Jump to content
Dogomania

Puszcza bąka i... ucieka :D


Czarli02

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta23t']moja Boni u weta na stole wierzgając tylnymi nogami dała serię 5 głośnych bąków pod rząd-jak seria z karabinu:evil_lol: powaliło wszystkich[/quote]

[quote name='marta23t']wetka zamarła ze strzykawką w dłoni i powiedziała: ,,ale sobie bączkuje,, widać było , że próbuje powstrzymać wybuch. my do dziś jak to wspominamy kulamy się po podłodze:lol::lol::evil_lol:[/quote]

[quote name='paulina2904']Bings ma też świetne wyczucie jeśli chodzi o ''wiatry'';) dzisiaj idę z nim przez osiedle i mijam starszą parę kiedy Bings głośno pierdnął a następnie beknął i ziewnął:diabloti: ludzie się na mnie popatrzyli przy pierdnięciu ,ale jak pies jeszcze beknął to już nie mieli wątpliwości kto to wydusił z siebie:diabloti: skwitowali dziwnym uśmiechem i poszli:evil_lol:[/quote]

Lezé i kwiczé w pracy :evil_lol: Zazdroszczé takich bákowo-bekowych historyjek. Moja sunia wydaje sié byc obojétna na swoje smrodki. Za to kazde inne zródlo :razz: traktuje z oburzeniem- patrzy z wyrzutem i ucieka na sam dzwiék :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Napisał [B]paulina2904[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f422/puszcza-baka-ucieka-d-132074-post12878547/#post12878547"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Bings ma też świetne wyczucie jeśli chodzi o ''wiatry'';-) dzisiaj idę z nim przez osiedle i mijam starszą parę kiedy Bings głośno pierdnął a następnie beknął i ziewnął:diabloti: ludzie się na mnie popatrzyli przy pierdnięciu ,ale jak pies jeszcze beknął to już nie mieli wątpliwości kto to wydusił z siebie:diabloti: skwitowali dziwnym uśmiechem i poszli:evil_lol:[/I]
[/QUOTE]
Dobre! xD Jakby to było sam "bączek" to byłoby inaczej ^^

Pamiętam,jak dalszej rodziny byliśmy. Ich pies jadł wszystko co popadnie xP Przyszedł do pokoju,czeka na "haracz'. Nic nie dostał. Więc puścił "MAŁEGO" tajniaczka i... uciekł :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Matko, siedzę w parcy i płaczę ze śmiechu :mdrmed::mdrmed::mdrmed: oplułam monitor i klawiaturę , hahahahha, bąkowe historyjki!!!
Moja psica nie rusza się na cichacze w ogóle. Rzadko jej się zdarzy też puścić coś głośniejszego, ale jak już się zdarzy to zryw na łapy i rozglądanie się w okolicach tyłka :evil_lol: , i wielkie niezrozumienie w oczach , że co to się stało, heheheh.
Z bekaniem to inna sprawa:) jak zeżre mięcho za szybko to jak beknie, to pancia tak nie beka :p
A z tymi bokserami to prawda, takie pierdliwe są , że hej . Mieszkałam z takim jednym przez rok. Pierdział, bekał, chrapał, ślinił się i był przekochany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']Rzadko jej się zdarzy też puścić coś głośniejszego, ale jak już się zdarzy to zryw na łapy i rozglądanie się w okolicach tyłka :evil_lol: , i wielkie niezrozumienie w oczach , że co to się stało, heheheh. [/quote]
Pewnie pomyślał,że właściciel/ka coś majstrowała lub zrobiła kawał psu i nie wie o co chodzi ^^ Najlepiej,jak już wiedzą o co chodzi,a i tak robią "minę" tego typu xD

[B][U]paulina2904-kocham twojego psa za te bąki :diabloti:[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...