Jump to content
Dogomania

Oskar vel Cycuś - dog niemiecki JUŻ W NOWYM DOMU ! :)


mortikia

Recommended Posts

[quote name='pixie']
czy ma ogloszenia?

piekny jest!:crazyeye:[/quote]

Dzięki [B]pixie[/B]. Ma tylko jedno ogłoszenie na allegro wystawione przez [URL="http://www.dogiadopcje.pl"]www.dogiadopcje.pl[/URL] Jest też na ich stronie.
Byłoby bardzo miło, gdyby ktoś zrobił mu ogłoszenia również na innych stronach.
Ps. Jak zmienia się tytuł wątku?
Ps.2. [B]Pixie[/B], pamiętasz suczki z Biłgoraju ? Kawa (obecnie Tika) była u mnie na tymczasie. Laleczka prawie nie urosła, sięga ledwo kolan, jest bardzo posłuszna i kooochaniutka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mortikia']Dzięki [B]pixie[/B]. Ma tylko jedno ogłoszenie na allegro wystawione przez [URL="http://www.dogiadopcje.pl"]www.dogiadopcje.pl[/URL] Jest też na ich stronie.
Byłoby bardzo miło, gdyby ktoś zrobił mu ogłoszenia również na innych stronach.
Ps. Jak zmienia się tytuł wątku?
Ps.2. [B]Pixie[/B], pamiętasz suczki z Biłgoraju ? Kawa (obecnie Tika) była u mnie na tymczasie. Laleczka prawie nie urosła, sięga ledwo kolan, jest bardzo posłuszna i kooochaniutka :loveu:[/quote]

1/ Jagoda :loveu: wielkie dzieki !
dzieki niej dostalam namiar na wlasciwy adres przed chwila wyslalam wiadomosc z linkiem do [URL="http://www.dogiadopcje.pl"]Dogi-Adopcje.Strona adopcyjna dogów niemieckich.[/URL]

EDIT
i juz widze ze sie zdublowalysmy...bo i na adopcjach dogow juz jest...bylas szybsza :lol: brawo!:p
i jest na allegro....

a mozesz podeslac link do tego allegro moze tekst sie przyda?
czy juz jest jakies zainteresowanie?


2/ co do zmiany tytulu watku : pierwszy post edytujesz, potem w zaawansowane, zmieniasz tytul

3/ oczywiscie, ze pamietam ze mialas suczke z Bilgoraja na tymczasie :lol:jedna byla bez ogonka, ale to chyba nie ta, pamietam, ze byla jakas zamiana czy podmiana bo ktos z wieliczki chcial chyba wlasnie te, ktora zaklepalas na tymczas..ale raczej myslelismy wszyscy, ze bedzie duza

najwazniejsze, ze sunia ma kochajaca rodzine:loveu:

4/ pamietam takze, ze zrobilas przecudne zdjecia!!!! przecudne portretowe!

a i te tu porownujace lapki malucha z ONka bardzo interesujace!


5/o ogloszenia poprosze [B]tomcug[/B]

kastracja wydaje sie byc koniecznie umieszczona w tresci ogloszenia
lub ze jest po /dla wyeliminowania pseudohowcow/ lub ze wymagana przed adopcja, bo go jakis pseudohodowca capnie[U], by nie skonczyl jak dozyca arlekinka w lesie pod Zielonka[/U]

Link to comment
Share on other sites

[B]Pixie[/B], allegro Oskara - [url=http://www.allegro.pl/item556615116_dog_dogi_adopcje_oskar.html](dog) dogi adopcje- Oskar (556615116) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Myślę, że warto wstawić trochę zdjęć Oskara zrobionych przeze mnie. Widać na nich, jaki jest duży i piękny. Dobrze by było dodać, że jest posłuszny (na spacerach bez problemu biega luzem i nie oddala się od nas). Toleruje psy małe i średnie, z dużymi bywa różnie choć powarkuje tylko na samce, a mojego owczarka Joya (o którym dwa lata temu było głośno- znalazłam go w lesie) boi się i omija szerokim łukiem ;).

[B]Zero zainteresowania adopcją Oskara[/B]. Jedynie ja znalazłam na gronie ogłoszenie pewnej osoby z Warszawy, że poszukuje doga, napisałam do niej, podałam link do wątku i czekam na kontakt.

Dzięki [B]Pixie[/B], w końcu wiem jak zmienić tytuł :evil_lol:
Jeśli chodzi o sunie z Biłgoraju - miałam wziąć tą największą z ogonem, o imieniu "DIDI", ale trafiła do mnie ciut mniejsza "KAWA" - bez ogonka. Zmieniłam Kawie imię na TIKA, mieszkała u mnie długo, a ludzie, którzy ją przygarnęli zdecydowali się na nią, bo byli zauroczeni jej posłuszeństwem i sztuczkami :loveu: Opłaciło się długo nad małą pracować- mam ogromną przyjemność widzieć ją z właścicielami co kilka dni - słucha się świetnie, jest zadbana, tłuściutka i wygląda jak mieszaniec rottka z jamnikiem :lol:

[B]Co do kastracji[/B] - wydaje mi się, że można w ogłoszeniu o niej nie pisać, a warunki adopcji omawiać już z zainteresowanymi przygarnięciem Wielkoluda :loveu:

