Jump to content
Dogomania

Artykuły Dziennika Polskiego w sprawie zwierząt Pani Anny K


ligia

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Przelozony, jest tylko narzedziem jednej z macek.[/QUOTE]To jest straszne!Kiedyś oglądałam reportaż o bezdomnej kobiecie,takiej "powsinodze" której pies zagryzł kurę.Dostała 3 miesiące do odsiadki i ją zamknęli.Domyślacie się, co stało się z psiakami.To wszystko, w tym kraju woła o pomstę,bynajmniej nie do nieba!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Felka z Bagien']To jest straszne!Kiedyś oglądałam reportaż o bezdomnej kobiecie,takiej "powsinodze" której pies zagryzł kurę.Dostała 3 miesiące do odsiadki i ją zamknęli.Domyślacie się, co stało się z psiakami.To wszystko, w tym kraju woła o pomstę,bynajmniej nie do nieba![/QUOTE]
Zrozumialas juz ze ustawa o ochronie zwierzat jest stosowana, tylko w przypadku przecietnego Kowalskiego. Ogladamy tez w mediach interwencje w pseudo, oraz znecanie sie nad zwierzetami, przez osoby prywatne,wobec takich w wiekszosci wyroki zapadaja, adekwatne lub nie ale sa. Zdecydowanie gorzej maja sie sprawy zakladane, ktore sa bardziej skomplikowane, za ktore sa odpowiedzialni za nadzor, samorzady, PIW, WIW, wojewodowie i mozna by tu dalej wymieniac, tylko po co? Przyuwaz ze wymienione panstwowe instytucje to wszystko, budzetowka. Sady i prokuratorzy tez, wiec po pierwsze kruk krukowi oka nie wykole, a tym bardziej ze sa ogrooooooomne luki w prawie, ktore latwo wykorzystac przez znajacych prawo. Wejdz na strone Fundacji Argos, a zobaczysz po ile lat ciagna sie sprawy w sadach i z jakim skutkiem. [URL]http://www.boz.org.pl/index.htm[/URL]
dzial postepowania w toku i archiwum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Jestem świadkiem w sprawie "Mrunio", więc wiem jakie są zarzuty i jaka jest skuteczność prawa.Jak przychodzi co do czego,to się okazuje,że cierpienie zwierząt jest najmniej istotne,bo to jest nie do udowodnienia.Koszmar![/QUOTE]
co ma org.Mrunio wspolnego ze zbieractwem P.Anny?Tez zneca sie ta org.i zbiera psy zeby zarabiac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']co ma org.Mrunio wspolnego ze zbieractwem P.Anny?Tez zneca sie ta org.i zbiera psy zeby zarabiac?[/QUOTE]
A Ciebie jakie wiatry tu przywialy,[B] MRUNIO,[/B] wywozaca psy do Niemiec z Twoja pomoca i dlatego nie ma nic wspolnego z zbieractwem Anny K. bo za miedza nie wiadomo jaki los spotyka te zwierzeta, to juz jest owiane tajemnica.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A Ciebie jakie wiatry tu przywialy,[B] MRUNIO,[/B] wywozaca psy do Niemiec z Twoja pomoca i dlatego nie ma nic wspolnego z zbieractwem Anny K. bo za miedza nie wiadomo jaki los spotyka te zwierzeta, to juz jest owiane tajemnica.[/QUOTE]
