Jump to content
Dogomania

PROFORMANCE - karma, co o niej wiecie?


Kika

Recommended Posts

[quote name='SAWA']Arizona ,czy ty jakaś podpadnięta jesteś ,że co byś nie napisała ,to zostaje usunięte? [/quote]

[COLOR=black]SAWO jesli na 3 wypowiedzi Arizony na forum dogomania 2 z nich dotyczą karmy z formułkami reklamującymi zaczerpniętymi ze stron internetowych PROFORMACE to takiego posta usuwam...[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][MOD][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja myślę ,że wszyscy mogą się wypowiadać ,ale oczywiście momenty reklamujące powinny być wycinane. Nie chcę tłumaczyć arizony ,ale ja jak pisałam pierwsze posty na dogo ,nie wiedziałam jak tu jest i dokładnie tak samo popełniałam błędy .Myślę ,że sprawiedliwie jest wycinać ,lub przenosić do odpowiednich działów takie reklamy ,ale wywalać cały post ?

Link to comment
Share on other sites

A był usunięty ? czy tylko uwaga ,aby pisać na PW?
Wiesz ,ja nie śledzę postów ,a sądzę ,że twoja wypowiedź oficjalnie na forum jako AM jest nie na miejscu.Jeśli masz do mnie jakieś prywatne tematy ,to proszę na PW.

arizona ,napisz jakie masz psy i jak karma sprawdza się w przypadku twoich psów (tylko bez reklam )

Wszyscy początkujący muszą poznać działanie tego forum ,a jest to doskonałe forum ,dające sporo wolnosci w wypowiedziach .Choć w temacie papillonków Wind zniszczyła całkowicie udzielanie się forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']A był usunięty ? czy tylko uwaga ,aby pisać na PW?
Wiesz ,ja nie śledzę postów ,a sądzę ,że twoja wypowiedź oficjalnie na forum jako AM jest nie na miejscu.Jeśli masz do mnie jakieś prywatne tematy ,to proszę na PW.

arizona ,napisz jakie masz psy i jak karma sprawdza się w przypadku twoich psów (tylko bez reklam )

Wszyscy początkujący muszą poznać działanie tego forum ,a jest to doskonałe forum ,dające sporo wolnosci w wypowiedziach .Choć w temacie papillonków Wind zniszczyła całkowicie udzielanie się forumowiczów.[/quote]

[B]SAWA,[/B]
Po pierwsze, nie napisałam nigdzie, której karmy to dotyczyło i kiedy to było, przez kogo był to napisany post itd., więc nie widze co tu jest nie na miejscu?
Po drugie piszesz, że nie śledzisz postów a jednak tamten, który zgłaszałaś wyśledziłaś ;)
Po trzecie post został usunięty.
Po czwarte - początkujących zachęcam do przeczytania [U]REGULAMINU[/U], a potem do udzielania się na forum, żeby potem nie było nieporozumień.
Po piąte - KONIEC TEMATU bo ten wątek dotyczy karmy.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym dołączyć do dyskusji o PROFORMANCE. Mój labek ma obecnie 4 miesiące, do tej pory karmiony był Purina Dog Chow Large Breed, a od ok. tygodnia otrzymuje PROFORMANCE Large Breed Puppy. Przez pierwsze 3-4 dni mieszałam obie karmy, teraz jest karmiony 4 razy dziennie wyłącznie Prof. Pewnie za szybko na jakakolwiek wiążącą opinię, ale pierwsze obserwacje są pozytywne. Zmiana karmy odbyła się bezproblemowo - bez sensacji żołądkowych itp. Kupki jakby mniejsze i już tak nie wonieją. Co do sierści trudno powiedzieć, bo to jeszcze szczeniak przed linieniem i w dodatku biszkopt, więc nic nadzwyczajnego nie zaobserwowałam. Jeżeli nie wystąpią jakieś niepokojące objawy zamierzam pozostać przy Prof. na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Ja zakupiłam na razie karme Proformance dla kota. Kot mój jak i rodziców zawisaja nad miską i nie chcą tego jeść:shake: . Na razie biore je na przetrzymanie bo może akurat ta karma jest mało wabiąca zapachowo. Jest to wersja dla futrzaków z tendencja do tycia. Po poprzednich karmach mój kot i rodziców się z lekka roztyły a to kastraty. Zobaczymy co przyniesie czas. Jedyny minus to krótki termin ważności bo tylko miesiąć o którym nie wiedziałam. A że wziełam 10 kg to chyba część karmy spróbuje podrzucić wioskowym kotom u dziadków, jeśli wogóle będą chciały jeść suche.;)

Link to comment
Share on other sites

Oj, tak krótki termin ważności? Nie sprawdziłam, nie mam już worka. Może dla psiaków jest trochę dłuższy? Mam 15 kg, a według obliczeń powinno starczyć na prawie 2 miesiące. Nie chcę z niej rezygnować, bo psiak nareszcie przestał się drapać i robi tylko 2 kupki dziennie (wcześniej 4-5). Wie ktoś więcej na temat ważności Prof. large breed puppy?

