Jump to content
Dogomania

Rodezjany w potrzebie


le bon

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 godziny temu, anes38 napisał:

Po stracie mojej suczki w typie rodezjana - Afry, dam stały domek we Wrocławiu - najchętniej suczce rr lub w typie rr w wieku 1-4 lata.

U psa w typie rr warunkiem jest brak podszerstka ze względu na niebezpieczeństwo nasilenia się alergii.

Pies alergizuje z powodu naskórka lub śliny.Podszerstek nie ma tu nic do rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę dyskutować, ponieważ dawno temu przed wzięciem kota zrobiłam testy alergologiczne. Wykazały BRAK alergii na kota. Po 10 dniach pobytu kota zaczął się katar, potem z czasem duszności. Po 4 latach walki musiałam oddać kota. Astma wysiłkowa została. Więc słucham SIEBIE i swojego organizmu, a nie co chwilę innych teorii wymyślanych przez domorosłych naukowców.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anes38 napisał:

Nie będę dyskutować, ponieważ dawno temu przed wzięciem kota zrobiłam testy alergologiczne. Wykazały BRAK alergii na kota. Po 10 dniach pobytu kota zaczął się katar, potem z czasem duszności. Po 4 latach walki musiałam oddać kota. Astma wysiłkowa została. Więc słucham SIEBIE i swojego organizmu, a nie co chwilę innych teorii wymyślanych przez domorosłych naukowców.

Aha,jasne.A co kot ma do podszerstka psa?

Link to comment
Share on other sites

Nie będę dyskutować, ponieważ dawno temu przed wzięciem kota zrobiłam testy alergologiczne. Wykazały BRAK alergii na kota. Po 10 dniach pobytu kota zaczął się katar, potem z czasem duszności. Po 4 latach walki musiałam oddać kota. Astma wysiłkowa została. Więc słucham SIEBIE i swojego organizmu, a nie co chwilę innych teorii wymyślanych przez dom

1 godzinę temu, gojka napisał:

Alergikiem jestem ja i moja córka.Psa posiadamy.

To nie link na temat alergii, proszę nie zaśmiecać,bo przez takie zaśmiecanie może umknąć domek jakiejś skrzywdzonej przez człowieka biedzie, a chyba po to głównie ten portal jest. Swojego poprzedniego psa miałam dzięki dogomanii.

Jak Ci się bardzo nudzi, to poczytaj:

http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=605

a nie zaśmiecaj wątku!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...