Jump to content
Dogomania

Suplementy Köbers


Molli

Recommended Posts

[quote name='Agnes']karma to chyba nie suplementy:eviltong:

ja od jakiegos czasu zastanawiam sie nad ziolami...jednak bardzo malo informacji o nich jest w internecie, a sa dosc drogie jak dla mnie zeby ryzykowac w ciemno:roll:[/quote]

Dlatego chciałam uzyskać opinie, gdyż nie wiem czy warto pieniądze tracić.
Agnes ma racje, karma nie jest suplementami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Moje psy dostają ziółka. Jedynym minusem, jak dla mnie, jest brak informacji z czego została stworzona ta mieszanka. Napewno wyczuwam piołun.[/quote]

po trochu chyba to jest specjalnie - tak sadze...gdyby podali dokladniejszy sklad to bym pobiegal do zielarskiego i sama zakupila ziolka - na bank taniej by to wyszlo. A tak...;)
A jak dlugo stosujesz jak czesto - codziennie? - i czy zauwazylas jakies pozytywne zmiany w siersci/skorze? Czemu zaczelas podawac? Pies chetnie je?

Link to comment
Share on other sites

Ten zwstaw ziółek dostają od jakiś 3 tygodni. Moje psiaki raczej zawsze są w dobrej kondycji włosowej itp. więc trudno jest mi zauważyć zmianę. Napewno nie widać, aby źle wpływały na psiury. Lubię dodawać do karmy różne zielska (dawniej sama robiłam rozmaite kombinacje) i stąd mija próba z ww. zestawem. Są zmielone na pyłek więc łatwo miesza się z namoczoną karmą.

Link to comment
Share on other sites

daje dwie lyzki stolowe dizennie na psa,robie przerwy co miesiac.nie mam pojecia na ile mi starcza kg opakowanie:roll: bo odsypuje sobie raz na tydzien dla domowych dwoch onek jakjestem w domu w niemczech.
daje generalnie bo wydaje mi sie ze dobrze robia moim psom.
na skore,koopy..no tak ogolnie.
czasem nie dostaja miesiac czy dwa i potem znowu im daje.
moje psy nie maja problemow ktore moglyby znikac badz nie po dawaniu czegokolwiek wiec tak naprawde nie wiem czy na jakies problemy by ziola pomogly.ale moje psy je lubia.
zeby powiedziec czy dzialaja na cos tam musialabym je dawac w zwiazku z jakimis problemami.a problemow niet.
warto jednak sprobowac czy pies bedize je jadl bo sa psy ktore po prostu nie tkna karmy z ziolami.

wydaje mi sie,powtarzam wydaje:razz: ,ze dobrze robia mojej mlodej suce ktora ma typowe dla onka[czesto zdarzajace sie u onow]problemy jelitowe np przy zmianie karmy albo ot tak wogole.jak dostaje ziola macaly czas takie same koopy.bez wachan.nie sa to duze problemy tylko wachania "jakosci"koop.np mimo tej samej karmy.
mamwrazenie ze to dzieki tym ziolom.ale to tylko wrazenie byc moze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

skłąd mieszanki ziołowej z opakowania : Meeresalgen i Seealgen- algi, Queckenwurze- korzeń perzu, Enzian - gencjana, Brennessel- pokrzywa, Mistel -jemioła, Wegerich- babka.
na opakowaniu było po niemiecku stąd też dodane moje przetłumaczenie
mieszanke ziołową kupiłam jakiś rok temu, na poczatku jadł, ale mój niejadek ogólnie jest na bakier z jedzeniem, a w okńcu doszedł do takiego etapu że jak wyczuwał jakieś ziołowe dodatki to nie ruszał w ogóle (to sama przy karmach gdzie jest więcej tego typu dodatków, wolfsbluta do pyska nie wziął), skończyłam opakowanie dodając z algami do pieczonych w domu smaczków wątróbkowych. Więc efekt ocenić trudno.
W lato zaczełam stosować granulat czosnkowy, fakt nawet przestałam go zakrapiać i kleszczy nie łapał, ale z konsultacji z koleżanką która granulatu nie stosowała jej psy również nie łapały kleszczy, więc trudno powiedzieć czy działa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...