Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='Energy']No to czekamy:p
Proszę nie rozwalać komputera bo w ogóle się nic nie dowiemy:evil_lol:
:thumbs::thumbs::thumbs:[/quote]

jeszcze mój komp wtedy zostanie:razz: o ile serwer dogo się nie zawiesi:mad:
damy znać, ja tylko coś więcej będziemy wiedzieli i jak tylko dorwiemy się do kompów:cool3::cool3:

Energy, bardzo, bardzo Ci dziękuję za wstawienie zdjęć Dropka i za instruktaż dla mnie jak to robić w przyszłości:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, był tu już lekki off Anett w jej sprawie, ale jakoś nikt nie zwrócił szczególnej uwagi:roll:, tym razem ja offuję ponownie:evil_lol: i bardzo proszę o pomoc wszystkie osoby tu na wątku zebrane, może znów coś razem uradzimy:razz::roll:
[B]
Znów rzecz dzieje się w Lublinie i sytuacja jest krytyczna, bo zaraz szczeniaki się pojawią:-(
Zajrzyjcie, pomóżcie, doradźcie, powiadomcie innych, bardzo Was wszystkich proszę:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-pilnie-potrzebna-pomoc-dla-bezdomnej-suni-na-jej-utrzymanie-zajrzyj-tutaj-133248/"]LUBLIN Pilnie Potrzebna POMOC dla bezdomnej suni na jej utrzymanie!!!ZAJRZYJ TUTAJ!!![/URL][/B]

Z góry dziekuję za zainteresowanie:modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Kochani, był tu już lekki off Anett w jej sprawie, ale jakoś nikt nie zwrócił szczególnej uwagi:roll:, tym razem ja offuję ponownie:evil_lol: i bardzo proszę o pomoc wszystkie osoby tu na wątku zebrane, może znów coś razem uradzimy:razz::roll:

[B]Znów rzecz dzieje się w Lublinie i sytuacja jest krytyczna, bo zaraz szczeniaki się pojawią:-([/B]
[B]Zajrzyjcie, pomóżcie, doradźcie, powiadomcie innych, bardzo Was wszystkich proszę:[/B]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-pilnie-potrzebna-pomoc-dla-bezdomnej-suni-na-jej-utrzymanie-zajrzyj-tutaj-133248/"]LUBLIN Pilnie Potrzebna POMOC dla bezdomnej suni na jej utrzymanie!!!ZAJRZYJ TUTAJ!!![/URL][/B]

Z góry dziekuję za zainteresowanie:modla::modla::modla::modla:[/quote]

Byłam u suni i zapisałam się na wątek biedulki :-(

Cioteczki, przyłączcie się :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']jeszcze mój komp wtedy zostanie:razz: o ile serwer dogo się nie zawiesi:mad:
damy znać, ja tylko coś więcej będziemy wiedzieli i jak tylko dorwiemy się do kompów:cool3::cool3:

Energy, bardzo, bardzo Ci dziękuję za wstawienie zdjęć Dropka i za instruktaż dla mnie jak to robić w przyszłości:Rose:[/QUOTE]

Nie ma za co:oops:
Widzę, że wątek działa całą dobę, kiedy Ty śpisz Bico?:hmmmm::evil_lol:
No dzisiaj proszę nie czekać do takich godzin nocnych tylko pisać od razu jak coś będziecie wiedzieć:p

Link to comment
Share on other sites

Trzy słowa, na które wszyscy czekaliśmy:

DROPEK ZNALAZŁ DOM! :)

Mój dom jest od dziś jego domem :) Właśnie dziamie piłkę tuż obok. I właśnie mu powiedziałem, że o nim piszę :) Luksusów tu może nie ma, bo to blok na Czechowie, a nie dom z wielkim ogrodem na wsi, ale jak to powiedziała koleżanka: lepszy muzzy od schroniska, bo u niego pełna miska :) Na razie kończę, bo Dropcio coś cały czas niucha w powietrzu, trzeba sprawdzić co tak pachnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Trzy słowa, na które wszyscy czekaliśmy:

DROPEK ZNALAZŁ DOM! :)

Mój dom jest od dziś jego domem :) Właśnie dziamie piłkę tuż obok. I właśnie mu powiedziałem, że o nim piszę :) Luksusów tu może nie ma, bo to blok na Czechowie, a nie dom z wielkim ogrodem na wsi, ale jak to powiedziała koleżanka: lepszy muzzy od schroniska, bo u niego pełna miska :) Na razie kończę, bo Dropcio coś cały czas niucha w powietrzu, trzeba sprawdzić co tak pachnie :)[/quote]

:sweetCyb: :bigcool::cunao::bigcool: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Zanudzania pt. "Co robi Dropek" ciąg dalszy :) Trochę pospał niedawno, bo przypasowała mu wersalka :) Ale spał dość niespokojnie, cały czas szybko oddychał. Przed chwilą poleżał w przedpokoju, a teraz poszedł do dużego pokoju, zaraz zerknę po co... :) A, położył się przy stole, nawet go nie widziałem, ale zdradziło go merdanie ogonem :) Teraz krąży po domu, ale już położył się na miejscu przy stole, coś mu tam pasuje chyba :) Dobra, zaraz pora na wieczorny spacer, więc kończę przynudzać :) 3majcie się! PS. Dropek jest super, ale to chyba żadna nowość :)

Link to comment
Share on other sites

Co za cudownaa superowaa wiadomosc:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
Dropek ma dom!!!:multi::multi:

Muzyy dziekujeee ci dobraa duszyczko za przygarniecie tegoo kochanego psiaka:modla::Rose::Rose:
Oby dropek dobrzee sie zachowywal i abyscie oboje sie w sobie zakochali i zyli dlugo i szczesliwie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Trzy słowa, na które wszyscy czekaliśmy:

DROPEK ZNALAZŁ DOM! :)

Mój dom jest od dziś jego domem :) Właśnie dziamie piłkę tuż obok. I właśnie mu powiedziałem, że o nim piszę :) Luksusów tu może nie ma, bo to blok na Czechowie, a nie dom z wielkim ogrodem na wsi, ale jak to powiedziała koleżanka: lepszy muzzy od schroniska, bo u niego pełna miska :) Na razie kończę, bo Dropcio coś cały czas niucha w powietrzu, trzeba sprawdzić co tak pachnie :)[/QUOTE]

:laola: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

Muzzy :Rose::Rose::Rose:

Dogoviperzy:Rose::Rose::Rose:

Dropuś powodzenia w nowym domku:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ło ludzie kochane, niby jestem na dogo ale tak jakby mnie nie było, bo każda strona ładuje mi się 20 min:angryy::angryy::angryy: piszę jak w baaardzo zwolnionym tempie. Jak to jest, że dogeviperzy mają dogo, Energy też tu jest i inni, a ja mam takie masakry:placz::placz::placz:

[B]A teraz kochani to, na co wszyscy tu na wątku czekali i o czym już na pewno wiedzą - DROPEK ZNALAZŁ DOMEK:multi::multi::multi:[/B]
Mieszka sobie teraz z Muzzym:loveu::loveu::loveu: Muzzy się długo zastanawiał czy Dropka zabrać do siebie, bo bał się czy podoła, no i liczył, że może znajdzie się "lepszy domek", no ale gdzie może być Dropkowi lepiej niż u niego?:multi:

Byliśmy dziś wieczorkiem z dogeviperami u Muzzego wyadoptować Dropka:cool3: Muzzy "zaszalał":razz: kupił smycz rozciąganą, dwie miski na wodę i papu, posłanko, zabawki, kość prasowaną, jedzonko:-o, od nas też Dropek dostał wyprawkę na "nowe" - piszcząca zabawkę "Panią Kurę", smycz zwykłą i szeleczki, jedzonko.
Myślelismy, że Dropek bedzie piszczał jak wyjdziemy ale był zajęty zabawą z Muzzym:multi: Nic nie piszczał:multi: A przedtem nie odstępował dogeviperów na krok, ale Muzzy Dropka oczarował tzn. "przekupił" jedzonkiem i zabaweczkami:multi:

Jak ja się cieszę, że Dropcia ktoś chciał pokochać i mógł go zabrać do domu:laugh2_2::laugh2_2:

[B]Dzięki Wam dogeviperzy, że nie byliście obojętni na psa, który koczowal pod Wasza klatką:loveu::loveu:[/B]

[B]Muzzy - jestes wybawieniem! Dziekujemy Ci, że uchroniłeś Dropka do piekła schronu:Rose::Rose::Rose:[/B]

[B]Dziękujemy wszystkim, którzy nas tu w jakikolwiek sposób wspomagali i dopingowali:modla::modla::modla:[/B]

[B]Mamo, Kinga, dzięki za wypatrzenie Muzzego i stopniowe przekonanie go do Dropka(choć plotka głosi, że Muzzy się zakochał w Dropku od pierwszego wejrzenia, ale trochę nie wierzył w swe siły, czy podoła, i tu działały Mama i Kinga):evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

A tak z czysto medycznych wiadomości, to dogeviperzy byli dziś jeszcze z Dropkiem na wizycie kontrolnej u weta. Była robiona biochemia i wyszły książkowe wyniki, wszystko jest u Dropka w porządku:multi:
Dropcio jurto kończy brać antybiotyk na infekcję dróg moczowych, Muzzy "podstępnie" mu poda tableteczkę w jedzonku:evil_lol:
Potem, pewnie po drugim badaniu krwi, morfologii, Dropek zostanie znów odrobaczony i za tydzień lub dwa od tego, będzie szczepionka przeciw wścielkiźnie. No a potem...kastrowanko:diabloti:

Tak jeszcze tu zdradzę, że Muzzy to profesjonalny fotograf i robi piękne zdjęcia np. psiakom, także pewnie niebawem wstawi tu liczne fotki Dropka:multi: Tylko jeszcze nie teraz "bo nie chce Dropka stresować fleszem":loveu::loveu::loveu: Czyż może być lepszy Pancio?:cool3:

[B]Muzzy, koniecznie nam tu jutro wszystkim napisz jak minęła Wam nocka i poranek:cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze słów parę o tym czemu tak się opóźnialiśmy z dostarczaniem wieści i czemu była tak niepewność w paru ostatnich dnaich. Po prostu Muzzy, troche się obawiał czy podoła "misji Dropek", wiec cały prawie tydzień czekal aż może zjawi się ktos lepszy, inny kandydat na Dropka. Dla nas było jasne, że nikt lepszy się trafić nie może:razz::multi: ale nie chcialiśmy wywierać na Muzzego presji ani zapeszać na wątku, stąd to opóźnienie:evil_lol:

Poza tym Muzzy miał już kiedyś kilkanaście lat swojego psiaka, więc psie sprawy mu obce nie są:multi:

Oczywiście ja i dogeviperzy katowaliśmy Muzzego poradami i wskazówkami dotyczącymi Dropka, było małe "wierconko" dziury w brzuchu:evil_lol: ale zawsze może Muzzy i Dropek liczyć na naszą dalszą pomoc:lol:

Dogeviperzy dzwonili do Muzzego, pytali czy nic się nie działo po naszym wyjściu i Muzzy mowił, że wszyko jest okey:multi:
A potem ja "zmolestowałam" Muzzego telefonicznie:evil_lol: no co? już nie mogłam wytrzymać i byłam ciekawa:eviltong::evil_lol:;) Muzzy się przyznał , że Dropek już opanował łóżko i "leżą sobie razem":evil_lol: A u dogeviperów Eduś i Dropuś miały własne, psie posłanka:razz: a tu już Dropcio do wyrka się zapakował - spryciarz!:evil_lol::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...