Jump to content
Dogomania

Gwersjusz prosi o pomoc ... Fundacja Tara


Herspri

Recommended Posts

Fundacja Tara jak wiadomo ratuje konie, lecz nie tylko w Tarze schronienie znajdują także psy, kozy, świnie, króliki, koty . Swojego czasu także warchlak :)
W Tarze zawsze czegoś brakuje, przy prawie stu koniach + innych czworonogach to normalne. Nie wspominam już o rękach do pracy ;)

Jako, że jadę do tary na dłużej za jakiś czas, pomyślałam, że my dogomaniacy możemy Scarlett a raczej zwierzętom dla których fundacja powstała pomóc.

Są to istotne potrzeby - karma dla zwierząt ( psy / koty ) , kantary, odżywki dla koni i szczotki dla koni, marchew i jabłka - każda ilość .
Był taki czas, że w Tarze brakowało pieniędzy nawet na gwoździe...

Pomyślałam, że moglibyśmy postarać się zebrać trochę pieniędzy, zakupić trochę darów a ja kiedy pojadę tam w marcu przekażę dary Tarze w imieniu dogomaniaków. Oczywiście jeśli znajdą się chętni...

Mogłabym szczotki i kantary trochę taniej pewnie kupić w Czechach, a może ktoś z was może podarować kantar albo derkę dla konia ?

Zwierzaki będą napewno wdzięczne za każdą pomoc.
Oczywiście można też wesprzeć Tarę bezpośrednio wpłacając pieniądze na konto fundacyjne ;)
Będę się jeszcze kontaktowała z Tarą co jest im najbardziej potrzebne.

[U][URL="http://www.fundacjatara.info"]www.fundacjatara.info[/URL] [/U]strona fundacji

[B]Oto lista zakupów którą planuję powoli acz konsekwentnie realizować ( podaję nazwę produktu, cenę i ilość/wagę ).[/B]

[COLOR=Purple][B]Dla koni :[/B][/COLOR]
1. Sukces Biotyna 2kg - 38 zł[B]
2. [COLOR=Green]Dziegieć, 1000 ml - 19 zł[/COLOR][/B]
3. Czosnek w płatkach, 1kg - 69 zł
4. sukces cukierki z witaminami i minerałami 2kg - 14 zł
5. Kantar - 25 zł
6. rękawica ze szczotką - 10 zł
7. Iglak - 5 zł
8. Zgrzebło twarde - 5,50
9. kopystka - 4,50
10. Derka polarowa - 88 zł
11. Bandaże chłodzące Ice feel for horses 4 szt - 80 zł
12. Płyn chłodzący na kontuzje 1l - 99 zł
13. Uwiąz pleciony - 19,50

[B][COLOR=DarkGreen]zielony - produkty zakupione[/COLOR][/B]
- tym kolorem będę zaznaczała zakupione produkty, a także ilość ( przy produkcie pojawi się liczba np. x2 ).

Rozliczenia z ewentualnych wpływów i wydatków w poście 2.

Dzięki wspieraniu Tary rzeczowo odciążamy ich budżet, mogą zatem spokojnie przeznaczać pieniądze na konie przebywające w klinikach czy potrzebujące pilnej pomocy. Pomóż pomagać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Chcę żeby wszystko było jasne i przejrzyste dlatego wypisuję rozliczenia szczegółowe + dochody z poza dogomanii. Akcja pomocy dla Tary trwać będzie nieustannie ;)

Rozliczenia Bazarków :[/B]

[COLOR=Red]1. Marzec[/COLOR]
[COLOR=Green]als - 5 zł
kaaasiaa - 10 zł
[/COLOR][COLOR=YellowGreen][COLOR=Green]bazarkowe kosmetyczki sprzedane u mojej mamy w pracy - 24 zł
Maciaszek - 15 zł
[/COLOR] [/COLOR]
[B]Wydatki :[/B]
[COLOR=Red]1. Marzec[/COLOR]

[B]Mój wkład własny [/B]:
[COLOR=Red]1. Marzec [/COLOR]
[B]

Darczyńcy :[/B]
[COLOR=Red]1. Marzec[/COLOR]

[B]Linki do rachunów[/B] :
[B]
Lista aktualnych bazarków :
1. [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-dary-dla-tary-dorzucisz-sie-na-kantary-tanio-blyskawicznie-do-3-03-2009-a-132544/#post11875973[/URL]
[B]2. [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dary-dla-tary-kto-sie-dorzuci-na-kantary-do-4-03-2009-wszystko-za-10-zl-132590/[/URL]
[B]3.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/konie-dla-koni-galopem-bazarek-do-4-03-2009-kto-pierwszy-ten-lepszy-132712/[/URL]

