Jump to content
Dogomania

Toffik już w nowym domku:)


Charly

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

no mam nadzieję. był ostatnio na spacerku. Tofik jest taki chyba pospolity- bo jakoś ludzie na niego patrzą, ale nikomu nie zapadł jescze w serce. A według mnie jest najwspanialszym psem w schronisku- przede wszystkim pod względem charakteru. Wspaniały, mądry, zrownowazony Radzi sobie z każdym psem- po prostu konfliktom schodzi z drogi. dwa razy się zastanowi zanim podbiegnie do krat...do człowieka- wszysto zalezy od tego, jaki pies też tam stoi. Tofik nie ryzykuje- wspaniały mądry pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudson24']Toffik nie wygłupiaj się, idź normalnie :)
up[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: super kabaret, bardzo ich lubię :lol: :lol: :lol:

Toffika też, oczywiście i zaglądam z nadzieją, że może domek znalazł, a tu cicho. Co u niego słychać?
Nikt tu nie zagląda.............:shake:

Link to comment
Share on other sites

nikt nie chce Tofika- albo za mały,albo za duzy, albo za pospolity.

Muszę wejsc do neigo do kojca następnym razem, bo nie poznaję go ostatnio. Albo jest tam jeszcze jeden bardzo podobny pies, który umknął mojej uwadze, albo Tofik zestarzał się w przeciągu kilku tygodni:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inny psiak pogryzl Tofika w ucho:roll:i Tofik siedzi na izolatce. Akurat z tego Tofik się bardzo cieszy, bo dostaje antybiotyki z mokrym puszkowym żarciem, a żarcie to kocha ponad wszystko no i jest teraz codziennie na spacerku. Mimo poranionego ucha Tofik odżył i jest bardziej zadowolony. Czy ktos zrobi mu ladny plakacik do rozwieszenia?

Link to comment
Share on other sites

Tofik jest w nowiutkich zewnętrznych boksach. po miesiacach w betonie Tofik sprawia wrażenie szczęśliwego. Ogonek rusza się cały czas. Razem z Tofikiem jest inny bardzo biedny piesek. Sliczny, ale bardzo wystraszony. Nie podchodzil do czlowieka, przewijał się jak cien w boksach, inne psy go gryzly. Panicznie boi się smyczy, każdą przegryza.

Po kilku dniach razem z Tofikiem, ktory jest ufny, otwarty i pełen uczucia także Karim wychodzi zaciekawiony. Dziś wystraszony Karimek biorąc przykład z Toffika przytulił mi się do nogi i tak stał i mruczał:-o

Toffik jest cudowny- to dzięki niemu Karimek się otworzył. Tofficzek jest pozbawiony agresji, strachu i lęków. Jedzą nawet z jednej miski.

Myślę, że teraz szybciutko znajdzie domek. Ładnie go widac, on też wspaniale się prezentuje. Przymila się, merda ogonkiem i rusza dupcią:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:cool3:

smutna prawda jest taka, że pogryzienie czy choroba dla psa w schronisku to jak dla żołnierza na wojnie- to szansa na kilka tygodni "wyśmienitego" życia w psim szpitalu czyli ciepłej i czystej izolatce, dogadzania smakołykami, spacerkami, zwiększonej atencji itd itd. A potem taki pies raczej już nie wraca na "stare śmiecie".......


wspaniała wiadomość jest taka, że Toffik znalazł dziś domek. Taki fajny fajny domek. Ludzi co prawda generalnie prześwietlić nie sposób- ale mam bardzo dobre przeczucia. Podobały się inne psy, ale ostatecznie uroczy charakter Toffika przebił wszystko:multi: Pojechał do domku z ubytkami siersci na glowie i karku, ze strupami po walce i radośnie machającym ogonkiem:)

Ależ on się cieszył. Bał się wejść do auta. Wszedł oczywiście, bo to bardzo grzeczny niuniek- w aucie od razu został utulony jak dzidziuś i już spokojnie jechał. A w nowym domku obkupkał i obsikał cały ogródek, co by zaznaczyć, że to juz toffikowe:)

Wlaściciel szybciutko (jak na faceta) zrozumiał w czym leży sens kastracji. Pomogła mi przy tym jego teściowa. Termin zaklepany:)

Link to comment
Share on other sites

no- bo Toffik to "ani duży ani mały" - tak go ludzie oceniali.

ale charakter pies ma jedyny- ze swiecą takiego drugiego szukać.

przerazony unikający ludzi jak ognia Karimek otworzyl sie z Toffikiem w ostatnim tygodniu tak, ze teraz na kolana wskakuje.

pod tym względem szkoda, ze nie ma jużToffika. Bardzo się nadawal na psiego terapeutę. Teraz muszę jakiegos innego psiaka o cudnej duszy znaleść dla Karimka.... hm...zobaczymy, który mi się pod rękę nawinie;):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...