Jump to content
Dogomania

Jakie farby są najlepsze ?


Pochacco Groomer

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

To trochę chore, naprawdę. Farbowanie psów to poroniony pomysł. Właściciele , którzy w ten sposób chcą "ozdbić" swoje zwierzęta chyba traktują je jako zabawki a nie żywe istoty. Bardzo mi ich żal. Nie wydaje mi się też, by farbowanie sierści nie miało negatywnego wpływu na zwierzęta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Pochacco Groomer']Hej!
Pytanko: Gdzie kupic farby dla psów w rozsądej cenie i które sa najlepsze...?
Nie jestem fanką farbowania psiaków, ale ...klient nasz pan....[/QUOTE]

Czy macie problemy ze soba? :angryy:pies to nie pluszowy zwierzak.:shake:Pluszowe psy to sobie farbujcie i wkladajcie do pralek.Takich klientow co przyszli by do mnie celem farbowania zywej istoty ,bym wyrzucila za drzwi.:mad:Nie wszystko sie przeciez robi dla pieniedzy .Opanujcie sie nie robcie z siebie snobow bez serca i nie znecajcie nad biednymi psami.Nie wszystki idotyzmy z Ameryki nalezy nasladowac.Zobaczcie co snobi zrobili z rasowymi psami?To jest prawdziwa tragedia.teraz te biedaki cierpia ,bo nie moga sie bronic.Badzcie Homo sapiens

Link to comment
Share on other sites

Po co psa farbowac,czy to psu jest potrzebne?snobow i tak jest za duzo!Pies ma byc farbowany bo musi do koloru kapelusza czy futra pasowac?Do farbowanego psa brakuje diademowa obroza i auto z szoferem ,a jezeli tego nie mozecie spelnic to zaprzesajcie.pies jest psem i takim powinien pozostac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niesamowite, że istnieją farby do sierści. Wiedziała, że na wystawy stylizuje się psiaki, ale nie pomyślałabym że są one farbowane. Faktycznie jest to wątpliwa przymność zmieniania koloru włosów naszych pupili, czy takka ingerencja nie jest dla nich szkodliwa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lindas']czy takka ingerencja nie jest dla nich szkodliwa?[/QUOTE]
Porównywalnie do "ingerencji" w kolor włosów przeciętnej bywalczyni salonu fryzjerskiego. No ale skoro prezerwatywy i telefony komórkowe powodują raka mózgu, a Nostradamus przepowiedział koniec świata, to o czym ja do kogo rozmawiam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...