Jump to content
Dogomania

Mała prośba


Bila

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta, my oczywiscie tezBARDZO MOCNO TRZYMAMY KCIUKI :D

Bądź dobrej myśli !! :D ( ja wiem, że łatwo mówić, ale postaraj sie, dla Bilba najpewniej najbardziej uciazliwy bedzie kołniez a nie sam zabieg :wink: ) Trzymam kciuki również za kolniez, bo pewnie bedzie obiektem zaintereswoania Bilba i celem do zniszczenia.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

W skrócie jest tak: w czwartek wieczorem odebrany (wyglądał nieciekawie), narkozę zniósł dobrze, nie spał i marudził do piątej nad ranem, usiłując ściągnąć sobie kołnierz (kołnierz był moim zdaniem za mały "4"), podczas tychże usiłowań, trzasnęły szwy w lewym oku, dziś w południe znowu szycie, większy kołnierz (ciekawe, na jak długo wystarczy?). Pies wykończony, ja jeden kłąb nerwów, spałam dzisiaj wszystkiego 2 godziny i zdaje się, że przez najbliższy czas to będzie norma. Jak się długo nie będę odzywać, szukajcie mnie w Gnieźnie (dla nieświadomych - jest tam szpital, a własciwie oddział dla nerwowo chorych). Kanał w tej chwili to wychodzenie na spacery. :cry: I ja i Bilbo wyglądamy jak dwa potwory, on opuchnięty pooperacyjnie, ja od ryczenia, nerwów i niewyspania. To by było na tyle. Buziaki dla wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...