Jump to content
Dogomania

Bernardynowate,kaukazowate,podhalańskie-WSZYSTKIE BEZPIECZNE w F.EMIR- dziękujemy!!


demi

Recommended Posts

[quote name='zuzlikowa']Ależ ta beniowa dziewczynka piękna!
Czy są jakieś plany...realne...by ją z tamtąd zabrać...szybko zabrać?[/quote]

dla Beni ( tak ją nazwałam, bo stara na nią Babcia mówi) zabrać można, ale gdzie? do schroniska...? ja się tego nie podejmę :roll: wiec narazie sunia zostaje u starej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam do oddania 400zł EMIR za transport piesków!

EMIR kochana oddam, ale teraz musiałam opłacić hotelik 400 zł psu z ogryzionym ogonem, gdybym go do schronu oddała to by go psy na dzien dobry zjadły!
Także oddam na pewno! Ale musisz czekać :-( przepraszam, ze tak wrabiam i nie wyrabiam.

Kochani, czy ktoś mógłby rzucić jakimś groszem na konto Fundacji EMIR?
To od kasy za benzyne zależy kiedy sunia bedzie odebrana :-(

Link to comment
Share on other sites

zapytam kolegi czy za zwrot kosztów by może suni nie przywiózł.
Ale teraz najważniejszy jest dla mnie ten pies bez ogona... jestem jedna, a mam tyle psów na głowie, ze tylko sie wieszać. nie ogarne tego wszystkiego. Tone w długach, a co jak co, to EMIR powinnam oddać najprędzej pieniadze... bo najbardziej potrzebne, weci i hotele mogą poczekać.

POMOŻE KTOŚ?

Ja nawet się zbiórką nie zajmę, bo nie ogarne:-(

Link to comment
Share on other sites

POMOCY :placz:

z tym, ze on ogon już sobie odgryzł:placz:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/onek-1-5roku-depresja-odgryzl-sobie-ogon-pomocy-dt-na-cito-wroclaw-133898/"]ONek, 1,5roku, DEPRESJA, odgryzł sobie ogon... POMOCY-> DT na cito! Wrocław[/URL]

[IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/upload/interwencje/bez_ogona/ogon1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']zapytam kolegi czy za zwrot kosztów by może suni nie przywiózł.
Ale teraz najważniejszy jest dla mnie ten pies bez ogona... jestem jedna, a mam tyle psów na głowie, ze tylko sie wieszać. nie ogarne tego wszystkiego. Tone w długach, a co jak co, to EMIR powinnam oddać najprędzej pieniadze... bo najbardziej potrzebne, weci i hotele mogą poczekać.

POMOŻE KTOŚ?

Ja nawet się zbiórką nie zajmę, bo nie ogarne:-([/quote]Demi,dlaczego tak napisałaś?Wiesz,że dla Emira dobro psów jest najważniejsze...Masz kontakt z wrocławskim TOZ - czy ich samochody jeżdża na wodę?Czy Ci pomogli? Na Twój apel Emir przyjechał najszybciej jak mógł i wtedy było ok...Ale Emir też ma masę psów na głowie i nie może sobie pozwolić na rozdawnictwo, bo tego nie wytrzyma zadna fundacja...Dlaczego się dziwisz?

Link to comment
Share on other sites

Gagato chyba troszke żle zrozumiałas Demi

....


co jak co, to EMIR powinnam oddać najprędzej pieniadze




[B]
kto pomoze ...........w transportcie suni do Fundacji ..................??????i w splacie długu .........[/B]....


[B]pomózmy i suni i DEMI

....................................................................................................


:-(:-(:-(:-(:-(:-(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Demi,dlaczego tak napisałaś?Wiesz,że dla Emira dobro psów jest najważniejsze...Masz kontakt z wrocławskim TOZ - czy ich samochody jeżdża na wodę?Czy Ci pomogli? Na Twój apel Emir przyjechał najszybciej jak mógł i wtedy było ok...Ale Emir też ma masę psów na głowie i nie może sobie pozwolić na rozdawnictwo, bo tego nie wytrzyma zadna fundacja...Dlaczego się dziwisz?[/quote]

no to chyba właśnie dobrze napisałam. Że EMIR najbardziej potrzebuje, tym bardziej, że chce przyjechać po sunieczkę.
Dlatego mówię publicznie, że obiecuje, ze oddam, ale nie na dniach, bo nie oganiam ze swoimi psiastokociatymi.

Skarbie ja jestem z TOZu... Jestem ja, prezesowa i koleżanka, która pomaga w interwencjach i to było by na tyle na wrocławski toz...:shake: na 3 osoby dolny śląsk jest nie do ogarnięcia. Choć na stronie www inaczej to wygląda:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Jęsli żle zrozumiałam, to - oczywiście - przepraszam...:oops:;)[/quote]

chyba źle;)

tylko co to zrobić, zeby wiecej pieniędzy zdobyć? :shake:

ja lece już na zabieg z burkiem, także bedę później :roll:

Link to comment
Share on other sites

dziekuje bardzo :loveu:

najlepiej chyba dla EMIR odrazu przekazać z dopiskiem "dług demi transport benków wro-wawa"

Później jej maila napiszę ;)

Dziękuje na prawde :-(:loveu:

co do beńki, to ja mogę jej sterylkę jakoś przeszmunglować :lol: ale to bedzie najwcześniej za 2-3 tygodnie, jeśli uda mi sie zorganizować transport :roll: a potem ew. w schronisku by w izolatce przesiedziała z tydzień. ale to wszystko musiałabym ugadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']demi czyli tak wpalta na konto Emir z dopiskiem za transport od DEmi



czy pusciłas inf z nr konta ...............??/

albo nie ja puszczam ...!!!!!!!!!!!na pv do zainteresowanych[/quote]

DZIĘKUJE!!!
Bo mnie wiecej nie ma w domu niż jestem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mojamisia']Info doszły,kasa wysłana;)
Na razie 100.
W przyszłym tygodniu postaram się jeszcze dorzucić(myślę,że dwie stówy dam radę) ,żeby Wam ulżyć nieco:p

Aha,dopisuję-poszło z adnotacją że za transport i że Demi.[/quote]

dziękuje :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...