Jump to content
Dogomania

Wild White West - Spaiki i..... Mataninator!


ewelinka_m

Recommended Posts

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:aaaaaaaaaaaaaa przyszedł mi dziś nowy aparacik :loveu:
strasznie się cieszę, ha! wreszcie się doczekałam :diabloti: muszę zaraz pojechać po kartę pamięci...i się zapoznamy z canonkiem bliżej :evil_lol:

border_collie&westie- dziękuuuujemy :loveu:

Bzikowa-no i jak Wam poszło?? trudna była ta biologia? też chyba za rok planuje ją zdać, ale jeszcze pomyśle :hmmmm: chemia mi się nie podoba :diabloti:
zapraszamy!! u nas [B]mnóstwo fajnych zbiorniczków do pływania [/B]więc jest gdzie się uczyć :cool3: no a łóżko też mam zaraz przy oknie :lol:

Agathee- taak, w efekcie się nic nie nauczyłam, haha...tzn jak zajrzałam to zwątpiłam i najpierw zadzwoniłam do nowego domku jednego z psiaków a potem włączyłam film ..

Linssi- o to to!! jak pies śpi na książkach, to za nic nie można mu przeszkadzać i że jeszcze się uczyć...phi

Aali-bo Spaiki jest megauzdolniony :diabloti: w każdej dziedzinie jest miszczem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to super. Cieszymy się i czekamy na mnóstwo zdjęć białasa :p Nam się może nowy obiektyw trafi to też będziemy cykać i cykać :loveu: [size=1]muszę mieć dłuższy, żeby do wariującej B. ''dosięgnąć''[/size] :cool3:

[quote name='ewelinka_m']Agathee- taak, w efekcie się nic nie nauczyłam, haha...tzn jak zajrzałam to zwątpiłam i najpierw zadzwoniłam do nowego domku jednego z psiaków a potem włączyłam film ..[/quote]
Taak, mi się takie zachowanie co raz częściej zdarza :oops: ;) hehe.

Pozdrawiam i nie mogę sie doczekać spotkania! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Agathee - ja też się doczekać nie mogę...a to już coraz bliżej ;)

a nowy aparat-fajny :diabloti: narazie jesteśmy na etapie poznawania się...zdjęcia owszem robię tyle,że biały rzadko się trafia :evil_lol:
ale jutro jedziemy na wycieczkę to coś porobię:cool3:

Link to comment
Share on other sites

i weź tu człowieku oprzyj się takiemu spojrzeniu :eviltong: jak stanie takie cielątko i spojrzy :loveu::loveu:



kilka z dziś na zachęte :diabloti:

bo my biegać uwielbiamy...
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/IMG_0381.jpg[/IMG]

[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/IMG_0384.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Rudzia- ależ miło jest Was tu widzieć! :multi: strasznie się cieszę, że dotarliście do nas.
a z aparatu się bardzo cieszę, tylko jeszcze muszę go do końca rozszyfrować...szkoda tylko, że czasu na wszystko brakuje, ale kiedyś nad nim przysiądę :evil_lol:


dziękuje wszystkim gościom za odwiedziny ;)

Link to comment
Share on other sites

Kashdog - ja zastanawiałam się tylko :hmmmm: Taniu od ilu ja Ci trułam? pół roku? :evil_lol::evil_lol: i przeglądałam setki, tysięcy modeli najróżniejszych...najgorsze jest to, że jest za duży wybór, bo człowiek się zdecydować nie może :razz:
a jak już się zdecydowałam to...albo tam gdzie chciałam kupić, brakowało tego akurat modelu..albo zmieniałam zdanie ...
ale nareszcie mam to za sobą..bo chyba bym zwariowała do reszty :eviltong:

a zdjęcia-kiedyś tam beda :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ja zastanawiałam się tylko :hmmmm: Taniu od ilu ja Ci trułam? pół roku? :evil_lol::evil_lol: i przeglądałam setki, tysięcy modeli najróżniejszych...najgorsze jest to, że jest za duży wybór, bo człowiek się zdecydować nie może :razz:
a jak już się zdecydowałam to...albo tam gdzie chciałam kupić, brakowało tego akurat modelu..albo zmieniałam zdanie ...
ale nareszcie mam to za sobą..bo chyba bym zwariowała do reszty :eviltong:[/QUOTE]
[B]
i ja też się cieszę,że już go wybrałaś, kupiłaś i masz[/B] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: zmieniłabym numery kontaktowe niedługo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:mad: Tania wiesz, że teraz to Ci osobiscie nakopę?? :evil_lol::evil_lol:

w ogóle teraz mam w domu remont...więc wybaczcie,że zdjęć nowych niet...
ale na aparatu rozkminienie też czasu brak.

no i wszystko pływa w kurzu :diabloti:w pokoju zostało mi praktycznie łóżko..

aa nie chwaliłam się jutro wyjeżdżam do wrocławia, więc przez 2 dni mnie nie będzie...

pobudka o 6...:loveu: i tak dobrze, wcześniej miało byc o 4 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...