Jump to content
Dogomania

Szelki czy obroża?


Firstalka

Recommended Posts

[quote name='Everybody_Lies']A to pies obrozki nie nosi caly czas? Np. na opakowaniu obrozy przeciwpchelnej pisze, zeby sciagac tylko do kapieli... Ze zwykla obrozka nie ma tak samo?
Ps: Nie mam psa, wiec sie tak glupio pytam:)[/quote]

Heh ;)
pchełkowa i normalna to dwie różne obróżki - psu może być niewygodnie
mój ma obróżkę 'domową' - żeby w razie potrzeby go szybko odciagnać - obroża jest bardzo luźna i z miękkiego materiału - obróżki na spacer sa zazwyczaj sztywne i ciasno zapinane - żeby pies główki nie wyciągnął

Link to comment
Share on other sites

1. Czemu nie możesz kupić szelek?
- Bo mi mama nie pozwala. A jak będę mieć dwumiesięczną kare, to pies na taras będzie się załatwiać, za czym nie przepadam, bo w każdej chwili moze pobiec za jakimś kotem i wypaść. A mieszkamy w domku jedno rodzinnym, na trzecim piętrze( łącznie z parterem).
2. Czemu Twoja mama nie pozwala chodzić na obroży?
Uważa że się udusi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Firstalka']1. Czemu nie możesz kupić szelek?
- Bo mi mama nie pozwala. A jak będę mieć dwumiesięczną kare, to pies na taras będzie się załatwiać, za czym nie przepadam, bo w każdej chwili moze pobiec za jakimś kotem i wypaść. A mieszkamy w domku jedno rodzinnym, na trzecim piętrze( łącznie z parterem).
2. Czemu Twoja mama nie pozwala chodzić na obroży?
Uważa że się udusi.[/quote]


powiedz mamie, że szelki niedługo pękną a pies wpadnie pod samochód ( tfu, tfu, tfu )

Link to comment
Share on other sites

[B]Firstalka[/B], to Twoja mama nie wie, że pies wyprowadzany na tereny ogólnodostępne musi mieć obrożę/szelki smycz dla własnego bezpieczeństwa i spokoju innych i dlatego co jakiś czas należy taki sprzęt kupować? Że zaniechanie wyprowadzania psa i zmuszanie go do załatwiania się na tarasie jest pewną formą dręczenia go? O świadomym narażaniu na utratę życia/ zdrowia nie wspomnę...

Link to comment
Share on other sites

Czegoś tu nie rozumiem...
Twoja mama nie chcę kupić nowych szelek a na obroży nie pozwala psu chodzić...
Jak tamte szele są już nadgryzione to przetnij tak nieregularnie dalej i mamie pokaż :lol::razz: Wtedy nie ma wyjścia i nowe trza kupić jak w obroży chodzić nie może
[SIZE=1]Ach te moje sposoby...[/SIZE]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Firstalka']1. Czemu nie możesz kupić szelek?
- Bo mi mama nie pozwala. A jak będę mieć dwumiesięczną kare, to pies na taras będzie się załatwiać, za czym nie przepadam, bo w każdej chwili moze pobiec za jakimś kotem i wypaść. A mieszkamy w domku jedno rodzinnym, na trzecim piętrze( łącznie z parterem).
2. Czemu Twoja mama nie pozwala chodzić na obroży?
Uważa że się udusi.[/quote]



Dwumiesięczna kara ? Ale do szkoły chyba chodzisz, bo musisz, więc przetłumacz mamie że pies też musi. Nie można dręczyc go zmuszaniem załatwiania się na tarasie czy balkonie. A poza tym brak ruchu przez dwa miesiące to koszmar dla tej biednej psiny. A co do obroży to chyba się nie dusi, chociaż jeśli mama w obawie przed jego ucieczką dociska obrożę na ostatnią dziurkę to może ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...