Jump to content
Dogomania

Obozy agility KA FORT dla początkujących i średniozaawansowanych


Zielsko

Recommended Posts

Wszystkich, którzy chcą lub właśnie zaczęli uprawiać ten wspaniały sport zapraszamy na obóz agility!

Klub Agility FORT serdecznie zaprasza w tym roku na dwa obozy agility dla początkujących i średniozaawansowanych:

TERMIN I: 18.07-23.07.2009 - 5 dni

TERMIN II: 27.07-1.08.2009 - 5 dni

INSTRUKTORZY: Magdalena Ziółkowska, Nina Bekasiewicz, Basia Kruczyk, Tomek Jakubowski

MIEJSCE: Ośrodek Szkoleniowo -Wycieczkowy "POD SOSNĄ", Nieborów

ZAKWATEROWANIE: pokoje 2-3 osobowe

CENA:
1 turnus dla osob, ktore nigdy nie byly na naszych obozach - 900zl
1 turnus dla osob, ktore juz kiedys byly na naszym obozie - 800zl
2 turnusy - 1500zl
2 trenujacy pies - 200zl / turnus
osoba towarzyszaca - 300zl / tydzien (w cenie sa noclegi, wyżywienie 3x dziennie, koszulka obozowa)


(Deklaracja uczestnictwa w obozie jest równoznaczna z wpłatą zadatku równą 50% ceny obozu do 15 kwietnia 2009. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31 maja 2009. W przypadku rezygnacji zadatek jest niezwrotny. W przypadku rezygnacji po 31 maja opłata za obóz nie ulega zwrotowi.) W cenie są: noclegi, wyżywienie (3x dziennie), treningi.

Za sam pobyt psów w ogóle nie pobierana jest opłata.

ZGŁOSZENIA: od 16.03 do 15.04 - będzie udostępniony formularz

LICZBA UCZESTNIKÓW: Min. 30 psow / max. 40 psow

PROGRAM:

Codziennie planujemy 2 lub 3 treningi dla każdego w grupach składających się z 5-6 psów. Ilość treningów z psami jest uzależniona od stanu zmęczenia przewodników i psów oraz od temperatury. Będą również organizowane wykłady i pokazy filmowe. Na zakończenie każdego turnusu odbędą się zawody obozowe.

REGULAMIN OBOZU :

Wszystkie psy muszą mieć klatki i zostawac w nich jesli zostaja same w pokoju

Zglaszajac sie na oboz nalezy podac informacje z kim chcialoby sie mieszkac

Wszystkie psy na obozie powinny byc zaszczepione przeciwko: wsciekliznie, nosówce, zakażeniom adenowirusowym, parwowirusowym oraz zakażeniom wirusem parainfluenzy typ 2, leptospirozie

Uczestnicy muszą być ubezpieczeni.

Na terenie ośrodka jest zakaz puszczania psów bez smyczy.

Na terenie ośrodka trzeba sprzątać po psach.

Właściciel odpowiada za zachowanie swojego psa i ponosi odpowiedzialnosc finansowa za wszelkie zniszczenia

Dzieci i młodziez poniżej 18 roku życia mogą wziać udział w obozie tylko jeśli przyjadą z dorosłym opiekunem.

Na poczatku obozu od kazdej osoby zostanie pobrana kaucja w wysokosci 100zl, ktora zostanie zwrocona przy wyjezdzie uczestnika

Nalezy zabrac ze soba jakies przescieradlo zeby przykryc lozko i ew. meble na ktore pies mialby wchod

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcialam zapytac czy beda jechac na oboz Łodziacy i ewentualnie na ktory turnus. Ja, o ile sie zalapie, jade na pewno. Termin jak dla mnie dowolny, wiec moge sie dostosowac. Pojawila sie nawet u mnie mysl, zeby pojachac na oba, ale po dokladnym przekalkulowaniu wyszlo mi, ze jakos mam malo urlopu:placz:

Link to comment
Share on other sites

Klaudia, ja jednak bede celowac w pierwszy termin, bo niestety czs 3-miesiecznych wakacji juz mi minal:placz: i urlopiku mi braknie na 2 turnusy.
Poza tym szykuje sie na operacje kolana i termin ustawilam sobie wlasnie pod pierszy termin.
Jak sie zalapiemy na wyjazd to chetnie podyskutuje w kwestii zakwaterowania:eviltong:, no chyba, ze masz juz obstawiony sklad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...