Jump to content
Dogomania

Halowe Zawody Agility w Białymstoku pt"Miasto Przyjaciół - Marzenie" 18-19.04.2009


Bobek

Recommended Posts

[quote name='Felki Ghandi i Jazz']W czym problem, klikasz i masz. Zgłaszasz się normalnie na zawody na formularzu do którego jest link na str 1 tego topicu a na kwalifikacje MMŚ używając linku na stronie ALPI.
Działają obydwa formularze.[/quote]
A no i rewelacja! dziękuję.. czyli zgłaszam się tu i tu..
Dzięki za wskazówki!
;)

ahh i przepraszam, ale wykonałam jedno błędne zgłoszenie sugerujące, że moja suka jest psem.. przepraszam i proszę o skasowanie tego zgłoszenia.
Ada Sawicka TOSIA/pies

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Blue]Dosyć istotna informacja![/COLOR]

Proponujemy noclegi w Hotelu Jagienka,ul.Jagienki 12 jednak jest to niewielki hostel(30 miejsc) w którym śpią przyjezdni studenci więc korzystnie będzie dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem!

Hotel jest schludny ,położony w centrum miasta i co istotne można spać z psami.
Pokoje są 2,3,4 osobowe -CENA 30 PLN od osoby.
Tel. 085 664-21-61

Link to comment
Share on other sites

[quote]Chyba jakieś odświętne dresy na te zawody wynajdę :evil_lol:[/quote]Dresy nie, ale czapeczkę, przekręconą na bok, koniecznie!
[quote]O, koledzy mojego brata ;] A kto bedzie??? Cala grupa czy czesc? [/quote]Nie cała grupa ,ale będzie mój wujek i dziadek i ich koledzy też będą , przychódź ! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ooo tak! FPC skopali tylki memu Miszczowi i jego kumplom w Pile i wykopali ich na II miejsce, toc bardzo milo bedzie ich obejrzec na zywo:evil_lol:

Bobek, zapytam raz jeszcze- czy ja, co lat 18 skonczylam w styczniu, na pewno moge brac udzial w kwalifikacjach?

Link to comment
Share on other sites

Zakla, podane są zasady kwalifikacji MMŚ 2009(ogłoszone na stronie ZKWP,ALPI) nie powinno być wątpliwośći?:razz: ;)
Zasady ustala podkomisja agility,.;)
Na wszelki wypadek podaję jedną z obowiązujących zasad:

[COLOR=Blue]- "przebiegi te będą rozgrywane osobno dla kategorii juniorów (15-18 lat ukończone w 2009r.)"
[COLOR=Black]

Pozdrawiam[/COLOR] :)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam
No tak, pomalutku zbliżamy się do zawodów. Prace idą pełną parą, Emmanuel jutro przyjeżdża do Polski :lol:.
[B]Kilka uwag organizacyjnych:[/B]
[B]1[/B]. Samochody zostawiamy na parkingach przed obiektem
[B]2[/B]. W sekretariacie każdy zawodnik dostanie"przydział" do sektora w, którym umieści psy. Sektory znajdują się w budynku hali. Staramy się, aby było wam wygodnie, jednak obiekt nie jest dostosowany do psów, co warto brać pod uwagę. ;);)
[B]3[/B]. Do pobiegania, wyprowadzenia psów będzie służyło boczne boisko (zaraz za terenem na, którym budowane są korty tenisowe). Nie warto wyprowadzać psów poza teren obiektu, ponieważ , tam może być niespodzianką spotkanie ze Strażą Miejską.:mad: Na tym boisku umieszczone będą przeszkody do rozgrzewki. Ważną sprawą jest posprzątanie po swoich psach, będą tam przygotowane kubły i sprzęt do sprzątania :):multi:
[B]4[/B]. Prosimy o informację na e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - o tzw."trudnych dniach" suczek ;)

Link to comment
Share on other sites

I warto przypomnieć, że w Białymstoku psy muszą być trzymane na smyczy i mieć założony kaganiec.
Tak na zaś, żeby spotkania ze Strażą Miejską nie należały do tych nieprzyjemnych :evil_lol:

My kibicujemy jak zawsze! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sable']I warto przypomnieć, że w Białymstoku psy muszą być trzymane na smyczy i mieć założony kaganiec.
Tak na zaś, żeby spotkania ze Strażą Miejską nie należały do tych nieprzyjemnych :evil_lol:[/quote]

To chyba będę musiała kanałami chodzić, bo jadę z 3 psami, a mam dla nich 1 kaganiec przechodni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...