Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='Ajula']Afera ma pomalowane paznokcie?[/QUOTE]
Czekałem na to pytanie :) Ja też to szybko zauważyłem. Wiem, że ma to związek z dziewczyną pana Afery, jej koleżankami i piwem :) Na szczęście Afera zupełnie się nie interesuje tymi malowankami, więc nie trzeba jej tego zmywać. Ku naszemu zniesmaczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

moja Hexi kiedyś rozgryzła różowy marker, a że końcówki ma białe, to się ślicznie paluszki i ustka zafarbowały na różowo :D
myślałam, że zawału dostanę jak to zobaczyłam, nie dało się zmyć i na spacery chodziła taka umalowana:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']moja Hexi kiedyś rozgryzła różowy marker, a że końcówki ma białe, to się ślicznie paluszki i ustka zafarbowały na różowo :D
myślałam, że zawału dostanę jak to zobaczyłam, nie dało się zmyć i na spacery chodziła taka umalowana:megagrin:[/QUOTE]
Myślę, że było jej do twarzy :)

Link to comment
Share on other sites

Hau! Dzisiaj znowu będzie krwawo i w dodatku ani słowa o buraczkach :) Otóż zostałem psim krwiodawcą. Okazuje się, że oddając krew można pomóc psiakom chorym na nosówkę, więc pojechaliśmy z panem do kliniki i oddałem siedem fiolek krwi - 4 z łapki prawej i 3 z lewej :) Zupełnie nie bolało, nawet nie drgnąłem, jak Pan doktor mnie kłuł. I stałem spokojnie na stole chyba z 10 minut, co mojego pana mocno zdziwiło :) Ale w końcu w szczytnym celu mogę czasem się poświęcić :) I w dodatku mam wygolone paski na łapkach, jak pokażę psom na osiedlu, to zobaczą, jaki ze mnie twardziel, tatuaże mogą się schować! :) Hau!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Cała klinika dzisiaj o bohaterstwie Dropka huczała! Dzielny Dropek, ale jeszcze dzielniejszy jego PAN!! :lol:[/QUOTE]
Pan miał stresa większego niż pies :) Ale obaj jakoś to przeżyliśmy, a najważniejsze, że może psiakom z nosówką jakoś to pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mam do Was wielką prośbę. Potrzebna jest nam jutro osoba, która dysponowałaby czasem i samochodem. Trzeba odebrać nam sunię w Lublinie, która przyjedzie z Zamościa ok godz. 10. Potem przetrzymać ją do godz. 14 i zawieźć na dworzec PKP, gdzie odbierze ją przyszła właścicielka, która przyjeżdża po sunię z Gdańska :)
To ta sunia, kochane grzeczne maleństwo :)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/pa218086f.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img89/2941/pa218086f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Muzzy najważniejsze, że nie zemdlałeś![/QUOTE]
Nie no, ja nie z tych :) Sam oddaję krew. Chociaż z reguły po moim oddaniu krwi pielęgniarki zachowują się tak, jakbym zaraz miał się pożegnać z tym światem :) Widocznie blednę, czy coś :) A wczoraj miałem stresa, czy Dropka nie będzie bolało i czy nie będzie się wyrywał. Ale obie te obawy na szczęście zupełnie się nie sprawdziły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Kochani, mam do Was wielką prośbę. Potrzebna jest nam jutro osoba, która dysponowałaby czasem i samochodem. Trzeba odebrać nam sunię w Lublinie, która przyjedzie z Zamościa ok godz. 10. Potem przetrzymać ją do godz. 14 i zawieźć na dworzec PKP, gdzie odbierze ją przyszła właścicielka, która przyjeżdża po sunię z Gdańska :)
To ta sunia, kochane grzeczne maleństwo :)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/89/pa218086f.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img89/2941/pa218086f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Alarm odwołany :) BeciaLublin pomoże nam :) Dzięki Beatko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Energy']Kochany słodziak:loveu:[/QUOTE]
O, Energy, fajnie że do nas zaglądasz :)
[quote name='bico']eeeech... też bym sobie pospała :(
[/QUOTE]
Przecież masz pracę biurową, czyli po przyjściu do pracy masz całe 8 godzin oczekiwania na wyjście. Wykorzystaj to odpowiednio :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...