Jump to content
Dogomania

13.09 W-wa klubowa retrieverów i spanieli oraz psów dowodnych


Cekinka13*

Recommended Posts

[quote name='Dorota_Fiszer']Ranga nie ma dla mnie zbytnio znaczenia,jesli sa kiepscy sedziowie.My czekamy na obsade na klub,choc ta na Swierklaniec mnie tez nie zacheca :shake: a klubowke mamy pod nosem.[/quote]
Sędziowie, sędziami, ale fajnie jest mieć tytuł Zwyc. Klubu i duże CWC? :)
Chociaż jest kilku do których bym nie pojechała......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizan']Sędziowie, sędziami, ale fajnie jest mieć tytuł Zwyc. Klubu i duże CWC? :)
Chociaż jest kilku do których bym nie pojechała......[/quote]

Oj to wiadomo :cool3: Malemu duze by sie przydalo,ale jak dalej bedzie tak jadl to zaczniemy wystawiac sie w chartach :shake: choc tam przynajmniej mniejsza konkurencja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luizan']Niby podobne, ale ranga klubówki jest wyższa niż krajówki gr VIII...
My wybieramy klubową:)[/quote]

haha, to my w takim razie do chorzowa, będzie mniejsza konkurencja:lol: żartuje, w sumie na klubową chętnie bym się wybrała ale za daleko i rodzice się nie zgodzili. Chyba że coś wymyślę do tego czasu. Poczekamy na sędziów...

@Dorota_Fiszer
obsada na Świerklaniec nie zachwyca? a powiesz coś więcej bo się niezbyt orientuje, nie wiem nic o nich. A w sumie do Świerklańca mogłabym sie wybrać..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sędziują:

[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Zdenek Antonovicz (CZ)
[/B] suki wszystkie rasy- Bitches all breeds[B]

Kazimierz Ściesiński (PL)
[/B] psy wszystkie rasy- Dogs all breeds[/SIZE][/FONT]

[B]Jan Erik Ek [/B](Thornbreakers) – Labrador retriever psy + BOB

[B]Rinie Leenen[/B] (Budiliumhof) – Labrador Retriever Suki

[B]Henric Fryckstrand [/B] (Dewmist) – Golden retriever – klasy od Pośr. do Vet.
+ BOB

[B]Rune Fagerström[/B] (O'Morion) – Golden retriever (kl. Baby, Szcz., Mł.)- Curly Coated Retriever - Chesapeake Bay Retriever - Nova Scotia Duck Tolling - Flat Coated Retriever

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Hej:)
odrazu z gory przepraszam ze tutaj to pisze- pewnie powinnam gdzie indziej ale niestety nie wiem gdzie (przegladam dogo od dluzszego czasu ale nigdy nic nie pisalam, zreszta dzis dopiero sie zebralam zeby sie zalogowac).
Moze sie tak po krotce przedstawie.
Byc moze ktos mnie skojarzy po tym ze pare latek (3-4?) jezdzilam razem z siostrą z goldem (OCEAN Falkorn) po wystawach. Domyślam sie, ze podpowiedź to zadna bo tysiące ludzi tak sobie jeździ:)) W kazdym razie teraz mam jeszcze drugiego goldenka- prawie 5cio miesięcznego synka tego pierwszego- po domowemu Fazi (Fazka, Fazucha itp;P ).
I teraz wlasciwe pytanie:
wybieramy sie na tą klubowke we wrzesniu (do babików-bedzie mial 5,5miecha) i (poniewaz poprzedniego pieska zaczelismy wystawiac od mlodziezy) mam pytanko do bardziej doswiadczonych osob:) otoz-czy takie mlode goldki tez sie "robi"? wiadomo ze ogonek mu troszke zaokragle ale reszte ruszac..? ( w sumie to pewnie fryc nie ja by to ruszał..)
Oczywiscie wiem ze ta klasa to zabawa i nie chodzi mi o to ze musi wygladac extra i wygrac tylko raczej zeby wygladal jak ma wygladac;)
z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam z goldenkami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']Byc moze ktos mnie skojarzy po tym ze pare latek (3-4?) jezdzilam razem z siostrą z goldem (OCEAN Falkorn) po wystawach. [/quote]


Witam ! No pewnie,ze my pamietamy :-) Nawet myslalam o Was nie tak dawno,bardzo sie ciesze ze zostawilyscie malucha :-) Mojego psa i mnie tez mam nadzieje pamietasz (FUNT Gordius) ;-)
A nie zglosilibyscie tez Oceana na klubowke ? Bardzo chcialabym go teraz zobaczyc,juz chyba w weteranach moze isc ?
Oceana zawsze strzyglam na wystawie to malego tez moge podciac,jesli chcesz i bedzie taka potrzeba :-)

Link to comment
Share on other sites

Dorota-pewnie ze pamietamy;) nawet odwiedzalismy potajemnie Twoją stronke i ogladalismy pieski;P

Goldek na klubowke nie jedzie..Nie wiem czy nie bedziemy musieli pociagiem a to sporo zamieszania z 2ma psami...Zreszta on teraz sie sprawdza jako tatuś (moze troszke za malo wymagający tatuś ale cozz..), chyba juz koniec z wystawami;) Ale foteczki postaramy sie wrzucic jakos w najbliozszym czasie to zobaczysz jak wyglada;) Poki co moge powiedziec ze trzyma sie dobrze, zdrowko tez ok:))
a Fisz pewnie bedzie?? w sumie macie niedaleko na wystawke..:>
A co do strzyzenia..hmmm coz bardzo chetnie bysmy Cie wykorzystali kolejny raz:P bo szczerze mowiac za bardzo nie chce mlodego teraz do fryzjera prowadzic..nie mam 100%pewnosci ze by go dobrze zrobil a tez nie chce zeby sie przestraszyl na poczatku a on nie chce zeby z pieskiem zostawac..
To co-do zobaczenia w wawce, zreszta napewno wczesniej sie bedziemy tutaj odzywac:)
pozdrawiam razem z goldeczkami:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Konrado']Sędziują:

[B]Bruno Richter[/B] - Niemcy
cocker spaniel angielski - suki i pozostałe płochacze, BIS
[B]
Kazimierz Ściesiński[/B]
Cocker spaniel angielski - psy i psy dowodne
[/quote]

Skąd takie wieści???
Na stronie ZKWP Warszawa suki Zdenek Antonowicz Czechy i potwierdził przyjazd
psy Kazimierz Sciesiński

natomiast na stronie Klubu Spaniela i Retriewera
spaniele Van Bael z Belgii a pozostałe Ściesiński

Gdzie jest prawda??????????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja mam takie pytanie z nieco innej beczki... Mógłby ktoś napisać mi jak tam dojechać z Hynka (autobusami/tramwajami)? Ostatnio byłam na CACIBie w Warszawie, ale wtedy jechałam samochodem, a nie wiem czy jutro też by mi się udało... I prosiłabym o informacje do której godziny tak mniej, więcej będzie trwać wystawa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...