Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='bico']ponieważ zarówno ja, jak i Mały zdecydowanie popieramy świadome ojcostwo, to jak na razie, perspektyw na małe od Małego brak:D[/QUOTE]

Co do Ciebie to jestem pewna, ale co do Małego to nie:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Co do Ciebie to jestem pewna, ale co do Małego to nie:eviltong::evil_lol:[/quote]
Myślisz, że Bico będzie świadomym ojcem? :D No w sumie czemu nie, wszystkie Bico to fajne chłopaki :D I te metody wychowawcze w postaci strzykawki z igłą w kolano - grunt to bezstresowe wychowanie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Myślisz, że Bico będzie świadomym ojcem? :D No w sumie czemu nie, wszystkie Bico to fajne chłopaki :D[/QUOTE]

:eek2::megagrin::megagrin:no cóż już mnie nic nie zdziwi:eviltong::evil_lol:

[quote name='muzzy']I te metody wychowawcze w postaci strzykawki z igłą w kolano - grunt to bezstresowe wychowanie :D[/QUOTE]

Fakt dzisiaj bezstresowe wychowanie to podstawa:scared::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Myślisz, że Bico będzie świadomym ojcem? :D No w sumie czemu nie, wszystkie Bico to fajne chłopaki :D I te metody wychowawcze w postaci strzykawki z igłą w kolano - grunt to bezstresowe wychowanie :D[/quote]

Ja nawet matką nie chcę być, a Ty mi tu Muzzy z ojcem wyskakjesz:mad:
coż...na Tobie poćwiczę moje "metody wychowawcze" z igłą w kolanie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamblu']na razie?
Czy to znaczy, że mały planuje karierę wystawową?
O ile go dobrze pamiętam to proponowałabym dietę zanim zaczniecie podbijać ringi ;-)[/quote]



Nie. Mały nie będzie "podbijać ringów" bo nie jest rodowodowy. Nie będzie też rozmnażany.

[COLOR=red][B]Ponieważ na wątku rozgorzała niepotrzebna i przykra dyskusja, edytuję swoje posty i przepraszam za zamieszanie.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B]OGÓLNIE MAŁY, JAK WIDAĆ ZRESZTĄ NA WIELU TUTAJ FOTKACH, TO LEDWO CHODZĄCY HIPOPOTAM.[/B][/quote]
Hau! To znowu ja - Dropek. Znam Małego nie od dziś i z przykrością muszę stwierdzić, że Mały nie jest hipopotamem. Ostatnio jak na mnie nasikał, to miałem tylko trochę mokrą głowę. A gdyby był hipopotamem, to śmiało w takim siknięciu mógłbym sobie popływać i nie trzeba by już było jeździć w tym celu nad zalew tudzież inne zbiorniki wodne :)
Mój pan czasami, widząc biegnącego Małego, mówi że to lokomotywa (ale nie ze względu na jego wagę, pan po prostu mówi tak o wszystkich labkach). Coś w tym jest, w końcu Mały wychował się w okolicach torów kolejowych i mógł przejąć jakieś nawyki od czających się tu i ówdzie ciuchci i parowozów :)
[LEFT]Natomiast spacerując w okolicach domu Małego nigdy nie zauważyliśmy śladów hipopotamów, nie mówiąc już o samych hipopotamach. Dlatego tym bardziej uważam, że Mały nie jest hipopotamem. Ponadto w pobliżu gniazda Małego chyba nie ma rzek. A [I]hippopotamos[/I] to połączenie dwóch greckich słów: [I]hippos[/I] (znaczy "koń") i [I]potamos[/I] (znaczy "rzeka"). Za to Mały często bywa w okolicach lasu, po grecku [I]hyle[/I]. Więc jeśli już, to mógłby być co najwyżej hipohylem. Biorąc pod uwagę powyższe argumenty zwracam się z uprzejmą prośbą o nieuhipopotamowywanie Małego. Hau! :)
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']I tyle mi zdecydowanie wystarczy.[/quote]
I się od razu cieplej na sercu robi - miła rodzinna atmosfera, że siekierę można zawiesić :D A przecież pies jest jak powidła truskawkowe - ani jednym, ani drugim nie można się uczesać. Yyyy... dobra, zagalopowałem się :) W każdym razie myślę, że psy nie są po to, żeby się z ich powodu kłócić, Małemu będzie smutno jak się dowie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Hau! To znowu ja - Dropek. Znam Małego nie od dziś i z przykrością muszę stwierdzić, że Mały nie jest hipopotamem. Ostatnio jak na mnie nasikał, to miałem tylko trochę mokrą głowę. A gdyby był hipopotamem, to śmiało w takim siknięciu mógłbym sobie popływać i nie trzeba by już było jeździć w tym celu nad zalew tudzież inne zbiorniki wodne :)
[/quote]

Tak, Małego sik na głowę Dropuchy, tzw. "z siłą wodospadu":evil_lol: coż zrobić, mówiłam, głowy nie podstawiać pod..."dystrybutor":cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']właśnie skończyłyśmy i osiągnełyśmy kompromis:multi:[/quote]
Zuch chłopaki! :thumbs: :D

A dzisiaj stwierdziliśmy, że Dropek nie lubi psiaków w kagańcach. Ostatnio chciał przetrzepać skórę amstafowi w kuble na mordzie, a dziś na popołudniowym spacerku podszedł do nas młody wilczurek w kagańcu, a Dropek - jak nie on - mimo że psiak merdał ogonem i chciał się bawić, to Dropucha ogon wysztywnił, zero merdania i jak tamten skoczył na Dropka w celach czysto zabawowych, to Dropek skoczył na tamtego w celach czysto krwiopijczych :D Na szczęście Dropcio był na smyczy i daleko nie doskoczył :) Ale już wiemy, że kagańce są FE! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Zuch chłopaki! :thumbs: :D

A dzisiaj stwierdziliśmy, że Dropek nie lubi psiaków w kagańcach. Ostatnio chciał przetrzepać skórę amstafowi w kuble na mordzie, a dziś na popołudniowym spacerku podszedł do nas młody wilczurek w kagańcu, a Dropek - jak nie on - mimo że psiak merdał ogonem i chciał się bawić, to Dropucha ogon wysztywnił, zero merdania i jak tamten skoczył na Dropka w celach czysto zabawowych, to Dropek skoczył na tamtego w celach czysto krwiopijczych :D Na szczęście Dropcio był na smyczy i daleko nie doskoczył :) Ale już wiemy, że kagańce są FE! :)[/quote]

no to znów Dropek dał czadu:evil_lol:
ale faktycznie, amstafy i pitbule mają "kubły" na mordach:cool1:

Trzeba Dropka jakoś do kagańca przekonać, że nie czycha za nim sam Hannibal Lecter:mdrmed::grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...