Jump to content
Dogomania

sklep z "suszakami"


Temidium

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam

Zbieram się do zamówienia żołądków, płuc i penisów. Pytanie wołowe czy końskie ?
Kupował już ktoś przełyki i wymiona wołowe lub ogólnie gryzaki końskie?

Potrzebuje przysmaki o dość intensywnym i interesującym zapachem dla psa i zęby najlepiej dość długo je spożywał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Potrzebuje przysmaki o dość intensywnym i interesującym zapachem dla psa i zęby najlepiej dość długo je spożywał ;)[/QUOTE]

Potwornie intensywny "zapach" ma ucho srodkowe/wewnetrzne. Smierdzi okrutnie, tylko ze to nie za wielkie wiec chyba ciezko mowic tu o dlugim spozywaniu - chyba, ze ktos ma malego psa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej

Zamawiałam kiedyś Ucho wołowe, środkowe i skórę wołowa. Najbardziej psu pasowało zwykle ucho, to środkowe jakoś nie bardzo, a najmniej ta skóra zwijana. Chmm jak sobie przypomne nie zdaje misie by to ucho środkowe tak bardzo wyjątkowo śmierdzialo ( tłuste bardzo do fakt), to bylo jakies rok temu, moze teraz te uszka sa inne.
Mam średniej wielkości suczkę wiec coś większego by się przydało.
Chyba wezme sobie te końskie wędzonki - penisy, płucka i zołądki.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mój pies najchętniej zjada penisy wołowe i ogony (nie pamiętam czy wieprzowe czy wołowe) no i oczywiście uszy, ale nie te takie białawe - nie śmierdzą.
Te dwie pierwsze rzeczy są obie hmmm.. długie i twarde (chociaż cienkie) i śmierdzące, tak jak to mówiono "świeżutkie"
Natomiast penisy końskie są pokrojone i chociaż są grubsze, to krótkie i mój pies szybko bierze ja praktycznie w całości do pyska i zamiast męczyć, to zjada. Tak samo jest z żwaczami, które są kruche, płucami i - nie powiem dokładnie jakimi wnętrznościami, ale większością - które błyskawicznie pochłania ze względu na "suchość i kruchość" ;)
Także jak chcemy dać coś psu na dłuższą chwilę, a jakieś prasowane kosteczki są dla niego mało interesujące, to najbardziej polecam penisy wołowe i ogony wieprzowe (wołowe?)
Chyba, że to dla bullowatych, mogą być za cienkie i szybko zostać rozgryzione

natomiast z innego sklepu, a mianowicie z krakvetu, świetnie spisała się u nas kość szynkowa. gruba, twarda, "mięsna" i śmierdząca (oczywiście oczyszczona z mięsa, chodzi mi o to, że nie jest sucha i jałowa)

[img]http://www.krakvet.pl/images/maced/maced_kosc_szynkowa_m064.jpg[/img]

niestety udało mi się trafić na nią w magazynie tylko raz... a w sklepach zoologicznych wpadając czasami przelotem również nie widziałam

Link to comment
Share on other sites

U mnie taka kosc sie nie sprawdza:shake: moze nie dawalam dokladnie tej, ale w typie. Dochodzi do jedzenia srodka sucz rozlamuje na male kwalki i bardzo ostre a potem wymiotuje tym...w zwiazku z czym ostre kawalki kosci leca przez przeylk:shake:

U nas gryzaki suszone jesli chodzi o dlugosc jedzenia sie nie sprawdzaja - szybko zjada, ale wiem ze lubi dlatego dawalam. Od weta wiem, ze jak dostanie cos malego nawet codziennie to sie nic zlego nie stanie.

Natomiast bardzo dlugo potrafi jesc tego typu kosc - prasowana
[IMG]http://cokupic.pl/i/c_big2680547.jpg[/IMG]
Kupuje taki rozmiar jeden z wiekszych i musze zabierac po godzinie, bo dalej sie meczy (dawkuje jej:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Witam, :diabloti:

Widzę, że jak na razie najbardziej "pachnące" są żwacze itp.

U nas najlepiej sprawdzają się żwacze, ale taka mniejsza paczka, bo nie starczają psiakowi nawet na 5 minut.:shake: Ale o wiele lepiej sprawdzają się takie kości prasowane (na zdjęciu w poście Agnes) lub takie białe (nie wiem jak się fachowo nazywają).:oops: Takie coś Łowca potrafi memłać bardzo długo. A jak sie mu znudzi to zakopie w szmatkach.:evil_lol:

PS. [B]RCookie,[/B] nie nie kupowałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ssylwia']ja się przyłącze do pytania o ucho królika :) czy bardzo śmierdzi?[/QUOTE]

Wydaje mi się, że raczej bardzo go nie czuć, jestem ciekawa, czy ktoś kupował, bo jakiś czas temu pan w sklepie zoologicznym polecał takie ucho, ale wzięłam co innego, bo jakoś nie byłam przekonana. Teraz już nie widzę tego w sklepie, w ogóle jakoś mało suszek teraz tam mają, bo "przemeblowanie" zrobili.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...