[quote name='pixie']
4/ pamietam takze, ze zrobilas przecudne zdjecia!!!! przecudne portretowe!

a i te tu porownujace lapki malucha z ONka bardzo interesujace!
[/quote]

Dziękuję, niestety mój aparat już trochę szwankuje, ale zdjęcia Oskara wyszły lepsze niż się spodziewałam :evil_lol: Jutro zrobię mu kolejną sesję - jeśli mi się uda to pstryknę coś portretowego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Też mam taką nadzieję :loveu:, choć narzekać na niego nie można ;) To bardzo sympatyczny i grzeczny pies. :cool1: Dosyć szybko zaaklimatyzował się w naszym domu. Bez problemu toleruje wszystkie małe psy, dużych na początku się bał- teraz po prostu je toleruje, chętni bawi się z owczarkiem. :p
W mieszkaniu zachowuje się grzecznie. Jest spokojny.:loveu:[/quote]

Pies marzenie :loveu: Taki mi sie marzy ale poki co nie mam warunkow na drugiego doga :shake:
Trzymam kciuki by jakis kochajacy domek sie znalazl ;)

Link to comment
Share on other sites

Hallo,hallo !! adopcje dogów niemieckich z radością informują, że dla Oskara jest już "klepnięty" dom.
Pozostaje zoorganizować logistycznie sprawę związaną z transportem o czym poinformujemy jak zostaną konkrety ustalone. Obiecujemy oczywiście foty z nowego domu.

P.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ampak']Hallo,hallo !! adopcje dogów niemieckich z radością informują, że dla Oskara jest już "klepnięty" dom.
Pozostaje zoorganizować logistycznie sprawę związaną z transportem o czym poinformujemy jak zostaną konkrety ustalone. Obiecujemy oczywiście foty z nowego domu.

P.[/quote]

hmmmm
tak szybko znalazl sie wlasciwy dom:roll:
pozostaje tylko sprawa transportu ....hmmmm

prosimy o szczegoly:roll: czy wizyta przedaopcyjna juz byla?:roll:

nadzwyczajnie szybko wydaje mi sie to szczescie przyszlo ...az za szybko, ze az boje sie cieszyc, dopoki nie znam szczegolow adopcji do tego "klepnietego" domu

Link to comment
Share on other sites

hmmmm
czy to znaczy, ze jeszcze nie zostal sprawdzony? a juz przeciez pisalas o transporcie, o fotach z nowego domu...hmmm

pies mlody i z rodowodem, ale mial zostac wykastrowany, czy tez zostac wykastrowany przez przyszlych wlascicieli
jak sie na to zapatruja?

wyglada jednak na to, ze nie bylo eszcze wizyty przedaopcyjnej i wynikow tej wizyty
kiedy na 100 procent bedzie wiadomo, ze mamy usuwac ogloszenia

moze wiec jednak dalej oglaszac, bo pewnosci, ze to jest wlasnie ten dom jeszcze nie ma

Link to comment
Share on other sites

pixie,dom jest sprawdzony. My o psie wiemy od pierwszych dni lutego, jeszcze zanim trafił do hotelu. A domy sprawdzamy zaraz po zgłoszeniu się chętnych na adopcję. Dom był sprawdzony pod kątem adopcji przed świętami, jeszcze wtedy kiedy nie wiadomo było, że Oskar jest do adopcji. Miał tam pojechać inny pies ale dom ostatecznie zdecydował, że będzie to Oskar.
Ampak i ja reprezentujemy stowarzyszenie i jako stowarzyszenie bierzemy pełną odpowiedzialność za adopcję ze wszystkimi procedurami, łącznie z umową adopcyjną, której wzór znajduje się na naszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
Cześć ! Weekend pracowity, dużo gości, treningi z psami, spacery po cudownie ośnieżonej okolicy :loveu: Oskar robi postępy. Już nie jest tak lękliwy jak wtedy, gdy do nas trafił. :) W domu czuje się pewnie, toleruje obce osoby, ale "przymila" się tylko do nas :cool1: Mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz większy :lol: Ogromne z niego psisko! Robi niezwykłe wrażenie, baardzo szybko biega na spacerach ;-). Wczoraj wieczorem kiedy oglądaliśmy telewizję Oskar rozpędził się i nie wiadomo kiedy wskoczył na łóżko i zaczął przytulać się do mojej siostry - bardzo ją pokochał. :evil_lol: Cieszę się, że są perspektywy na nowy dobry dom dla Cycusia, choć nie ukrywam, że niełatwo będzie nam się rozstać z tym kochanym olbrzymem... :eviltong:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izulkabu']Mortikia a moze jednak u Was zostanie ;) w dogach łatwo się zakochać na śmierc i życie :loveu:
a domek będzie miał na pewno super :)[/quote]

Oj, korcicie :evil_lol: Na razie Oskar jest u nas i póki co nie zanosi się na to, aby się to szybko zmieniło ;) Nasza sąsiadka ma dwa dogi, dawniej przez 20 lat zajmowała się ich hodowlą. Ale jej dogi a Oskar to inna bajka :p Tamte są zdystansowane, nieufne, Oskar to wesoły i kochający zabawy szczeniak :loveu:

Wieczorem wstawię kilka nowych zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...