Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Mnie też ogarnia strach. I dlatego mam się spotkać z panią ,jeżeli będzie chętna kilka razy u nas na spacerze i w domu oraz tak samo u pani.

Córka pani dzwoniła i nawet chciały dziś przyjechać ,ale już nie mogłam ..Wychodziliśmy na pokazy wnuczki trenującej gimnastykę w powietrzu na szarfach.Coś niesamowitego.

Jesteśmy umówione na jutro, godzinę ustalimy rano w zależności od mojej pracy.

O, Ewanka się ujawniła !!!

Dziękuję za wszystkie kciuki.

Mam duże obawy ,że Giga się nie popisze. Na pewno sama nie zejdzie do nas. Będę musiała sprowadzić ją na smyczy, podkuli ogon i będzie dygotać.

Trudno, od czegoś trzeba zacząć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie pań. Zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Dom byłby bardzo dobry.Giga na nich też. Dom byłby bardzo dobry.

Sprowadziłam ją na smyczy .Nawet podeszła do nich, dała się pogłaskać. O dziwo nie posiusiała się. Ale potem siedziała w kącie dygocząc. Panie są wyrozumiałe . Były ok. 40 minut. Wygląda na to ,że generalnie są na tak,ale wychodząc powiedziały ,że dadzą odpowiedź bez względu na to jaka będzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Super Pokerku, trzymam kciuki, mam wrażenie, że byłoby jej dobrze u starszej pani. Mniejsza powierzchnia mieszkania znajdującego się w bloku to brak miejsca do odseparowania się przez Gigę. Mam wrażenie, że to domek dla niej i bardo blisko mojego domku ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Na razie cisza, nie dzwoniły.Obawiam się ,że nic z tego nie będzie. A dom naprawdę byłby dobry.

mam nadzieję, że dom nie tylko dobry, ale i "realny" się okaże.... za decyzję pozytywną również kciuki trzymam !

Link to comment
Share on other sites

Nie przesądzajmy,  jeszcze  mogą zadzwonić.  

Z drugiej  strony,  pomyślmy,  jak bardzo  trzeba kochać  psy,  żeby dać dom i serce psu z problemami,  kiedy dookoła jest tyle bezproblemowych  psów,  szukających  domu? Nie każdy ma tyle serca i..... odwagi,  żeby  podjąć  taką  decyzję. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Zaciskam kciuki nadal za odpowiedni domek, może to ten ... a może inny.

 Ważne żeby obie strony poczuły wzajemną "chemię" ;)

Pokerku, po wielu przejściach u nas lekka stabilizacja (tfu, tfu!),

więc odetchnęłam z ulgą i wróciłam na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Z całego serca przyłączam się do trzymania kciuków za Gigę, mam nadzieję że Panie się odezwą! :)
A w ogóle trochę zazdroszczę odzewu w sprawie adopcji strachulca - moja Fasolka to duuużo łatwiejszy przypadek a od kwietnia nie było o nią żadnego telefonu... :(

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Ewanka napisał:

Zaciskam kciuki nadal za odpowiedni domek, może to ten ... a może inny.

 Ważne żeby obie strony poczuły wzajemną "chemię" ;)

Pokerku, po wielu przejściach u nas lekka stabilizacja (tfu, tfu!),

więc odetchnęłam z ulgą i wróciłam na dogo :)

Cieszę się ,że u Was stabilizacja. Wielokrotnie myślałam o Was.

35 minut temu, Marysia O. napisał:

Z całego serca przyłączam się do trzymania kciuków za Gigę, mam nadzieję że Panie się odezwą! :)
A w ogóle trochę zazdroszczę odzewu w sprawie adopcji strachulca - moja Fasolka to duuużo łatwiejszy przypadek a od kwietnia nie było o nią żadnego telefonu... :(

Na razie cisza,pewnie panie szukają innego piesa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Cieszę się ,że u Was stabilizacja. Wielokrotnie myślałam o Was.

Na razie cisza,pewnie panie szukają innego piesa.

Dzięki Pokerku :)

A co do Pań to myślę, że nic na siłę, jeśli miałoby się nie udać to lepiej poczekać.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewanka napisał:

 

A co do Pań to myślę, że nic na siłę, jeśli miałoby się nie udać to lepiej poczekać.

Jasne, tak też zrobię.  Jak nie zadzwonią , to znaczy ,że są niesłowne.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tyś napisał:

Przeczytałam cały wątek - jestem pod wrażeniem pracy. Pokerkowi, jesteście aniołami stróżami dla Giguni. To niesamowite, jakie zrobiła postępy. Wierzę, że gdzieś jest jej domek. Trzymam kciuki.

Jestem pełna podziwu ,że chciało Ci się przeczytać cały wątek. W ciągu ponad 9. miesięcy mogłoby być jeszcze lepiej.

16 minut temu, konfirm31 napisał:

Ludziom  często jest trudno powiedzieć "nie", bo uważają,  że  to ich stawia  w złym świetle. To też wymaga odwagi,   więc  robią uniki. 

To najprawdziwsza prawda

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, konfirm31 napisał:

Ludziom  często jest trudno powiedzieć "nie", bo uważają,  że  to ich stawia  w złym świetle. To też wymaga odwagi,   więc  robią uniki. 

To prawda, ludzie boją się powiedzieć nie, wolą udawać, że sprawy nie było, a przecież nikt ich nie zmusza do adopcji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ależ temat jest świetnym wątkiem edukacyjnym. Dla mnie, jako osoby, która obecnie stara się przekonać do siebie parę dzikusów , to jest bardzo przydatne.

Poker, czasem nie można mieć wszystkiego. Gandzik, moja tymczasowiczka również mogłaby szybciej się oswajać, a ona mimo że mija już prawie 2lata odkąd zaznajomiła się z człowiekiem, nadal coś odwala... i niby już znormalniała, a tu ostatnio DS mi powiedział, że mają regres i suczka atakuje obce osoby... :( A było już tak fajnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stale podczytuję i kibicuję Gryzeldzie i Pokerkowi, choć rzadko piszę:):)

A ludzie jak ludzie - włączając się w dywagacje- chcą mieć gotowy "produkt"  pasujący do ich wyobrażeń.

Ci,  którzy po prostu chcą pomóc przyjmując bidę z dobrodziejstwem inwentarza są w mniejszości i na ogół już zapsieni.

Bo  "coś " już stanęło na ich drodze w najbliższej okolicy, wobec "czego" nie przeszli obojętnie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...