Link to comment
Share on other sites

Karma psia jest zawsze bardzo świeża ,z długim terminem ważności. Kontenery przychodzą jeden za drugim i zazębiają się tak ,ze karma nie leży.Kocia była dawno i moze dlatego tak mało czasu jest ważna .Wiem ,że ze względu na krótki termin ważności kocia jest w promocyjnej cenie .

Link to comment
Share on other sites

No jedne kot je :lol: ale drugi nie chce tego ruszyć :( Mam nadzieje, że się przełamie.
Wiesz SAWA ja nie wiedziałam, że termin jest tak krótki bo nie było takiej informacji. Jeśli by była to bym albo nie wzieła albo znalazła kogoś kto weżmie ze mna na pół te 10 kg.

Link to comment
Share on other sites

sylrwia,wysłałam ci wiadomość .W takiej sytuacji klient zawsze powinien być powiadomiony o krótkim terminie ważności ,nie mam pojęcia czemu sprzedawca nie poinformował ciebie o tym.Dowiem się i coś na to poradzimy.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A my z szelcikami przyłaczamy się do pozytywnych opinii o karmie Proformance. Odkrylismy ją około 1,5 roku gdzieś za granicą i okazało się, że to jedna z niewielu karm, którą nasz szelcik z problemami żywieniowymi jadł chętnie. Nasz piesek ma wadę zgryzu i ta karme bez rozmaczania jadł sam.
Kondycja i wygląs bardzo pozytywne.
A co do kotów i kocich karm? moje, które generalnie sa wszystkożerne do jednego rodzaju karmy danej firmy podchodzą jak do lekko przeterminowanego jajka, a inną tego samego producenta jedzą, trzęsąc uszami.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Mam pytanie do jakiego wieku psiurowi mozna podawać Large Breed Puppy. Mój sierściuch ma juz prawie 15 miesięcy. Ten temat na pewno jest poruszony w tym wątku, ale przyznam szczerze nie bardzo mi się chce szukać. Chce mu podawać do 24 miesiąca, bo tak coś kojarze, że do takiego wieku można podawać. A jeżeli nie to poproszę o wskazówke jaką karmę mu ewentualnie zacząć podawać, ale to i tak dopiero za miesiąc bo właśnie otworzyłem kolejny worek.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy jak rozwija się pies .Jak jest to pies tzw.długorozwojowy podaję dłużej Large Breed Puppy ,ale też na długość podawania ma wpływ to w jakich warunkach psy żyją. W okresie jesiennym ,jak psy mieszkają na zewnątrz przechodzę na Pro Power ,aż do wiosny,ale jeśli pies mieszka w domu i wychodzi tylko na intensywny spacer ,lub trening ,to Premium Adult.Dla mało aktywnych polecam Maintenance .Dla np .psa uczulonego na kurczaka ,lub z problemami trzustkowymi i jelitowymi super jest Lamb&Rice.Powineneś już myśleć o przejściu na formułę dla dorosłych ,ale jaką to tak jak pisałam ,dopasuj jedną z nich do potrzeb swojego psa.
Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Witam

Chciałbym przejść z PROformance na jakąś równie dobrą karme. Mój dostawca ma problemy ze sprowadzeniem tej karmy, a psina je ją już od maja więc i tak wypadało by coś urozmaicić. Proszę o podpowiedź - psina jadła wersje z jagnięciną i ryżem i na taką samą chce przejść. Myślałem o Acanie lamb&rice.
Proszę o rade

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dostawca nie dba o swojego klienta ,to możesz kupić u innego dostawcy.Jeśli zamawiasz 15 kilowy worek ,to nie płacisz za przesyłkę.
Jak jesteś zainteresowany ,to wyślę na pw adresy sklepów internetowych ,gdzie solidnie i bez pobrania opłaty za wysyłkę dostaniesz PROF....
Moje psy jedzą już od 2 lat tylko PROF i nie ma potrzeby im zmieniać .
Jeśli psu pasuje karma ,to nie sądzę ,aby trzeba było kombinować z inną .
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Kupuje [url=www.karmydodomu.pl]TU[/url] i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bardzo miły kontakt i częste gratisy. Problem jest nie z dostawcą tylko z dystrybutorem - mają kłopoty z transportem do kraju.
Czy jest jakaś inna karma która może w pełni konkurować z PROformance ?
Co sądzicie o ACAN Lamb&rice ?

Link to comment
Share on other sites

Karma u importera jest w ciągłej sprzedaży i nie ma problemu z jej dostaniem. Około tygodnia temu była nowa dostawa karmy ,więc nie widzę tu jakiegoś braku ciągłości. Zresztą już pisałam ,że psia karma jest zawsze świeża ,bo zamawiana jest tak ,aby zazębiały się dostawy ,a karma nie była składowana w magazynie przez długi czas.Pytałam w firmie WICKO i jest pełen asortyment PROFormance.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...