Jump to content
Dogomania

Bulldog ANGIELSKI szuka idealnego domu :) Ma już bezterminowy(stały)DT.


capricorna

Recommended Posts

Witam!
Słuchajcie - kilka tygodniu temu moja koleżanka poprosiła mnie o pomoc. Bulldog angielski w jej bloku mieszkający z młodym małzeństwem (włoch i rosjanka) oraz ich małym synkiem, ciągle wył. Najpierw pies był zostawiany w domu po 12-16 godzin sam, bez wyprowadzenia na dwór.
Potem psa wystawiano na korytarz przywiązanego do smyczy, do klamki.
Potem właściciele wpadli na genialny pomysł - przywiązywać go przed blokiem do ogrodzenia.

Pies nie jest w złym stanie, ale śmierdzi, jest zaniedbany, ma złą opiekę. Na moje oko nie był bity. Był za to prYwiązywany do kaloryfera (!!!) w domu lub do klamki na korytarzu...

Pies jest młody - ma rok i kilka miesięcy.
CZEKA NA IDEALNY DOMEK :)
Na razie, podczas szukania, pozostanie u mnie.
Pies wymaga wychowania, opieki i ogłady - czym już z moją rodziną się zajmujemy.


Szukam dla niego domu bez małych dzieci, bez innych zwierząt, najlepiej z ogrodem. Piesek musi być oczkiem w głowie u właściciela! Najlepiej widzi mi się małżeństwo na emeryturze, kiedy to cały czas ktoś jest z psem i nie pozwoli mu być już samotnym :( Oczywiście jestem otwarta też na inne propozycje :)
Domek wybiorę ja, po wizycie przedadopcyjnej.

Dziękuję wszystkim za pomoc, przede wszystkim Paoli :)




Mój mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
nr tel: 504 116 351


Sylvia H.

Link to comment
Share on other sites

Jakbym mieszkała w tym bloku to bym utrudniła życie tej kobiecie i jej włoskiemu mężusiowi : [ rozsypywałabym śmieci pod drzwiami, drapała auto... :[

Niech ich szlag!

Wysyp buldogów -cóż, te psy wymagają naprawdę dużej i stałej opieki, często nie pachną zbyt eststycznie, brudzą swoimi cudnymi mordami... Ale jako szczeniaczki są przecież "jaaaakie słoooodkie"


:[

pozrywać niektórym paznokcie i posolić TO MAŁO :[ :diabloti::diabloti::diabloti::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Na razie Domy Stałe - ani słychu ani dychu...

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek niestety właścicielka nie miała czasu się ze mną spotkać.

W związku z tym, że jestem już po przerwie na uczelni i jestem zajęta całe dnie, moja mama wybiera się DZIŚ do tej "włascicielki".

Dam znać jak mama do mnie przedzwoni i powie co i jak z psem. Może uda się jej go odebrać tej kobiecie...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Buldoga udało się ODKUPIĆ.

Jest flakiem - w ogóle nie ma mięśni, ma rok i kilka miesięcy. Dalej ma mleczne zęby, nie wykazuje agresji. Jest zszokowany możliwością CHODZENIA po swoim dużym pokoju, a nie byciem przywiązanym do kaloryfera :/

Dom Tymczasowy - to ja. Zostanie u mnie tak długo, jak będzie trzeba.

Pies reaguje tylko na imię, skacze, jest niesforny. Dlatego dom, jaki trzeba mu znaleźć MUSI być odpowiedzialny.

Szukam domu bez małych dzieci, bez psów i kotów, spokojnego, Z OGRODEM. Jeśli ktoś jest chętny do adopcji - proszę o kontakt mailowy. Piesek nie ma terminu eksmisji z naszego domu :) Będę szukać mu odpowiedniego domu tak długo, aż go znajdę, a jak nie znajdę to zostanie on u nas.

Najważniejsze, że już jest szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęć nie dam :(
Jeśli dom ma się znaleźć to nie dzięki temu jak ten pies wygląda, ale dzięki temu, że ktoś jest miłośnikiem tej rasy, wie jak je karmić i pielęgnować.

Obecnie Ozorek (nowe imię :P) spaceruje ze mną, przechadza się po domu i KOCHA. Kocha całym sobą... :loveu::oops:

Link to comment
Share on other sites

troszke mnie zdziwilo stwierdzenie

[QUOTE]Zdjęć nie dam :-([/QUOTE]

kazdy kto chce adoptowac psa chce zobaczyc jak pies wyglada, [B]wiadome jest ze dobre zdjecia to podstawa ruszenia z akcja adopcyjna[/B] ... nawet milosnik rasy chce zobaczyc psa ktorym sie zainteresuje :roll:

to czy ktos jest rzeczywiscie milosnikiem rasy czy tez nie da sie ustalic w czasie rozmow i [B]wizyt przed adopcyjnych[/B] (po to wlasnie ta wizyta jest) ...


dziwne podejscie naprawde :shake:


psiakowi duzo zdrowka zycze i powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...