Fundacja istnieje dzięki ludziom którzy pomagają
Czy na dogo nie znajdzie się NIKT kto wsparł by zwierzaki ?
Trzeba pomagać takim miejscom aby dalej mogły pomagać
[IMG]http://julek.ligon.chorzow.pl/%7Etara/galeria/albums/userpics/10001/normal_PICT2056.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ja myślałam że Scarlett i jej Tara są dosyć popularne :cool3:
Poproszę kogoś o bannerek
Naprawdę warto wspierać takie istniejące już miejsca. Każdy grosz teraz idzie na jedzenie i weterynarzy - czyli rzeczy najważniejsze. Wiadomo jednak że kantary, derki i odżywki też są potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Zapytam w Agencji Jeździeckiej z którą współpracuje mój hotel - być może oni mają jakiś starszy sprzęt na zbyciu. Pozatym ta agencja to również centrum odnowy dla koni wyścigowych (takie końskie SPA & Wellness :razz: ). Może coś mi się uda od nich wytargać. Zobaczymy :lol:

Herspri czy masz jakieś ulotki na temat Tary?? Tak żeby im zostawić i dać do ręki?? Bo jak im o stronie internetowej zacznę namielać, to nikłe szanse. Ja muszę im zostawić coś namacalnego.

Link to comment
Share on other sites

O Tarze słyszałam dobre rzeczy:p A może by tak do Ochab podjechać, czy nie mają rzeczy używanych, już niepotrzebnych, ale nie zniszczonych? Nie mam pojęcia jaki jest ich stosunek do takich fundacji, ale mogę spróbować jak nie ma przeciwwskazań:razz:

Link to comment
Share on other sites

Super Super dziewczyny :loveu:
Pomoc potrzebna nie tylko koniom ale także [B]psom i kotom[/B] ( karmy )
Trzeba wspierać miejsca które [B]już[/B] istnieją.
Niedawno do Tary trafił Bolek - można o nim poczytać na stronie fundacji, długo był leczony w klinice, zabrany był w fatalnym stanie, 4 lata nie wychodził z obory.
To nie jest tak że brakuje wolontariuszy, wolontariuszy jest sporo - wiadomo że w okresie zimowym mniej. To wolontariusze budowali Tarę własnymi rękoma ;)
O Tarze jeszcze nigdy nie słyszałam złego słowa, może dla tego że każdy może tam przyjechać i pomieszkać, widzieć wszystko od środka uczestniczyć w życiu fundacji.
Morgan ja materialnie ulotek nie mam, ale mogę coś sklecić tylko trzeba by było to później podrukować.
Co do Ochab to naprawdę nie wiem
:shake: Różne rzeczy słyszałam... no ale jak Kaśka spróbuje to może się uda :evil_lol: Jakieś coś na bazarki też się przyda ;) Ja mam książkę o koniach i jeździectwie to ją wystawię jak nazbieram więcej rzeczy .

Link to comment
Share on other sites

tara jest znana, swego czasu pisali o tej fundacji w wysokich obcasach.
jak masz kontakt ze skarlet, to moze nagaj jej temat, ze we wroclawiu w galerii dominikanskiej w sklepie zoologicznym czeka od dawna ogromny pojemnik wypchany pieniedzmi (oklejony fundacyjnymi naklejkami). pytalam w sklepie czemu nie odbiera kasy, a oni na to, ze juz od dluzszego czasu maja przyjechac po nia. rok temu to slyszalam, a skarbona nadal jest i to pelna papierkow. moze warto, zeby ja odebrali, ogromny zastrzyk finansowy.

Link to comment
Share on other sites

Wiedzieć to jedno, pomagać drugie :cool3:
Dea podrzuciła mi rzeczy na bazarek ale zapomniałam zapytać co za ile mniej więcej sprzedać :oops: Jutro wystawię.
Tymczasem zapraszam wszystkich tutaj :cool3: :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-dla-zwierzakow-tary-tanio-blyskawicznie-do-3-03-2009-a-132544/#post11875973[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeden taki kantar kosztuje 35 zł, widziałam też w miarę fajne za 25 więc jeszcze się zastanawiam tylko że te za 25 nie mają dużej regulacji i cena przesyłki jest taka że na jedno wychodzi który kantar się zamówi :razz:.
Kupić chcę tyle ile będzie można.
Nawet 2 kantary to będzie sukces ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...