Jump to content
Dogomania

HUSKIE SZUKAJA RODZINY - zerwane wiezi ;p


wiosna

Recommended Posts

[quote name='Marzena Pokrywka'][quote name='NigdyNigdy']
Smutne, że nikt O TYM nie wspomina, ale w sumie....
Czego ja wymagam :watpliwy:[/quote]

No coz, to moze ja wspomne...[/quote]

Dziękuję Ci, Marzenko, za wsparcie :D
Rodzice tu nie zaglądają, więc nawet nie wiedzą, czego mogliby się o sobie dowiedzieć :wink:
A myślę, że jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, czy dana plotka jest prawdziwa, czy nie, to najlepiej niech zapyta osobę bezpośrednio tematem zainteresowaną.
Można sobie w ten sposób zaoszczędzić wiele gdybania i nieprzespanych nocy 8)

A to zwierzątko, które masz w podpisie....
Cóz to za cudo, bo coś mi się wydaje, że bratnia dusza jakaś :roll:
Ten błysk w oku....
Już widzę, że niezłe ząziątko :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szamanka']Szkoda, że pobratymcy Szamana rzadko tu bywają... Tak tylko chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto ma psa z Banciarni, lub ewentualnie konkretnie z miotu z którego jest Szaman..[/quote]

Z tego co wiem, a jestem tego pewien, Ewaka ma na pewno dwa psiaki z Banciarni. Z tego co pamietam (a pamietam dobrze bo swego czasu bardzo zainteresowany bylem banciarowymi psiakami) jeden to Gaspar a drugi Gejzer (papierowo). Obydwa białasy. Jak dobrze pokojarze to poprzypominam sobie jeszcze kto ma Banciarowate szybkie futra...

Link to comment
Share on other sites

Skoro szukamy tu rodzinek, to ja chciałam popytać o rodzeństwo miotu F z hodowli [b]Sądeckie Pieszczochy [/b]:D

[b]Asia&Yuki[/b], wiem, że Ty coś wiesz o piesku Figiel 8) Jest bezpośrednio u Ciebie czy u znajomej ?

[b]Roon[/b], a Ty chyba wiesz coś o dwójce w Krakowie...? 8)
No i dotarło do mnie mnie, że Twój przebojowy Dustin pochodzi też z tej hodowli :D

Jedno szczenię wyjechało z kolei do Starogardu Gdańskiego - może ejst tu własciciel...? :roll:

Link to comment
Share on other sites

No tak, prawda ja mam rodzeństwo z Banciarni Gaspara i Gejzera (po domowemu ten drugi nazywa się Dusza), ale po Alabamie i Ciapku. Alabama jest po Dereku. Psiaki z Banciarni tu na forum miala też Ati, i była też dziewczyna z NT, ktora ma dwie suczki, jedną z tego naszego miotu, a drugą chyba z tego twojego, ale juz dawno tu nie pisuje.

Manu, o tym gdzie są maluchy, chyba najwięcej tutaj wiedziałby Roon.

I jeszcz chciała tylko dorzucić do postu Kasi, bo nie wiem czy to do mnie pisała, czy nie. Ja mam psa po Cowboyu - bo chciałam, osobiście dla mnie to jeden z najpiękniejszych psów, jakie do tej pory sprowadzono - do Polski, i nawet wśród tych urodzonych. Co nie zmienia faktu, że takie wypadki po nim się zdarzają - i masz rację, wielu hodowców jest o tym informowanych, I wielu mimo tego decyduje się na krycie.
Wiem też że Marzena i Teresa były o tym uprzedzane. Inni pewnie także. Hodowca, z ktorej pochodzi mój pies też. Choroba jeżeli wystepuje, dosć szybko się ujawnia, więc hodowca ma możliwosc zawsze powiadomić w porę nabywcę zamówionego psa i raczej nie dochodzi tutaj do "niespodzianek", po kupnie psa.

Nie chcę żebyś myślałam, że powtarzam plotki i piszę to z powietrza i nie chce obrzucać błotem twoich rodziców - nigdy bym tego nie zrobiła, a juz nie w przypadku waszej hodowli ;-))))), w miocie mojej suni po prostu był taki przypadek, i co ileś miotów po nim to się zdarzało. Ot, co. Nie znam statystyk, być może jest to setna procenta, w stosunku do urodzonych maleństw.

