Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

U nas mija dzień za dniem i wielkich postępów nie widać.Wczoraj była nawet cofka.

Wyszłam z Gigą na ogródek na sioo i sąsiadki rozmawiały za płotem.Sunia się wystraszyła i chciała uciekać.O sioo już mowy nie było.

Nie wiem  kiedy ona da radę wyjść z nami na spacer  chociaż parę metrów za furtkę. Jest zdecydowanie najbardziej zalęknionym tymczasikiem. Nadal nie weźmie niczego z ręki, czasem je w naszej obecności.

Niby się cieszy jak wracamy do domu, macha ogonkiem , skręca się ,ale nie ma mowy ,żeby podeszła, ucieka na górę. I niestety ciągle pojawia się przerażenie w jej oczkach.

Zaczyna czasem radośnie  zaczepiać Dolarka i Loczkę,ale w sekundzie smutnieje.

Nie załamujemy  się

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, Pokerku - starać się trzeba, a co będzie z tego naszego starania, tego nikt nie wie. Co się Wam  w Gigusi uda wyprostować, a czego - nie. I czy taka, jaka będzie, znajdzie kogoś kto ja pokocha z jej zaletami i wadami? W każdym razie, sunia dostała szansę, a to jest ogromnie dużo :)

Link to comment
Share on other sites

Ja może jestem bardziej realistką niż optymistką co dla niektórych osób już jest optymizmem. Fajnie ,że kochasz mój optymizm i jesteśmy bratnimi duszami w tym zakresie, bo to daje większą moc i napęd do wspólnego działania.

Link to comment
Share on other sites

Dziś była piękna pogoda i psiaki pobiegały po ogródku. Giga  prawie nie odbiegała ode mnie . Ciągle się boi hałasów zza płota i gwałtownych ruchów.

Z naszymi psami żyje w zgodzie.Czasem burczy na kotę jak ta się pcha do  niej na  posłanko.

 

Gryzelda_1.jpg

 

 

Gryzelda_2.jpg

 

Gryzelda_3.jpg

 

Nasze prosiaki chrapią ,a Gigunia czuwa

 

Gryzelda.jpg

Link to comment
Share on other sites

biedna, czy ona się kiedyś wysypia? też bym burczała, gdyby ktoś nieproszony pchał się do mnie na posłanko ;)

 

Wysypia. W nocy ją podglądam , gdy śpi przy moim łóżku i wtedy leży nawet na boczku.

Kota tak ma.Pcha się do wszystkich.Obojętnie czy ludzi czy futrzaków.Ale doskonale wyczuwa do którego psa nie może.

Podziwiam Cię,Poker...Giga przy Tobie i tych Cudaczkach Pięknych - zaufać MUSI.To jej - byc może- jedyna szansa...Pozdrawiam,
M.

Nie ma za co mnie podziwiać. Robię to co mi sprawia radość ,a więc jestem egoistką.

Mam nadzieję ,że kiedyś zaufa mocniej, bo na razie jest cienko w porównaniu z tym jak powinno być.

Link to comment
Share on other sites

Ech, taka jest śliczna, że gdyby była "normalna" domek by znalazła w okamgnieniu! Podobnie jak Pepsi od Kejciu. One obie plus moja Imka urodziły się jako dzikie psy - jestem tego pewna. Inaczej socjalizacja by przebiegała tak, jak u Fasolki Marysi O... Tak myślę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...