okey ,to prawda nie na temat,a co do uratowanych psow ,to najwazniejsze ,ze ci co powinni to wiedza, gdzie ci szczesliwcy przebywaja ,wladze akceptuja ,daja zezwolenia,reszta niech ratuje pozostale na miejscu,bo niestety miejsc jest malutko dla polskich zwierzat zagranica.Na miejscu musicie sie tez wysilic i psy ratowac i DOBRE domy dla tych sierot szukac,bo jak na razie sie plodza ciagle ,schroniska do granic wytrzymalosci sa przepelnione,psy sa zagryzane, gina z chorob,nie sa leczone , sa usypiane masowo ,a wy rybki lowicie ,niszczycie pojedyncze osoby ,klocicie jak tylko kobiety potrafia,mobing kwitnie, nie ma nigdzie wspolpracy( tylko do dobijaniu niszczeniu ludzi jest wspolpraca i winy za to zwierzeca tragedie na miejscu nie szukacie tylko za granica!To sie nazywa milosc do zwierzat?Niszczenie innych ,a prawdziwa tragedie w schroniskach nie widzice i nic sie nie robi np.w Poznaniu itd i tak jest we wiekszosci schroniskach.Ladny parawanik znalezliscie .
No ale nie bede dalej nie na temat rzeki, sie na temat P.Anny wypowiadala bo jej nie znam osobiscie ,a co" baba jednej babie mowi",nawet co pisza w gazetach czy mowia w telewizji (duzo jest manipulacji) to jest dla mnie za malo na pisanie na tym watku.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']okey ,to prawda nie na temat,a co do uratowanych psow ,to najwazniejsze ,ze ci co powinni to wiedza, gdzie ci szczesliwcy przebywaja ,wladze akceptuja ,daja zezwolenia,reszta niech ratuje pozostale na miejscu,bo niestety miejsc jest malutko dla polskich zwierzat zagranica.Na miejscu musicie sie tez wysilic i psy ratowac i DOBRE domy dla tych sierot szukac,bo jak na razie sie plodza ciagle ,schroniska do granic wytrzymalosci sa przepelnione,psy sa zagryzane, gina z chorob,nie sa leczone , sa usypiane masowo ,a wy rybki lowicie ,niszczycie pojedyncze osoby ,klocicie jak tylko kobiety potrafia,mobing kwitnie, nie ma nigdzie wspolpracy( tylko do dobijaniu niszczeniu ludzi jest wspolpraca i winy za to zwierzeca tragedie na miejscu nie szukacie tylko za granica!To sie nazywa milosc do zwierzat?Niszczenie innych ,a prawdziwa tragedie w schroniskach nie widzice i nic sie nie robi np.w Poznaniu itd i tak jest we wiekszosci schroniskach.Ladny parawanik znalezliscie .
No ale nie bede dalej nie na temat rzeki, sie na temat P.Anny wypowiadala bo jej nie znam osobiscie ,a co" baba jednej babie mowi",nawet co pisza w gazetach czy mowia w telewizji (duzo jest manipulacji) to jest dla mnie za malo na pisanie na tym watku.
Pozdrawiam[/QUOTE]
takich jak Ty, ja juz dawno ignoruje, dla mnie nie jestes nawet partnerem do rozmowy. Przyjedz do Polski, startuj na premiera a problem zwierzat bezdomnych, napewno rozwiazesz. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

