Jump to content
Dogomania

"Mój pierwszy pies" - książka w formacie PDF


baskomaniak

Recommended Posts

ŚWIĄTECZNY PREZENT DLA WŁAŚCICIELI PSÓW!!!

Książka w postaci pliku PDF

autorstwa Lek. wet. Andrzeja Lisowskiego

pt "Mój pierwszy pies"

Znajduje się na stronie:

http://www.klinika-wet.gorzow.pl/prezenty.html

Krótki cytat ze wstępu:

"...Wzrastające tempo życia codziennego, postępująca technizacja i urbanizacja naszego otoczenia, degradacja środowiska naturalnego stają się coraz częściej przyczyną naszych nastrojów alienacji, zagubienia czy wręcz zagrożenia w tym "coraz lepszym świecie". Nastroje te wyzwalają w nas pragnienie posiadania choć cząstki natury w naszym domu. Stąd rosnąca ilość zwierząt, jakie utrzymujemy jedynie dla przyjemności i towarzystwa.

Najczęściej wybieranym przez nas gatunkiem jest PIES i nie należy się temu dziwić, ponieważ jest on najstarszym zwierzęcym przyjacielem człowieka. Udomowiony około piętnastu tysięcy lat temu, służy nam do tej pory z ogromną wiernością i oddaniem. Dzięki temu traktowany jest przez nas najczęściej jako kolejny członek rodziny, a nierzadko jako ktoś więcej..."

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie ma sprawy. :beerchug:

Sam zupełnie przypadkowo trafiłem na stronę z tym prezentem. Natychmiast poinformowałem o tym Dogomaniaków. Takiej okazji nie wolno przegapić.

Książka w formacie PDF jest bardzo praktyczna. Przecież błyskawicznie można wyszukać w niej informacje podając dowolny ciąg znaków, rzecz niemożliwa w tradycyjnych wydaniach.

Nawet jeśli niektóre informacje w niej zawarte nie są najnowsze to przecież zdecydowana większość jest aktualna. Od wydania tej książki (1996r) mogły najwyżej nastąpić postępy w sposobach czy metodach leczenia. Być może medycyna znalazła już lekarstwo na choroby, które w tamtym czasie były jeszcze nieuleczalne lub do końca nie poznane.

Ale przecież nie jest to podręcznik dla weterynarzy lecz dla przeciętnego posiadacza psa i jemu ma służyć radą i pomocą, a tutaj na pewno wszystko jest i długo jeszcze będzie na czasie.

Miłej lektury.

Pozdrawiam.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...