Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

Czasami ktoś pisze, że "może Dropek zostanie u was?"
NIE, niestety nie może z nami zostać i bardzo prosimy, żeby nikt w ten sposób nie podchodził do naszej sytuacji, bo to tylko odstrasza potencjalnych nowych właścicieli, którzy być może sobie myślą, że Dropek ma DT, który po jakimś czasie zamieni się na DS.
Niestety tak nie będzie:shake::shake::shake:, a dlaczego to już zostało napisane.

Link to comment
Share on other sites

A z przyjemniejszych rzeczy i być może działających na korzyść Dropka u jego potencjalnych nowych właścicieli, to dzisiaj w Lublinie napadało trochę śniegu a Dropuś kocha śnieżek, a zwłaszcza śniegowe kąpiele:)
No i oczywiście po wyjściu na spacerek tarzał się i tarzał i tarzał i tarzał....aż się zmęczył;)

Link to comment
Share on other sites

Oprócz tego dziś byliśmy na spacerze całą sforą:
my::painting::painting:(Edek, Dropek), bico::painting::painting:(Mały, Klex;)), koleżanka Joanna::painting:(Opal), kolega Kacper::painting:(Niko), a po drodze spotkaliśmy jeszcze Państwa z 2 suniami::painting::painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogeviper']Oprócz tego dziś byliśmy na spacerze całą sforą:
my::painting::painting:(Edek, Dropek), bico::painting::painting:(Mały, Klex;)), koleżanka Joanna::painting:(Opal), kolega Kacper::painting:(Niko), a po drodze spotkaliśmy jeszcze Państwa z 2 suniami::painting::painting:[/QUOTE]

No to super spacer był:lol:
Gdzie jesteś domku???:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']Nie podoba mi się że smarujecie tak na ludzi na forum publicznym...no ale trudno , życie was nauczy jeszcze cierpliwości... na razie szaleją emocje -
ja odsyłam często do forów osoby zainteresowane i... nie wiem czy ktoś po przeczytaniu waszych uwag bedzie miał ochotę na jakieś kontakty... strach się bać[/quote]

Dobra, to jest Twoje zdanie, a teraz moje...
ZAWSZE będę "obsmarowywać na forum publicznym" ludzi, którzy są totalnie niepoważni i nie dotrzymują umów:mad: Pani, której ogłoszenie nam podrzuciłaś(żeby było jasne nie mamy do Ciebie o to ani o nic pretensji, było by to niedorzeczne), dała nam sporo nadziei na dom dla Dropka. Niestety nie przyszła nawet go obejrzeć...choć obiecała:mad: Dwa dni chodziliśmy zdenerwowani jak wypadnie ta wizyta...Potem Pani odwołała ją z 9 rano na 19...A potem po prostu olała kwestię nas i psa...Jak ja się z kimś umawiam na 19, to przychodzę , a nie dzwonię o 19.30, że rezygnuje i bez słowa wyjaśnienie rzucam słuchawkę, tak, że dogeviper nawet nie zdążył nic odpowiedzieć:mad::angryy: Po co robić komuś nadzieję, skoro nawet nie zamierza się pojawić o umówionej przez obie strony porze??? Poza tym wcale nie oczekiwaliśmy, że Pani od razu psa weźmie, bo to miała być [U]tylko[/U] wizyta wstępna, niezobowiązująca, ale czy to oznacza, że można tak postępować?:roll:
Kwestia kolejna - "Życie nauczy Was jeszcze cierpliwości" - do kogo ta mowa!? Skąd Ty wiesz jak się nam tu wszystkim życie potoczyło dotychczas i dalej potoczy? Nie lubię jak ktoś mówi do mnie tonem mędrca, mędrcem nie będąc, no i do gimnazjum też już nie chodzę...od dawna, więc z rozmów wychowawczych też już raczej wyrosłam...