jezeli ignorujesz mnie to czemu odpowiadasz?
A tak dlaczego ja z zagranicy mam zalatwiac to co wy na miejscu nie zalatwiacie ,macie premiera po sasiedzku to biust do przodu i do dziela ,a tak zajmujecie sie tylko wojnami na kazdej plaszczyznie i pisanina, a fizyczna pomoc to margines.Pisac to kazdy potrafi jak zna sie alfabet i chodzil do szkoly podstawowej ,ale dzialac z dyplomacja i to dopiero wspolnie, wzajemnie to juz nie ta polka ? Ofiare zawsze znajdziecie jak dlugo jestem na dogomani.jakas sie wygrzebie z archiwum ,a tak najlepiej jak mieszka zagranica albo nie mowi po polsku ,no bo taka nie umie sie bronic lub jakas wpadnie po stopy,byle dolozyc ,zniszczyc.Typowe babska logika.
Znikam z tego watku bo ciagle ten cyrk na kolkach sie kreci

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']jezeli ignorujesz mnie to czemu odpowiadasz?
A tak dlaczego ja z zagranicy mam zalatwiac to co wy na miejscu nie zalatwiacie ,macie premiera po sasiedzku to biust do przodu i do dziela ,a zajmujecie sie wojnami na kazdej plaszczyznie i pisaniana, a fizyczna pomoc to margines.Pisac to kazdy potrafi jak zna alfabet i chodzil do szkoly podstawowej ,ale dzialac z dyplomacja i to dopiero wspolnie, wzajemnie to juz nie ta polka ? Ofiare zawsze znajdziecie jak dlugo jestem na dogomani.jakas sie wygrzebie z arhiwum ,a tak najlepiej jak mieszka zagranica albo nie mowi po polsku ,no bo taka nie umie sie bronic,jakas wpadnie po stopy,byle dolozyc ,zniszczyc.Typowe babska logika.
Znikam z tego watku bo ciagle ten cyrk na kolkach sie kreci[/QUOTE]
uff, jak dobrze bo nawet czytac nie umiesz choc szkole podstawowa napewno skonczylas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Tragedia.Dobrze,że ją pogoniłaś Ada-jeje.[/QUOTE]
poganiac to mozesz sobie na bagnach krowki,a nie mnie!
Tragedia to jest ,dobrze ze widzisz ja wkolo i to co wy czynicie to nastepny horor, zeby "wspolnie" pomagac zwierzetom
To co wy wnosicie kobiety madrego i konstruktywnego to mozna:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']poganiac to mozesz sobie na bagnach krowki,a nie mnie!
Tragedia to jest ,dobrze ze widzisz ja wkolo i to co wy czynicie to nastepny horor, zeby "wspolnie" pomagac zwierzetom
To co wy wnosicie kobiety madrego i konstruktywnego to mozna:roflt:[/QUOTE]
Co my dla ciebie za "wy" zniemczony przesiedlencu. My to cos w Polsce robimy, a ty skoro masz takie dobre zdanie o Niemczech w przeciwienstwie do mnie tam sobie walcz o prawa zwierzat, ktore nie moga szczekac dluzej niz pol godziny na 24h i nie dluzej niz 10 minut jednorazowo. Falszywy narod ktory umie tylko donosy pisac, ale w twarz jest mily, zapewne ci sie juz udzielilo i uwazasz sie lepsza od Polakow, jak dla nas jestes zerem, ktorego wszyscy ignoruja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']poganiac to mozesz sobie na bagnach krowki,a nie mnie!
Tragedia to jest ,dobrze ze widzisz ja wkolo i to co wy czynicie to nastepny horor, zeby "wspolnie" pomagac zwierzetom
To co wy wnosicie kobiety madrego i konstruktywnego to mozna:roflt:[/QUOTE]Napisz to wszystko po niemiecku,poprawnie!I to szybko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Co my dla ciebie za "wy" zniemczony przesiedlencu. My to cos w Polsce robimy, a ty skoro masz takie dobre zdanie o Niemczech w przeciwienstwie do mnie tam sobie walcz o prawa zwierzat, ktore nie moga szczekac dluzej niz pol godziny na 24h i nie dluzej niz 10 minut jednorazowo. Falszywy narod ktory umie tylko donosy pisac, ale w twarz jest mily, zapewne ci sie juz udzielilo i uwazasz sie lepsza od Polakow, jak dla nas jestes zerem, ktorego wszyscy ignoruja.[/QUOTE]
Vice versa,
a zazdrosc i niemoc to juz twoja jest nieuleczalna choroba.Radze ,nie miotaj sie i nie zazdrosc ,bo zlosc szkodzi urodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Vice versa,
a zazdrosc i niemoc to juz twoja jest nieuleczalna choroba.Radze ,nie miotaj sie i nie zazdrosc ,bo zlosc szkodzi urodzie.[/QUOTE]
Wobec ciebie to nawet medycyna jest bezsilna a co dopiero polskie prawo, jestes zalosna o czym juz wie wiekszosc dogomaniakow.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

niby nie o tym wątek, ale patrzcie, co ja mam:

[IMG]https://www.dropbox.com/s/thbkfab48x7cjkw/IMAG0668.jpg[/IMG]
[IMG]https://www.dropbox.com/s/pegffgi9swo4qwl/IMAG0667.jpg[/IMG]

to jest właśnie nabytek od "pani ani", przejęty z krakowskiego schroniska.
dopiero po fakcie dowiedziałam się, że była taka i taka interwencja - już jak psiur był u mnie.
opadły mi ręce i podwójnie się cieszyłam z uratowania tego chodzącego szczęścia.

(coś chyba nie ogarniam wklejania zdjęć, tu linki:
[URL]https://www.dropbox.com/s/pegffgi9swo4qwl/IMAG0667.jpg[/URL]
[URL]https://www.dropbox.com/s/thbkfab48x7cjkw/IMAG0668.jpg[/URL]

a tak w ogóle - coś wiadomo w tej sprawie, co dalej będzie? ja tylko wyczytałam, że K. wylazła na wolność za własnym poręczeniem, nie wiem na ile potwierdzone.

Edited by Pani Profesor
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...