Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='bico'][B]Bumel,[/B] jeśli możesz zgłoś Kropka na wątek Homera, skoro są tam lubliniacy:roll:
z góry dzięki:modla::modla::modla:[/quote]

Zrobione juz rano... Śliczny z Kropka psiaczek, taki dropiaty jak Homerek, piesek dzięki któremu, a raczej dzięki którego opiekunkom, trafiłam tu na dogo...

Trzymam kciuki, żeby znaleźć jakieś wyjście inne niż schronisko!!!

Link to comment
Share on other sites

może i uciekł komuś ale jest taki brudny no i ta rozcięta łapka...wcale nie świeża rana...a wydaje nam się, że jednak w domku mieszkał, bo wszystkie swoje potrzeby załatwia na dworze. może ktoś się go pozbył? bo czy kochający właściciel nie powinien zapewnić mu obroży chociażby? no i to on właściwie nas znalazł i wybrał a nie my jego...dobrze, że w szelkach czuje się w miarę komfortowo, bo zanim doszlibyśmy do weta to chyba by nie miał głowy gdyśmy mieli go na obroży...

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/homer-z-poderznietym-gardlem-juz-u-murki-teraz-szukamy-domku-pokochaj-123431/[/URL]

Homer został znaleziony w Tarnobrzegu, ale dzięki dobrym ludziom trafił do hoteliku dla psów w potrzebie u Murki (k/Janowa Lubelskiego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogeviper']może i uciekł komuś ale jest taki brudny no i ta rozcięta łapka...wcale nie świeża rana...a wydaje nam się, że jednak w domku mieszkał, bo wszystkie swoje potrzeby załatwia na dworze. może ktoś się go pozbył? bo czy kochający właściciel nie powinien zapewnić mu obroży chociażby? no i to on właściwie nas znalazł i wybrał a nie my jego...dobrze, że w szelkach czuje się w miarę komfortowo, bo zanim doszlibyśmy do weta to chyba by nie miał głowy gdyśmy mieli go na obroży...[/quote]

Jesteście podobni do jego właścicieli lub kogoś kogo dobrze znał. Moja adoptowana sunia opowiedziała mi w ten sposób swoją historię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Jesteście podobni do jego właścicieli lub kogoś kogo dobrze znał. Moja adoptowana sunia opowiedziała mi w ten sposób swoją historię.[/quote]

Psina po prostu na odległość wyczuł przeszłych lekarzy weterynarii z prawdziwym powołaniem, dla których nie tylko kasa się liczy, a dobro psa jest na pierwszym miejscu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogeviper']DZIĘKUJEMY BICO ZA KARMĘ. DROPEK WCINA, AŻ MU SIĘ USZY TRZĘSĄ:multi:[/quote]

nie ma za co:oops: ja mogę pomóc, to pomogę:multi:
Dobrze, że Kropek-Dropek ma apetyt:cool3: no i Edkowi też się coś w końcu należy za "straty moralne":eviltong: na swym terytorium;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...