Jump to content
Dogomania

Ukraina


mccmcc

Recommended Posts

wiesz do mnie tez szczenie z ukrainy przyjechalo bez ....ale .....:mad:
sa przepisy ktore obowiazuja i kazdy pies nawet z polski nawet z polskim paszportem miedzynarodowym musi miec badania na przeciwciala nawet pies bedacy na ukrainie 5 min i zaraz wracjacy tak sa skonstruowane przepisy ze brzmi to jakos "pies pochodzacy" i oni czesto sobie tlumacza ze kazdy pies jadacy z ukrainy jast pochodzacy z terenu ukrainy i wiesz czasem naprawde nie warto sie uzerac na granicy wiem ze czasem sie udaje ale znam tez przypadki kiedy bylo ciezko dlatego ja jak bede jechac na ukraine to zrobie dla swietego spokoju.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

A ja poruszę inny temat , bo tamten już był wałkowany, wystarczy poczytac wstecz :lol: Wczoraj w telewizji mówili, że od wakacji mają być jakieś zmiany na granicy polsko-ukraińskiej - mają byc zdecydowanie szybsze odprawy. Ciekawe, czy zmienia sie także przepisy co do przewozu zwierząt? Wie ktos coś? :lol: Ja się w takim bądź razie wstrzymuje po wakacji z jakimikolwiek wystawami tam, a myslałam wcześniej o majowym Lwovie :lol: Może od wakacji będzie łatwiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...