Jump to content
Dogomania

Bernardynowate,kaukazowate,podhalańskie-WSZYSTKIE BEZPIECZNE w F.EMIR- dziękujemy!!


demi

Recommended Posts

[quote name='demi'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaglodzony-podhalan-taki-wierny-tak-skrzywdzony-wroc-140040/#post12463946[/URL]

przepraszamy, za offa :oops: ale też podhalanek[/quote]

I tez czeka na dom jak Halszka. Ale Hektorek jest w fatalnym stanie. Duzo czasu uplynie, zanim go doprawadzisz do porzadku. Szczescie, ze trafil do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA']lubią lubią bardzo tylko przygarnac nie mogą !!![/quote]

Oooooo, dzieki ze sie odezwalas. Jak Halszka byla wycofana i nieadopcyjna, to byly zainteresowane osoby. Jak Halszka jest adopcyjna teraz, to nie ma zainteresowanych. Gdzie sie ci ludzie podziali ? Napedzcie tu kogos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Nic z tego kochana.... mama aktualnie nie chce żadnego psa.[/quote]

Jak mozna nie chcec psa. Tutaj wszyscy chca, tylko miejsca nie maja, bo zapsieni po uszy.
A ten 3kg Orzeszek to juz dawno ma dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Emir, widzę, ze Halszce w ogóle nie służy taka ilość psów jaką masz u siebie. Chcę ja zabrać do siebie na krótką resocjalizacje, na pewno pójdzie szybciej niż z Hektorem z mojego podpisu, zresztą widziałam jaka ona jest tu we Wro. Podczas szukania domku dla Hektorka dziewczyny zaklepały kilka ŚWIETNYCH domków dla takich kuleczek- akurat dla Halszki;)
także niedługo będę się odzywać do Ciebie, kiedy wykombinuję mądrze transport, mam nadzieję, ze może już na przyszły tydzień;)

Oczywiście raz jeszcze dziękuje za pomoc tym biedaczkom;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi'][B]Emir, widzę, ze Halszce w ogóle nie służy taka ilość psów jaką masz u siebie[/B]. Chcę ja zabrać do siebie na krótką resocjalizacje, na pewno pójdzie szybciej niż z Hektorem z mojego podpisu, zresztą widziałam jaka ona jest tu we Wro. Podczas szukania domku dla Hektorka dziewczyny zaklepały kilka ŚWIETNYCH domków dla takich kuleczek- akurat dla Halszki;)
także niedługo będę się odzywać do Ciebie, kiedy wykombinuję mądrze transport, mam nadzieję, ze może już na przyszły tydzień;)

Oczywiście raz jeszcze dziękuje za pomoc tym biedaczkom;)[/quote]Demi, o czym Ty mowisz? Czy wielki ogrod z trzema psami dla Halszki,to za dużo psow?Ona nie może być sama ,bo sie boi...Chyba że mylisz Halszkę z Borysem,całkiem juz zsocjalizowanym prawie podhalanem..Zreszta ani Borys ani Halszka nie śa już od dość dawna kuleczkami...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Demi, o czym Ty mowisz? Czy wielki ogrod z trzema psami dla Halszki,to za dużo psow?Ona nie może być sama ,bo sie boi...Chyba że mylisz Halszkę z Borysem,całkiem juz zsocjalizowanym prawie podhalanem..Zreszta ani Borys ani Halszka nie śa już od dość dawna kuleczkami...:cool3:[/quote]

Ja dobrze wiem o czym mówię, jest kilka fajnych domków dla białasów, i tam gdzi psiaki już są i gdzie ich nie ma- tak jak dla mojego Hekusia.
Wiem jedno, przebywanie Halszki w schronisku nie jest dobrym rozwiązaniem, a ona tam nie musi czekać, skoro już na nią czekają. A na socjalizacje trzeba mieć czas, a dobrze wiemy jak to w schroniskach. Myślę, ze najlepsze co jest dla Halszki to ds z prawdziwego zdarzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi'].... Myślę, ze najlepsze co jest dla Halszki to ds z prawdziwego zdarzenia ;)[/quote]

