Jump to content
Dogomania

sklep z "suszakami"


Temidium

Recommended Posts

Kiedyś przez przypadek natknęłam się w necie na sklep, gdzie sprzedawali tylko i wyłącznie suszone uszy, płucka, żwacze, penisy etc. Mieli potwornie bogaty asortyment! Niestety nie pamiętam nazwy sklepu i za nic nie mogę go znaleźć w necie :(

Czy ktoś może kojarzy o co mi chodzi???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy smierdza? trzymalam w 3 reklamowkach, w tym jedna na "suwak" - i schowane w szafie bylo...szafa zamknieta, za kazdym razem jak przechodzilam obok to czulam zapaszek.
Mozna powiedziec ze te smierdziuchy sa swieze:eviltong:

Pies byl zachwycony, slinil sie za kazdym razem jak dobieralam sie do jakiegos kawalka, zeby wyjac.
Minusem jest droga przesylka - droga na tyle, ze warto kupic duzo z zapasem, a najlepiej z kims i wtedy koszt przesylki podzielic;)

Ja sklepem jestem zachwycona i napewno skorzystam nie raz nie dwa...:multi:

Jeszcze dodam ze ucho wew/srodkowe musialam dawac na balkonie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja również polecam ten sklep :) Przede wszystkim pod względem cenowym, przykładowo kilogram żwaczy kosztuje o połowę taniej niż w innych sklepach. Gryzaki są świetnej jakości, jakkolwiek to zabrzmi - wyglądają świetnie. W zoologicznych sklepach stacjonarnych potrafiłam przekopać pół pudła żwaczy zanim znalazłam w miarę-ładną-zawartość-opakowania. Były odpychające, jakby wilgotne :roll: Tutaj żwacze są suche, chrupkie, aż miło.
Rzeczywiście lepiej jest robić większe zamówienia żeby zwróciły się koszty przesyłki. Zamawiałam tam 3 razy i z pewnością będą kolejne :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Chefrenek']A czy ktoś wie gdzie można zamówić suszone przełyki cielęce? Na stronie gryzaki mają tylko wołowe.:razz:[/quote]

napisz miala i zapytaj czy maja w ogole swojej ofercie, bardzo mozliwe, ze albo teraz nie ma na stronie, albo nie ma w ogole - zapytaj;)

Link to comment
Share on other sites

Czy u nas mozna dostac cale dlugei penisy wolowe pakowane kazdy osobno w foliowe opakowanie?
Kupilam kiedys w Bratysławie tak zapakowane - w porownaniu do tych sprzedawanych luzem na kawalki u nas tamte byly rewelacyjnie śmierdzace pies sie na nie rzucal z zapałem, a te ciete luzem w naszych sklepach walaja mi sie potem po domu bo pies ich nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Kupilam kiedys w Bratysławie tak zapakowane - w porownaniu do tych sprzedawanych luzem na kawalki u nas tamte byly rewelacyjnie śmierdzace pies sie na nie rzucal z zapałem, a te ciete luzem w naszych sklepach walaja mi sie potem po domu bo pies ich nie chce.[/quote]

kup w sklepie o ktorym tu mowa - gryzaki.pl to bedziesz uciekac przed ich smrodem:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']serio:razz:
bedzie trzeba zaryzykowac[/quote]

serio, one maja bardzo intensywny zapach, sa tluste, a nie suche jak to czesto bywa w zoologikach i widac ze swiezutkie:p Ja napewno nie raz jeszcze tam zamowie, tylko warto u nich brac duze ilosci, bo przesylka jest droga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Czy u nas mozna dostac cale dlugei penisy wolowe pakowane kazdy osobno w foliowe opakowanie?
Kupilam kiedys w Bratysławie tak zapakowane - w porownaniu do tych sprzedawanych luzem na kawalki u nas tamte byly rewelacyjnie śmierdzace pies sie na nie rzucal z zapałem, a te ciete luzem w naszych sklepach walaja mi sie potem po domu bo pies ich nie chce.[/quote]

Sprzedawca pakuje je za każdym razem specjalnie dla nas - zamówiłam 3x20cm penisy (sprzedawane na sztuki), dostałam 3 w jednej, szczelnej folii, więc myślę że bez problemu można się dogadać. Co nam nie podpasowało, to ogony - kurdupel po nich wymiotował i wydalał całe kości, wczoraj je rozdzieliłam dla parkowych znajomych i znalazłam jeden z niedologonym futerkiem :crazyeye: jeden z 20cm penisów też miał na sobie trochę futra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anika_82']Mam pytanie:na stronie z gryzakami nie znalazłam ceny przesyłki,a pisałyście,że jest spora..
Czy to jest zależne od ilości suszków czy jest jedna cena niezależna?[/quote]

zalezy od wagi, zaraz poszperam

nie wiem jak szukasz bo juz mam:eviltong:
http:// www. gryzaki. pl/ tab.php?tab_id=7

musisz sobie "zlaczyc" link, bo dogo swiruje

Link to comment
Share on other sites

Płaciłam 17zł za przesyłkę PP (wpłata na konto)
było tam: 2kg żwaczy wołowych, 20 uszu białych - wołowych, 1kg nosków świńskich.
Produkty są SUPER! Jedynie uszy są bezpieczne do podania w domu :lol: Żwacze i noski jadą na kilometr :diabloti: Na klatce schodowej trzymam to w worach i puszce metalowej po Hill's z deklem a i tak czuć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przeraziły mnie wasze posty! :crazyeye:
Zamówiłam nieświadoma smrodliwości zapas gryzaków na rok:diabloti: z tego sklepu
Na prawdę hurtową ilość... Bo mojemu codziennie coś zostawiam na nudne samotne godziny i stwierdziłam, że się przyda.

Ale jak teraz pomyślę o takiej kumulacji smrodu w moim niewielkim mieszkanku to już się boję! :roll: Bo te z zoologów śmierdzą wystarczająco dla mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']sugarr jak masz balkon to wynieść można w szczelnym opakowaniu na balkonik;)[/quote]
No przecież, balkon! Że ja o tym nie pomyślalam :) Tylko będzie niestety w zasięgu kota (balkon zabezpieczony i kot tam lubi wariować)
A mój kot potrafi rozgryźć opakowanie z leżącą karmą (takie np jak pro plan ma) i sobie wyjadać........ :evil_lol:
Także nie dość, że będę musiała zabezpieczyć przed smrodem, to przed kotem. Chyba kupię sejf pancerny na tą okazję :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A nie masz takiego kubła na karmę?[/quote]
Nie mam :cool1: Kiedyś tam był w domu, ale jakoś uznałam, że niepotrzebny.

Ale jak przyjdzie paczka i zobaczę jakiej to wszystko będzie wielkości (bo nazamawiałam sporo), to poszukam takiego kubła na karmę, może nie 15kg, jakiś mniejszy. Bo pewnie będę mniej więcej tą samą ilość zamawiać z tej strony co jakiś czas, jak zapas się skończy.
Popakuję sobie w woreczki próżniowe i w ten kubeł na karmę. A całość wystawię na balkon i powinno być ok :)

Ale jestem zła, że przez te wszystkie lata nie miałam pojęcia o tej stronie z gryzakami! :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...