Jump to content
Dogomania

Olkusz- nieduza puchata sunia MA DOM-ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT !!


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Norka dzisiaj na sterylce, bardzo się denerwuję.......
Dziękujemy Emilce i Ulce za wpłaty, razem 80 złotych. Tak wiec brakuje nam na pokrycie kosztów sterylki i fartuszka 90 złotych. Moja kochana wetka obniżyła nam koszty o 100 złotych.
[B]Bardzo prosimy o jakiekolwiek wpłaty.[/B]

Link to comment
Share on other sites

nie dziwie sie ze sie denerwujesz, ja tez to zawsze przezywam. Ale bedzie dobrze! :calus:
nie martw sie.
Jeeny kto moze dozucic pare zlotych do sterylki?? Sama bym ta roznice wyslala gdyby nie dziura gigant w budzecie i mnostwo psich (4) kocich(3) i konskich (5) pyskow do wyzywienia :-(
jak bedzie bardzo zle z kasa wysuplam jakes 20 zl poslij mi konto
D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggie1971']Norka dzisiaj na sterylce, bardzo się denerwuję.......Dziękujemy Emilce i Ulce za wpłaty, razem 80 złotych. Tak wiec brakuje nam na pokrycie kosztów sterylki i fartuszka 90 złotych. Moja kochana wetka obniżyła nam koszty o 100 złotych.
[B]Bardzo prosimy o jakiekolwiek wpłaty.[/B][/QUOTE]
Ja sie tez zawsze denerwuje, ale sterylka jest i tak lepsza niz operacja ratujaca. Przezylam 2 takie u mojej suczki z Mielca.
Z Norka na pewno bedzie dobrze :kciuki: Kilka dni i zapomnisz i Ty Maggie i Norka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggie1971']Norka ma się dobrze, tylko ja padłam po powrocie do domu , po ciężkim dniu w pracy. Norka jest jeszcze trochę ospała i nie ma apetytu, ale wygląda że wszystko jest ok. A teraz najlepsze, po otworzeniu Norki , okazało się że jest wysterylizowana:crazyeye:. Wetka jak do mnie dzwoniła sama była w szoku:evil_lol:, powiedziała że musiała być wysterylizowna za szczeniaka , bo zadnego śladu nie było. No ale kto by mógł przypuszczać ze pise ze schroniska jest wysterylizoany w dodatku całkiem bez śladu. Coraz bardziej zaczyna mnie zastanawiać jej pochodzenie, sunia wysterylizowana, nauczona czystości , pobytu w mieszzkaniu.......... Hmmmmm dziwne to wszystko, może ona komuś uciekała, bo stwierdziałm u niej takie zapędy:diabloti:, i jej nie znaleźli......
Dziękuję wszystkim za wpłaty:loveu:i podniesienie na duchu.[/quote]

Kurcze, tego to jeszcze nie było :crazyeye: Maggie masz rację, Norka musiała komuś nawiać, innej ewentualności nie widzę. A skoro była wysterylizowana musiała mieć dobrego i odpowiedzialnego właściciela.

Ucałuj i uściskaj Noreczkę :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Norka ma się dobrze, tylko ja padłam po powrocie do domu , po ciężkim dniu w pracy. Norka jest jeszcze trochę ospała i nie ma apetytu, ale wygląda że wszystko jest ok. A teraz najlepsze, po otworzeniu Norki , okazało się że jest wysterylizowana:crazyeye:. Wetka jak do mnie dzwoniła sama była w szoku:evil_lol:, powiedziała że musiała być wysterylizowna za szczeniaka , bo zadnego śladu nie było. No ale kto by mógł przypuszczać ze pise ze schroniska jest wysterylizoany w dodatku całkiem bez śladu. Coraz bardziej zaczyna mnie zastanawiać jej pochodzenie, sunia wysterylizowana, nauczona czystości , pobytu w mieszzkaniu.......... Hmmmmm dziwne to wszystko, może ona komuś uciekała, bo stwierdziałm u niej takie zapędy:diabloti:, i jej nie znaleźli......
Dziękuję wszystkim za wpłaty:loveu:i podniesienie na duchu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Ja sie tez zawsze denerwuje, ale sterylka jest i tak lepsza niz operacja ratujaca. Przezylam 2 takie u mojej suczki z Mielca.
Z Norka na pewno bedzie dobrze :kciuki: Kilka dni i zapomnisz i Ty Maggie i Norka.[/quote]
Wiem , wiem cioteczko kochana , śledzę wątek Twojej suni, i cały czas trzymałam i trzymam kciuki za jej zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Podwojna sterylka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szkoda ze nie wiadomo z ktorej gminy byla przywieziona do schroniska, bo mozna by w lokalnych gazetach pooglaszac, ale do OL zwozili psiaki z ponad 30 gmin i szukaj wiatru w polu. Ewidencja taka ze kazdemu psu Burek na imie. A odnosinie strylki to my tez juz nie czekamy do pierwszej cieczki tylko ciachamy dziewczyny pomiedzy 7 a 9 miesiacem. Jak do tej pory nie bylo zadnych powiklan a wrecz mozna powiedziec ze lepiej znosza sterylki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...