To co piszesz, Demi, to jak wywazanie otwartych drzwi.
Przeciez od poczatkow swiata Emir szuka domu dla Halszki. Na stronie Fundacji jest telefon do szefowej, niech ten co jest zainteresowany suczka skontaktuje sie z p. Krystyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']To co piszesz, Demi, to jak wywazanie otwartych drzwi.
Przeciez od poczatkow swiata Emir szuka domu dla Halszki. Na stronie Fundacji jest telefon do szefowej, niech ten co jest zainteresowany suczka skontaktuje sie z p. Krystyna.[/quote]

z tym, że nie wiem czemu tak trudno Halszkę z tamtąd wziąć, ani dt nie pasowało ani nic. A z dt prosta droga do ds, to chyba wszyscy dobrze wiemy.
Z p.Krystyną nawet mi sie bardzo ciężko skontaktować, a leży mi ta sunia na sercu, bo jak by nie było jestem "współwinna" tego, ze ona jest nadal w schronie.
Poczekam aż sie odezwie Pani Krystyna i dogadamy szczegóły, jasne, ze najlepiej, żeby odrazu ds po nią przyjechał i dogadali się jak trzeba.

Takze nie wiem czemu się jerzycie na mnie- coś złego w tym, że chałupa sie szykuje???

Link to comment
Share on other sites

Demi,nikt się na Ciebie nie jeży...Zaskoczyło mnie tylko to,że chcesz dla Halszki DT,skoro ta sprawa juz byla na tym wątku omawiana...Jesli zalezy Ci na Halszce to nie szukaj jej DT,bo fundujesz jej dodatkowy potężny stres związany z co najmniej dwukrotna zmiana miejsca,a ona potrzebuje tylko jednego - poczucia bezpieczeństwa....Popatrz Tigra i Tekla juz pięknie doszły do siebie,obie sa miziaste,nie boja sie ludzi..Halszka też taka bedzie.Chcesz jej pomoc, to szukaj razem z nami odpowiedzialnego DS dla niej,nie DT.W jej przypadku nie ma czegoś takiego jak krótka resocjalizacja...

Link to comment
Share on other sites

wiesz kilka ds jest zaklepanych, i napewno podziele sie z nimi z forum podhalana. Muszę tylko dogadać z p. Krystyną wszystko. Jaka ona jest i gdzie było by jej najlepiej. Podejmuje się także transportu jej w razie czego. Bo nie każdy przejedzie pół polski po psa, wiemy wszyscy to bardzo dobrze, także spokojnie;) myślę, że coś wymyślimy, aby NAJLEPSZEGO dla HAlszki, jest tak piękna i kochana, że ile może siedzieć bez swoich ludzi;)

dobranoc wszystkim ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Ja w dalszym ciagu nie rozumiem dlaczego te DSy nie moga po prostu zglosic sie do Emira i obgadac adopcje.
Czekam na super dom dla Halszki, bo dziewczyna od dawna gotowa do adopcji.[/quote]


jasne, ze się zgłoszą;) ale chce wiedzieć jak najwięcej o Halszce, zeby wybrać dla niej ten najlepszy;) także nie bawmy się w pośredników, mi tu chodziło o to, ze ja już transport zaoferowałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Demi,Emir ma bana i tutaj Ci nie odpowie....Musisz do niej zadzwonić...A co konkretnie chcesz wiedziec o Halszce? Mogę Ci powiedzieć, bo często ja widuje...[/quote]

próbowałam do niej dzwonić, ale cieżko się dodzwonić, ale bedę jeszcze próbować, nie dam za wygraną ;)

Powiedz mi kochana, gdzie się Halszka lepiej będzie czuła? W domu gdzie jest już jakieś zwierzę? czy nie? gdzie ona teraz śpi, podwórko/buda, zamykana w pomieszczeniu? jak dogaduje się z innymi zwierzętami? jak z chodzeniem na smyczy?

A jeśli ją widzisz dość często to jej dwie koleżaneczki pewnie też? Możesz coś o nich mi powiedzieć, jak się mają?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...