Biorąc nasza sukę zastanawialismy sie czy nie wziąć i tej chorej, bo dostalismy taka propozycję - ale ostatecznie się nie zdecydowalismy. Kilka dni później okazało się, że sunia nie dość, że znalazła panią, ktora 16 lat zyła z psem o podobnej przypadłości - i z rozpędu i przyzwyczajenia nie sprawiało jej to większej róznicy. To w dodatku została w tym samym miescie, pod okiem hodowcy. I wszystko skończyło się szczęśliwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']I jeszcz chciała tylko dorzucić do postu Kasi, bo nie wiem czy to do mnie pisała, czy nie.[/quote]

Nie, absolutnie nie pisałam tego osobowo (nawet autorów cytatów wymazałam, jak pewnie zauważyłaś :wink: ).
Wzięte cytaty były akurat te, a nie inne, bo najlepiej obrazują sposób myślenia wielu ludzi- zasłyszane= pewne.
A ja apeluję, żebyśmy zanim obsmarujemy jakiegoś psa, jakąś sukę, czy hodowlę, dobrze się zastanowili i przeanalizowali, czy to, co się pisze/ mówi ma jakieś podstawy, żeby było prawdzie + czy źródło zapodające sensację jest wiarygodne (i czy czegoś czasem na tym nie zyska :wink: ).
I nie chodzi mi tylko o tę konkretną sytuację, ale tak wogóle- całościowo.
To taki apel do nas wszystkich.
Myślę, że nierzadko pomogłoby to zachować dobrą atmosferę, choćby na forum, że o wystawach nie wspomnę :wink:

P.S. A Cowboy to i mój idol :wink:
Jakoś mam do tej gadziny słabość.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

A więc jednak są tu psiaki z Banciarni :) bardzo mnie to cieszy :)
Rozumiem więc, że Alabama to przyrodnia siostra mego Szamana ;) A co do Ciapka to zakochałam się jak go zobaczyłam :D od samego też początku - jak wzięłam Szamana - dopatrywałam się u niego podobieństwa do wujka Ciapka :P no i w sumie jest podobny ;)
Bo ani do Cwanej, ani do Dereka nie jest podobny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Asia&Yuki, wiem, że Ty coś wiesz o piesku Figiel Jest bezpośrednio u Ciebie czy u znajomej ?

[/quote]

Figielek teraz Akim jest u mojej przyjaciółki. Ma się dobrze i zapowiada sie na wspaniałego psiaka zarówno pod kątem wystaw jak i zaprzęgów. Trzymamy za niego kciuki i czekamy jak podrośnie.

Manu jak tam się żyje? Twoje stadko się powiększyło bo ostatnio trochę jestem nie w temacie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ciesze sie ze moj akim {figiel sadeckie pieszczochy} znalazl siostry. mieszka teraz u mnie w poznaniu i ma sie bardzo dobrze. moze jeszcze sie zglosi jakies rodzenstwo z tego rozbieganego miotu. pozdrowienia dla siostrzyczek od akima!ja natomiast sciskam pania Mariole Porebe hodowczynie bo slyszalam ze manu ja zalogowala. dzieki ci za to, wiec pani
mariolko czekamy!

Link to comment
Share on other sites

Tak, jolka11 to Mariola :D Pomogłam jej się zarejestrować, nie zalogować - z tym ostatnim już sobie poradziła sama 8) :D

Iza, nie dostałam od Ciebie żadnej wiadomości :( Pisała do mnie Asia, jej odpisałam kierując tam również parę zdań do Ciebie, bo ostatnio miałam mało czasu na net (teraz się nieco poprawiło, uff..)
To było na PW czy na maila ? :roll: Uda Ci sie wysłać ją ponownie ? W forumowej skrzynce PW powinna być w folderze "Wysłane" lub "Do wysłania" - jeśli nie ma, to znaczy, ze ona w ogóle nie została puszczona, pewnie z powodu jakiegoś błędu foruma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu'][quote name='Asia i Yuki']
Manu jak tam się żyje? Twoje stadko się powiększyło bo ostatnio trochę jestem nie w temacie...[/quote]A powiększyło... 8) Szczegóły są na Off Topiku, parę stron wstecz :D[/quote]

Manu kochana oświeć bo ja znaleźć nie mogę :angel: !

Link to comment
Share on other sites

Iza, list już mam, dzięki wielkie ! :D ...ale z Ciebie żywioł ! :o :D :D :D

Nie dam głowy, ale nie wiem, czy wcześniej jakiegoś od "Izka" nie potraktowałam "kierunek --> kosz" :oops: bo był bez tytułu, a ja z zasady nie otwieram takich "podejrzanych" maili od nieznanych nadawców...
Jeśli tak, to sorki :( Dobrze, że się teraz zgadałyśmy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']A [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=6390&postdays=0&postorder=asc&start=3240]TUTAJ[/url] 8) :D

Szukałaś może w dziale Off Topik..? :wink:[/quote]

Szukałas i nie znalazłaś :lol: Dziękuję :calus:
Dziewczynki są prześliczne :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...