Jump to content
Dogomania

AMAROC CUP 2005


Ati

Recommended Posts

No, to my bedziemy napewno :)

Zgloszenia wyslane- startujemy tradycyjnie w C1 i Pulce.

Noclegi zarezerwowane gdzies w Zielencu- nie wiem gdzie nawet :)

A no i mamy mistrzowski dojazd, jedziemy minibusemtzn. nie taki mini bo jest nas 16 osob i psy, wiec juz w drodze moze byc wesolo :)

Byleby byl snieg i bedzie fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

A czy jest możliwe dojechać do miejsca zawodów w sposób inny niż samochód? :]

(zakładając, że odrzucamy rowery, nogi, narty, hulajnogi etc, cos bardziej a la PKS vel PKP ;) )

musze sprawdzic. PKS kiedys jezdzil- nie wiem jak w zimie.

Kiedy chcesz jechac? moze znajde ci kogos z Amaroka, kto bedzie jechal na pusto.

Link to comment
Share on other sites

A czy jest możliwe dojechać do miejsca zawodów w sposób inny niż samochód? :]

(zakładając, że odrzucamy rowery, nogi, narty, hulajnogi etc, cos bardziej a la PKS vel PKP ;) )

no niestety. PKS nie jezdzi (moze za wysoko?) :-? PKP tez nie. PKS jezdzi do wiekszych miejcsowosci jak Duszniki, a stamtad prywatni przewoznicy. Dowiem sie jeszcze dokladnie.

Link to comment
Share on other sites

No nic :) Pozostaje mi namawiac mame, bo siedzi w domu, a to chyba godzina (??) drogi. I w ten sposób psy bym może wzięła..

Wielkie dzieki za wszelkie info :) 8) I naprawde nie rób sobie problemu, jakos sobie poradze :evilbat:

Jak mama sie nie da namowic to skontaktuj sie ze mna. Moze tak jak mowilam ktos z nas bedzie jechal na pusto i bedzie cie mogl zabrac. A troche Amarokow jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...