do psikania.

Jestem otwarta na wszelkie porady,ale muszę się dostosować do suni i naszych możliwości.

 

 b-b, nie mam pojęcia czy mają pozwolenie. Zadzwonię i spytam.

Link to comment
Share on other sites

Jak ten czas przeleciał, niesamowite.

Giga podstawia brzuch ,ale to raczej poddańczo niż z przyjemności.

Chociaż dziś mnie zaskoczyła pozytywnie. Zaczęła potwornie linieć , więc głaszcząc ją jednocześnie wyciągam trochę sierści. Myślałam ,że się wkurzy ,a ona zaczęła klepać mnie łapką jak przestałam.

Zjadła też posiłek przy mnie w kuchni no i czasem chodzi za mną.

Link to comment
Share on other sites

Jak ten czas przeleciał, niesamowite.

Giga podstawia brzuch ,ale to raczej poddańczo niż z przyjemności.

Chociaż dziś mnie zaskoczyła pozytywnie. Zaczęła potwornie linieć , więc głaszcząc ją jednocześnie wyciągam trochę sierści. Myślałam ,że się wkurzy ,a ona zaczęła klepać mnie łapką jak przestałam.

Zjadła też posiłek przy mnie w kuchni no i czasem chodzi za mną.

Miałam właśnie nadzieję na taką jej reakcję po Waszym powrocie.

Oby było jak najmniej cofek.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Giga i Poker się na mnie nie pogniewają jeśli pozwolę sobie zaprośić wszystkich fanów gryzeldy do udziału w świątecznym konkursie fotograficznym :)

Zapraszam bardzo serdecznie: http://www.dogomania.com/forum/topic/334168-ii-edycja-%C5%9Bwi%C4%85tecznego-konkursu-fotograficznego-zapraszam-do-zg%C5%82aszania-zdj%C4%99%C4%87-do-3012-potem-b%C4%99dziemy-g%C5%82osowa%C4%87/

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nikt się nie pogniewa.

Giga dziś prawie cały dzień towarzyszy mi i zjadła kolejny posiłek przy mnie w kuchni.

Któraś  z dziewczyn czyli Giga albo Loczka zalały nam łoże jak nigdy. Kołdry , poduszka , moja nocna koszula, prześcieradło aż do materaca przelane. Jeszcze takiego potopu nie mieliśmy. Niestety podejrzewamy Gryzeldę, bo ani rano , ani po południu nie było sioo na ogródku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na pewno nikt się nie pogniewa.

Giga dziś prawie cały dzień towarzyszy mi i zjadła kolejny posiłek przy mnie w kuchni.

Któraś  z dziewczyn czyli Giga albo Loczka zalały nam łoże jak nigdy. Kołdry , poduszka , moja nocna koszula, prześcieradło aż do materaca przelane. Jeszcze takiego potopu nie mieliśmy. Niestety podejrzewamy Gryzeldę, bo ani rano , ani po południu nie było sioo na ogródku.

 

przeszła do kolejnego etapu. Zabezpiecz łóżko dry-betami.

Link to comment
Share on other sites

przeszła do kolejnego etapu. Zabezpiecz łóżko dry-betami.

A jaki to etap, że nazywasz go kolejnym ? Mam nadzieję, że to jednorazowa wpadka.

Po prostu nie będzie sama przebywać w sypialni. Pomieszczeń w domu mamy dużo i legowiska są w kuchni , salonie , nie tylko w sypialni.

Link to comment
Share on other sites

A jaki to etap, że nazywasz go kolejnym ? Mam nadzieję, że to jednorazowa wpadka.

Po prostu nie będzie sama przebywać w sypialni. Pomieszczeń w domu mamy dużo i legowiska są w kuchni , salonie , nie tylko w sypialni.

 

Etap znaczenia terenu. U Mrówki/dzikusa trwa. Nie jest to jednorazowy wybryk. Wystarczy chwila nieuwagi.

Link to comment
Share on other sites

Jak ten czas przeleciał, niesamowite.

Giga podstawia brzuch ,ale to raczej poddańczo niż z przyjemności.

Chociaż dziś mnie zaskoczyła pozytywnie. Zaczęła potwornie linieć , więc głaszcząc ją jednocześnie wyciągam trochę sierści. Myślałam ,że się wkurzy ,a ona zaczęła klepać mnie łapką jak przestałam.

Zjadła też posiłek przy mnie w kuchni no i czasem chodzi za mną.

 

Jak ciepło na sercu mi się zrobiło.... będzie dobrze, tylko dużo czasu potrzeba, oj, dużo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...