Jump to content
Dogomania

Białystok - Piękny ON-kowy FART miał farta ale teraz jeszcze potrzebuje pilnie DT/DS!


weszka

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dowiedziałam się, że Fart jeszcze jest w DT. Niestety zero zainteresowania nim :placz: DT na dniach opuszcza bo pani Małgosia ma swoje psy które nie tolerują Farta, a jedna z suk będzie wkrótce mamą więc to już będzie za dużo.
Groziło mu schronisko ale udało się tego uniknąć. Póki co na ok. miesiąc pojedzie do hotelu, a później najprawdopodobniej będzie na niego czekał dom. Ale to nic pewnego więc jesli ktoś się w międzyczasie znajdzie to będzie super.
Pani Małgosia dziękuje wszystkim za zaangażowanie i pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Małgosia odpisała że on wcale nie jest duży :shake: Raczej średni i drobny. Zdjęcia przekłamują wielkość, a wiadomo że duży pies ma gorzej ze znalezieniem domu. Muszę to pozmieniać w ogłoszeniach i proszę także tych co ogłaszali Farta aby w miarę możliwości też zmienili. Może to ułatwi sprawę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Sama bym chciała wiedzieć ale nie mam żadnych wieści mimo że kilka razy próbowałam się dowiedzieć. Tak to jest jak się grzecznościowo zaklada wątek. Poproszę już o zamknięcie i mam nadzieję że Fart ma swój dom i jest szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...