Jeśli ktoś nie wie skąd się bierze nasza "NIECIERPLIWOŚĆ", to przypominam, że Dropek u dogeviperów zostać nie może...Nie wynika to z naszej złej woli, tylko po prostu z braku warunków, o których pisaliśmy już wielokrotnie wcześniej.
Stąd ta nasza "NIECIERPLIWOŚĆ", bo nie spoczywamy na lurach, wzajemnie się adorujący, tylko razem z innymi tu zgromadzonymi osobami, robimy wszytko co w naszej mocy by znaleźć Dropkowi dom...Nic z tego nie wynika, a czasu mamy mało:-( Jeśli nic się pozytywnego nie stanie, nikt nie odpowie na nasze apele, ogłoszenia, zapytania, to Dropek trafu do schronu!!!!!!!!!!!:-(:-(:-(:-( Stąd ta nasza "NIECIERPLIWOŚĆ"!!!!!!! Dropek to kochany i mądry pies, robimy dla niego co możemy, ale jak on się będzie czuł jak będziemy zmuszeni zostawić go w schronie????? Oto cala nasza "NIECIERPLIWOŚĆ"!!!!!!!:-(:-(:-(


"NIECIERPLIWOŚĆ" - bo jesteśmy postawieni pod murem!:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Kurcze dziewczynki załużcie mu chustę "szukam domu".Rewelacyjnie się sprawdza,przyciąga wzrok i wiele psiaków podczas spacerów w takiej chuście znalazło swoje domki...a raczej domki znalazły ich;)[/quote]

a gdzie tą chustę można nabyć i za ile?:razz:
zrobimy wszystko co pomoże dom znaleźć:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']a gdzie tą chustę można nabyć i za ile?:razz:
zrobimy wszystko co pomoże dom znaleźć:roll:[/QUOTE]

Bicuś takie chusty to można u nas na bazarku dogo kupić,ale nie macie na to czasu,bo przesyłka i te sprawy...
Weźcie jakąś jasną chustę/kawałek materiału zawiążcie pod szyją tak,żeby na pleckach widoczny był napis.A napis zróbcie markerem.tak robiły dziewczyny jak nie miały takich "profesjonalnych" chust

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Bicuś takie chusty to można u nas na bazarku dogo kupić,ale nie macie na to czasu,bo przesyłka i te sprawy...
Weźcie jakąś jasną chustę/kawałek materiału zawiążcie pod szyją tak,żeby na pleckach widoczny był napis.A napis zróbcie markerem.tak robiły dziewczyny jak nie miały takich "profesjonalnych" chust[/quote]

Renatko, to świetny pomysł, jurto tak zrobię! Chusta, marker i Dropek będzie w taką chustę wyposażony:razz:
Liczy się każdy pomysł i każda szansa.
Dzięki Renatko:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']A Dropek ma allegro ?[/quote]
Tekst do allegro napiszę jutro. Miało być wcześniej, ale zostało wstrzymane z powodu mającej się odbyć wizyty, potencjalnej nowej pani Dropka, miała go obejrzeć ale nie przyszła wcale:-( No i allegro się opóźniło:oops: Ja napiszę tekst a dogeviper zrobi resztę i Dropka wystawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Renatko, to świetny pomysł, jurto tak zrobię! Chusta, marker i Dropek będzie w taką chustę wyposażony:razz:
Liczy się każdy pomysł i każda szansa.
Dzięki Renatko:calus:[/QUOTE]

No i jak polatacie z Dropusiem po mieście-to na bank ludzie Was będą zaczepiać...a z tego zaczepiania to może i jakiś domek się wykluje?
Życzę wam,a przede wszystkim Dropusiowi tego z całego serca:)
Chłopak jest przecudnej urody:loveu:
Mi tez nie ma za co:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']O tu jest przykład takiej ręcznie wykonanej chusty;)
[URL]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/u%20mnie/SDC15936.jpg[/URL][/quote]

kurcze, to jest profesjalna robota:-o:loveu:
w moim wykonaniu, markerem, to będzie z pewnością mniej efektowne:oops::oops:
ale nic to;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...