Jump to content
Dogomania

13.06.2009 i 14.06.2009,2xCACIB Riga, Latvia


Madziorka

Recommended Posts

[quote name='iwona.lw']Zgłoszenia przyjmują mailem także.

Czy ktoś się wybiera???[/quote]


Oj, Oj,
chyba nas kochaja:)
na dwa dni w VII -ce polscy sedziowie :cool3:
taki kawal drogi do naszych sedziow jechac to chyba trzeba nie miec co z kasa robic:)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś się orientuje, czy tam trzeba uiścić opłatę za dany termin do dnia jego skończenia (tak jak za Wilno aktualnie)? Wydaje mi się, że nie. Przynajmniej tak zrozumiałam z adnotacji, że płatność należy uregulować najpóźniej do 30 kwietnia. Nawet wydaje mi się że tak już kiedyś za Rygę płaciłam, ale dokładnie nie pamiętam. Może ktoś jest lepiej zorientowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Nie.
Tylko że trzeba przesłać dowód wpłaty przed zakonczeniem przyjmowania zgłoszeń ;-)
Byłam na jesien i jadę znów za tydzien, więc aktualne wiadomości :cool3:[/QUOTE]

No to troszkę bałagan mają :shake:... ja zrezygnowałam, bo odpisali, że musi być uregulowane do 13.03, jeżeli cena z I terminu. Cena z II terminu na dwa psy mnie jednak nie skusiła ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Oj, Oj,
chyba nas kochaja:)
na dwa dni w VII -ce polscy sedziowie :cool3:
taki kawal drogi do naszych sedziow jechac to chyba trzeba nie miec co z kasa robic:)[/quote]

A jak zobaczyć jacy sędziowie są w IX grupie chodzi mi o Cavaliery.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorcorgi']A jak zobaczyć jacy sędziowie są w IX grupie chodzi mi o Cavaliery.[/quote]
Jeden dzien tu:
[url=http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=1593&sdepart=600]DOGS.LV[/url]
drugi dzien tu:
[url=http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=1594&sdepart=602]DOGS.LV[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...